П'ятниця, 15:12, 23.04.21

Рейтинг
11 0
Переглядів
365

0
0
У цій статті згадуються

Коротенько про відвід військ ординців:

Концентрація фашистської вояччини була передбачуваною саєчкою на переляк (вистава для Буратіно на Банковій) і конвульсіями м'язів напівтрупа. Зрозуміло, широкої війни не віщувало, АЛЕ! саме російські джерела намагалися загострити обстановку до межі. Наприклад, всі три мої джерела з московського патріархату клятвено запевняли, що війна почнеться "ось-ось".

5998146_original.jpg

У підсумку: Путін розтрінькал бюджетні кошти, накрутив фашистську вату всередині, знову згуртував українських патріотів і домігся концентрації світового обурення, підказавши, як нам слід групувати навколо себе залишки демократичного Заходу.

На жаль, за Зеленського це неможливо. Виключно Порошенко міг би сьогодні запропонувати порядок Західній коаліції: "На будь-які загрози вторгнення РФ в Україну Москва повинна отримувати матеріальну відповідь. За наступної концентрації ВС РФ у наших кордонів країни-гаранти Будапештського меморандуму повинні обіцяти (підписати заяву) нам військову підтримку і негайні удари по секторам економіки РФ ". Ідеально: для просування цього плану Рада повинна прийняти окреме положення про негайний допуск військ НАТО на територію України.

Брязкання купою металу і маломотивованні, змучені сивухою, російські вояки продемонстрували світу слабкість Московії, марні хвастощі та безпорадність агонізуючої рашки.

Головною метою кремлівського карлика, поза сумнівом, було витягування своєї зеленої ляльки в Москву, де можна в сауні надиктувати Зеленському порядок денного. Якщо це станеться, наше завдання - не допустити повернення до Києва гебнявого лоха через його капітуляцію і очевидну зраду.

5732535_original.jpg

У Москви залишилося мало часу, тому конвульсії агонізуючої гієни триватимуть практично щодня до самого краху парєбріку. України треба не боятися і відповідати навіть на найсмішніші провокації фашистського русскогомирку.

За 1,5-3 роки агресивна рашистська божевільня завершиться нашою перемогою над бісівською ордою московитів. Все буде Україна!

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі