Блоги → Перегляд

Ні! - кластерній капітуляції!

Середа, 01:01, 21.04.21

Рейтинг
17 0
Переглядів
1416

0
0
У цій статті згадуються

04_20_2021_06_35_pm_60YgRnikDImXY1jdzQ0aQv9TnNFDtiVTDNCGMJKi.jpeg

Фрауся меркель - Ла-ла-ла!
На побігеньках у х**ла!
Ну і зєльонає сцикло
З мікроном лижуть те ж х**ло!

Хтось би дивувався? "Стара" Європа давним-давно, ще з 1917 р., "в долі" з мародерами у хижацькому викачування ресурсів з величезної території на схід від Дунаю, Тиси, Сяну й Бугу і аж до Тихого океану та їх перепродажу на "взаємовигідних" умовах. До 1991 р. це робив ЦК КПСС, а зараз - "олігархат" з особливим і викінченим цинізмом!

04_20_2021_07_02_pm_MnqkzYBItNLjP4nKS3eA8iDKEIfXIF5s5X7J54n6.jpeg

Lesya Porutska-Sakovych 

Це має бути в шкільних підручниках.

Володимир Мартинюк

Механізм устрою СССР майже не вивчений до кінця. Він не зрозумілий навіть серйозним і визнаним всім світом вченим, які займаються цим все своє життя.

Перечитавши море книг в найбільших бібліотеках світу - "Лєнінская" в Москві, Британська в Лондоні і Бібліотека Конґресу США у Вашинґтоні, я сформував своє власне бачення феномену цього суспільно-історичного чудовища :

1. В ХІХ столітті Інтернаціонал, який вилупився із "Союзу Комуністів" перетворюється в кримінально-бізнесову організацію, яка, заперечуючи традиційну мораль здобуває гроші на утримання своїх лідерів і "професіональних" революціонерів найбруднішими і найаморальнішими методами.

2. На початку ХХ століття система "інтернаціоналів" трансформується в доволі ефективну міжнародну комерційно-мародерську структуру, яка починає скуповувати фінансові та ті бізнесові активи найрозвинутіших країнах світу.

3.Тоді ж ця "сиcтема #інтер" стає активним гравцем у міжнародній політиці - гадаю це почалося у 1900 році з европейсько-американських воєн з Китаєм, російсько-японської війни, і врешті знаменитих Балканських воєн, де вперше проявився чорний геній члена ЦК РСДРП(б) Гельфанда - Парвуса, Можна сказати що на завершальній фазі він вже просто керував останньою з цих воєн.

4. Так розумію, що вклад всієї зграї бандитських "Інтернаціоналів" (системи #інтер ) у провокування і розпалювання світової Війни був дуже великим, якщо й не ключовим. Хто сумнівається - нехай ще раз почитає про ентузіазм і запал всіх соціалістичних та їм подібних партій яким вони зустріли початок цієї війни.

5. Революції, якими завершилося закінчення І Світової війни були заплановані і готувалися наперед. . Хто сумнівається, почитайте - хоча б Лєніна...

6. Революція 1917 року була не так революцією, як мародерським бізнес-проєктом. Першим його здобутком стали величезні (півторарічні) склади та інші, в першу чергу продовольчі та стратегічні запаси в районі Петербурга-Петрограду, які були спустошені і вивезені через Швецію в Европу за неповних два місяці.

7. Переїзд большевиків до Москви був зумовлений виключно пошуком нових, нерозграбованих складів та запасів. Подальші походи "за хлібом" у Поволжя, Україну, Кавказ і Сибір - мали ту саму мету. Все награбоване - вивозилося через Петроград на "експорт",

8. Створення "Совєтської Росії" стало якби побічним і другорядним наслідком цього всього. Але оскільки це давало можливість грабувати захоплені території ще масштабніше і системніше, то Лєнін врешті решт прокламував тезу, про можливість "побудови соціалізму" в одній "окремо взятій(!!!) країні".

8. З цього моменту система #інтер переходить з фази кримінально-мафіозної, у фазу класичної колоніальної кампанії - такої як наприклад Ост і Вест Індійська, чи ближча нашому розумінню (бо базувалася в Одесі 1f609.png ) Російсько-Американська компанія.

10. Подальша історія СССР - це історія колонії Комінтерну, який незабаром став #Комфашінтерн -ом . Колонії, всі багатства і ресурси якої нещадно експлуатуються та викачуються туди, де це можна безпечно зберегти, вкласти чи інвестувати. Тобто в ринкові країни Західного світу.

Рубас Молодший  Карочє , пора гнати к"єбєням. Собачим! Доки ще не пізно! Капітуляція не за горами, а вже на кінчику носа зеленого буратіно! (((( Ні капітуляції! Геть зелєпутінську нечисть! За ґрати зрадників!

04_20_2021_07_03_pm_ztI5dTmCx3PTdaQ6bVc7YVHpv7O83CrsyV2lQp1r.jpeg

Lesya Porutska-Sakovych

Загальний підсумок переговорів Макрон-Зеленський

Комплекс заходів щодо реалізації та уточнення базових домовленостей Мінських угод з 11 базових позицій прийнято Зеленським до реалізації. РНБО України дано розпорядження готувати спеціяльне засідання з цього питання. Підготовлені нею проєкти ухвал щодо змін до Конституції і законів України виноситимуться на розгляд Верховної Ради у закритому режимі.

Три основні конституційні пункти - зміна статусу територій, визначених як "окремі райони Донецької і Луганської областей", надання прав обмеженої автономії (створення власних органів підтримання правопорядку, право прийняття регулюючих актів реґіонального значення), надання прав фіксованої квоти у складі Верховної Ради (10%).

Крім того - надання фіксованих дотаційних відрахувань з бюджету України, створення вільної економічної зони, законодавча амністія всіх учасників конфлікту за період 2014-2021 рік.

З організаційних механізмів - передача прав часткового контролю за державним кордоном України під егідою ОБСЕ до проведення виборів у районах ОРДЛО, передача повного контролю за державним кордоном після проведення виборів і затвердження їхніх результатів.

Всього заходів близько 60. Їх розписано у вигляді плану поетапної реалізації.

Документ під назвою "Комплекс заходів щодо реалізації та уточнення базових домовленостей Мінських угод" ніким не підписаний. Його передано Зеленському як "консолідовану думку зацікавлених сторін". Судячи з того, що Меркель не була присутня, про зміст документа вона не знає (або робить вигляд, що не знає). З того, що Зеленський прийняв цей документ і почав реалізацію його змісту (доручення РНБО), випливає, що він збирається його реалізовувати. Те, що вже на сьогодні призначено зустріч "політичних радників" глав держав-членів "Нормандського формату", свідчить, що цей документ офіційно буде оформлено їхнім голосуванням.

У пачці документів, що очікують на візування Зеленським, є заява секретаря РНБО Данилова - прохання звільнити з посади секретаря РНБО і відрядити у розпорядження Міністерства оборони.

США припинили передачу розвідувальних даних космічних систем спостереження з високою роздільною здатністю для ГШ ЗС України. Причина уточнюється. [Перший наслідок вищевикладеного?]

https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_74.html

Рух Опору Капітуляції

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ВЛАДІ ЩОДО "КЛАСТЕРНИХ" ПЕРЕМОВИН У НОРМАНДСЬКОМУ ФОРМАТІ

У зв'язку з "кластерними" перемовинами у Нормандському форматі на тлі військово-дипломатичного тиску Росії застерігаємо українських представників від необдуманих кроків.

Насамперед нашу тривогу викликає той факт, що Україну буде представляти Єрмак. Його ініціативи і дії неодноразово викликали осуд українського суспільства як такі, що відповідають інтересам Росії, а не України.

Ми нагадуємо Зеленському, що уважно стежимо за розвитком переговорів про так зване «мирне врегулювання». Ми будемо чинити опір будь-яким зрадницьким діям, спрямованим на примус України до прийняття протиправних вимог Росії. Хто б не висував такі вимоги і під якою обгорткою вони б не були замасковані, це не вдасться.

Якщо наслідком переговорів буде капітуляція України, як би її не назвали – «гібридною», «кластерною» чи «поступовою», громадянське суспільство дасть відсіч, а зрадники неминуче будуть покарані.

1f4cc.pngПідписали:

25aa.pngДмитро Ярош, командувач Української Добровольчої Армії.

25aa.pngЮлія Кузьменко, волонтер.

25aa.pngАндрій Левус, член Координаційної Ради Руху опору капітуляції, заступник голови СБУ (2014).

25aa.pngБогдан Грицай, громадський діяч, майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби.

25aa.pngАндрій Тетерук, командир добровольчого батальйону «Миротворець», народний депутат 8-го скликання.

25aa.pngІгор Лапін ("Зола"), командир 2-ї штурмової роти батальйону "Айдар", 2014 р.

25aa.pngВіктор Кононенко Заступник Голови СБУ 2017-2019 р.р., генера-лейтенант

25aa.pngДанило Доценко, генерал-майор СБУ, начальник Департаменту захисту національної державності (2017-2019 рр).

25aa.pngМирослав Гай, офіцер резерву, керівник благодійного фонду Мир і Ко.

25aa.pngВіталій Овчаренко, ветеран російсько-української війни, голова ГО «Рух переселенців України».

25aa.pngШухевич Юрій, Герой України, депутат Верховної Ради України VIII скликання

25aa.pngПавло Білоус, ветеран російсько-української війни.

25aa.pngЮрій Гудименко, Демократична Сокира.

25aa.pngСтаніслав Федорчук, голова правління ГО «Українська народна рада Донеччини та Луганщини».

25aa.pngПетро Кіян, ветеран російсько-української війни, співкоординатор правозахисної ініціативи «Правотворець».

25aa.pngСергій Репік, Голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

25aa.pngМарк Савчук, голова Ради Громадського Контролю НАБУ.

25aa.pngОлександр Іванов, громадський діяч, ініціатива Переходь на українську.

25aa.pngЮрій Гончаренко, громадський діяч, співкоординатор правозахисної ініціативи «Правотворець».

25aa.pngАндрій Юсов, громадський діяч, директор Школи відповідальної політики.

25aa.pngОлексій Семенюшко, заслужений тренер України.

25aa.pngСергій Пархоменко, директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД імені Олександра Никонорова.

25aa.pngДмитро Несвятипаска, громадський діяч, голова ДМГО "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "РАТНИК", вимушений переселенець з тимчасово окупованого Донецька.

25aa.pngМикола Марченко, провідний експерт з конституційного та виборчого права Асоціації українських правників.

25aa.pngТарас Стецьків, голова Зарваницької ініціативи.

25aa.pngКостянтин Канішев, громадський діяч, член правління Національно-консервативного руху.

25aa.pngІгор Артюшенко, народний депутат VIII скликання.

25aa.pngНестор Воля, суспільно-політичний блогер, громадська ініціатива "#інфоВАРТА".

25aa.pngАнжеліка Корнієнко, Громадська Ініціатива #інфоВАРТА.

25aa.pngОксана Горкуша, к.філос.н., ст.наук.співр. ВР ІФ НАНУ

25aa.pngЛуковська Наталія Богданівна, волонтер, координатор РОК в м.Стрий

25aa.pngКочарян Сурен Гарнікович - співкоординатор ЄвроМайдану Харків, співзасновник ГО "Інформаційно-аналітичний центр Євро Харків"

Звернення відкрите до підписання. Якщо бажаєте додати свій підпис – надсилайте лист на електронну скриньку [email protected], вказавши ПІБ, організацію, посаду, особливі відзнаки, якщо такі є.

1f4cc.pngПозиція Руху Опору Капітуляції щодо "Кластерного плану" Капітуляції: http://bit.ly/ПозиціяРОК

1f4cc.pngПояснення щодо "кластерного плану" від Володимира Василенка: http://bit.ly/Василенко

P. S. 
Москва таки мусить запАстися,
Московщина клята - розпАстися!
Цей день колись мусить настати.
Треба ще трішки попрацювати!

Коментарі

Фрузя Меркель - ла-ла-ла- хоче газу від х**ла! На нім можна заробить, а тому він не смердить!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі