Блоги → Перегляд

Баригу за грати!

Неділя, 17:33, 18.04.21

Рейтинг
0 1
Переглядів
322

0
0
У цій статті згадуються

Справжні українці, патріоти, націоналісти неодноразово прямим текстом вказували на винуватця вибухів на складах бєприпасів.

Причому,  увагу вогненних патріотів не  оминув той факт, що барига спробував перекласти вину на безневинних овечок - путєна і рф.

Наприклад, українець, націоналіст, патріот, свободівець, правосєк Жванія пише:

“Я готую заяву про продаж Порошенко в Сирію боєприпасів. В тому числі заборонених 400 кілограмових фосфорних бомб. Продаж йшла на протязі 2014-2016 років. Покупцем була одна з угруповань, що протистоять президенту Башару Асаду … Зазначу, що Порошенко продавав зброю в той час, коли наша армія на Донбасі відчувала брак озброєнь. Коли Україна просила у союзників надати нам будь-яку зброю “, – заявив Жванія.


За його словами, ці дії Порошенко і стали причиною пожежі на військовому складі в Калинівці, і саме екс-президент розпорядився його влаштувати.

“Щоб приховати сліди свого злочину, Порошенко дав розпорядження влаштувати пожежу на військовому складі в Калинівці в 2017 році. Тоді люди Порошенко розповідали нам, що в підриві складу винні якісь російські терористи. Перед самим вибухом у Вінницькій області навіть організували антитерористичні навчання – це теж була частина спецоперації по відволіканню уваги. Але, як ми знаємо, в результаті ніяких терористів так і не знайшли. тому що їх не було. А була жадібність одну людину, який просто не міг пройти повз можливості набити кишені “, – сказав Давид Жванія.

І ось, знову.

Вибухи на складах в Чехії. І знову спроби звинуватити Росію.

Знайомий почерк.

Але нас не обманеш.

Стопроцентно свій генпрокурор Бенядиктова уже порушив кримінальну справу за фактом злочинної змови бариги зі штатівським бідоном.

Зафіксовано відео з баригою, який несе бідон з соляркою до чеського складу.

Причому бідон той самий, яким барига підпалив Грибовецьке сміттєзвалище у Львові, щоб дискредитувати патріота, святого, редутника - львівського мера.

Зло буде покарано, бо ми вам нелохи!

Коментарі

"українець, націоналіст, патріот, свободівець, правосєк Жванія" - Пане Дормидонте! Знову попалися на брехні. Давид Жванія ніколи не був націоналістом. Не був членом Свободи чи Правого сектору. І не являється українцем.
Розумію, брехня - зброя ліберала!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі