Блоги → Перегляд

«Батьківщина» визначилася з темою першого референдуму

П'ятниця, 05:41, 23.04.21

Рейтинг
30 0
Переглядів
655

0
0

https://www.youtube.com/watch?v=p9v_QfBlBuc&ab_channel=%D0%AE%D0%BB%D1%96%D1%8F%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE


Любов Гук 16 hours ago Імпічмент Зе! 24 REPLY

 

AAUvwnj40JSGTJiQygdtPTy3_aUBs3MX7xdiev7udg=s88-c-k-c0x00ffffff-no-rj Наталья Винтила 16 hours ago Нужен референдум о недоверии президенту и его команде с последующим отстранением от власти. Иначе они ещё много чего натворят. Нужно остановить деятельность зелёного парламента, назначить перевыборы. По другому ничего не получится 46 REPLY

Коментарі

mart mart 06:25
+1
https://www.youtube.com/watch?v=PgoirBWCrds&ab_channel=%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B8

ВІЛЬШАНСЬКА НОВОСЕЛИЦЯ
Рейдерське захоплення земель у Вільшанській Новоселиці, Київщина
915 views•11 Apr 2019

9

2

SHARE

SAVE


Голос Київщини
17 subscribers
В селі Вільшанська Новоселиця, що на Київщині, особа на ім'я "Наталія Войтенко" з командою тітушок незаконним шляхом намагається стати "головою" СВК Новоселицький! Це рейдерське захоплення землі! Громада протестує!
mart mart   06:29
+1

Стоп рейдерству
17 September 2019 at 16:56 · ·
ГОРИТЬ-ПАЛАЄ ЛЮДСЬКИЙ ХЛІБ!!!

Так хазяйнують рейдери... Войтенко Наталія та її рейдерська команда спочатку намагалися вкрасти урожай, а коли люди не дали їм цьго зробити,
вони цинічно спалили пшеницю.

Вже майже півроку жителі Вільшанської Новоселиці (Київська обл, Васильківский район) боряться з рейдерами, які намагаються захопити СВК "Новоселицький".
За допомогою "чорного" реєстратора шахраї змінили голову СВК на Войтенко Н.П. і надалі спрямували всі дії на "віджим" підприємства.

Працівники СВК "Новоселицький" посіяли пшеницю, а шахраї намагалися декілька разів зібрати і вивезти урожай, заручившись підтримкою поліції да десятків тітушок...
А коли зрозуміли, що це їм не вдасться, зробили умисний підпал!!!

Пшениця горить, душа селянина болить...


https://www.facebook.com/pg/Stopraiders/posts/
Юля - молодец, единственная кто активно выступает против уничтожения Украины
"Матьківщина" йде в черговий популістський бій – Йуля визначилася з темою першого референдуму – за заборону продажу землі.
Смішно чути потуги пристосуванки, яка два роки поспіль вилизує дупу Зеленському, голосує за забаганки Коломойського і перманентно напрошується у коаліцію до "слуг" на будь-яких умовах :-)
mart mart   16:23
+1

це так, але нехай хтось теж про землю почне боротись

а чути тільки її
-2

Цю новину в Твітері добре прокоментували: "Та то все дуже логічно. Що таке продаж землі? Створення детального Кадастру, де вже не сховаєш крадені гектари, ні суддям, ні прокурорам, ні депутатам, ні всім іншим, тим більше Юлі, з її агрохолдингами по Одещині, Миколаївщині, Херсонщині. Та і створення Зем.банку та Зем біржі."
0

Не сумнівався що вилезе цей говножер лайнопорохобот "Леусенко"
0
Потрібно організувати референдум з одним-єдиним питанням:
"Чи потрібно Юлю відправити в Гондурас назавжди?"

99 відсотків скаже "Так!"
Команда «Батьківщини» об’єдналася з фермерами, селянами й землевласниками, щоб разом ініціювати референдум за народною ініціативою, на який буде винесено питання заборони розпродажу сільськогосподарської землі. Сьогодні це єдиний шлях, який дасть нам можливість захистити землю і наше майбутнє. Вже сформована ініціативна група, яка налічує понад 12 тисяч людей, а на 22 травня вже заплановано велике зібрання ініціативної групи, щоб розпочати процес проведення референдуму.
Влада глуха до волі народу і взяла курс на повне обезземелення українських громадян. Насамперед планують внести зміни до Земельного кодексу, якими дозволяється знімати верхній шар чорноземів, продавати землю іноземцям, скасовується поняття «особливо цінні землі», а держава усувається від контролю за обігом сільськогосподарських земель. До того ж «слуги народу» просувають урядовий законопроєкт (про консолідацію земель сільгосппризначення) про скасування права громадян на безкоштовні 2 гектари землі, вже внесли пропозиції про позбавлення українців права постійного користування земельними ділянками, зокрема й городами, і вже позбавили селян права обирати шляхом голосування свої сільради і сільських голів – замість цього згори призначатимуть старост і «смотрящих» за тим, як в людей забиратимуть їхні землі.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.