Блоги → Перегляд

Укрпошта отримала 128 млн грн збитків за перший квартал 2021 року

Четвер, 23:42, 29.04.21

Рейтинг
13 0
Переглядів
1667

0
0

Експерти вважають, що скандального очільника Укрпошти Смілянського, який отримує 1,9 млн грн зарплати, буде звільнено слідом за Коболєвим на підставі невиконання умов контракту.

103683.jpg

Національний поштовий оператор АТ “Укрпошта” за січень-березень 2021 року отримав 128 млн грн збитків. 

Про це повідомив генеральний директор Ігор Смілянський, пише Поштівка.

“Укрпошта розкриває результати за 1 квартал 2021 року – 128 мільйонів гривень збитку”, – сказав він.

На думку очільника Укрпошти, компанія зазнала збитків через те, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), відмовляється піднімати тарифи на відправлення листів.

Як повідомляли деякі ЗМІ, у фінансовому плані АТ “Укрпошта” на 2021 рік вказано, що зарплата керівника Ігоря Смілянського цього року становитиме 1 млн 866 тис. 808 грн на місяць.

Читайте також: Чому Уряд вирішив позбавити Укрпошту монополії в доставці пенсій?

Коментарі

mart mart 11:55
+1
Очільник "Укрпошти" пояснив, чому його зарплата у 200 разів більша за дохід листоноші

https://www.youtube.com/watch?v=VjdwP-bBpTA&ab_channel=%D0%A2%D0%A1%D0%9D
mart mart   11:59
+1

Смілянський Ігор Юхимович
Ihor Smilianskyi
Освіта
Закінчив із відзнакою Білгород-Дністровську загальноосвітню школу №1. Навчаючись у школі, отримав найпершу професію — слюсаря.

У 1992 році вступив до Одеського державного економічного університету на факультет міжнародного маркетингу. Провчившись три роки, перевівся до університету у США, де закінчив Школу бізнесу Університету Пейс (Нью-Йорк, Pace University in New York) за фахом бухгалтер-аудитор. Згодом отримав юридичну освіту в Школі права Університету Джорджа Вашингтона (George Washington University Law School), ступінь МВА в Georgetown University.

Робота
Перша робота, яку я отримав, — розвантажувати коробки на складі. Наступна — продаж морозива. На той час я грав у професійній футбольній команді, і ми з друзями-футболістами організували бізнес із продажу морозива на одному з пляжів в Одеській області.

Пізніше з товаришем відкрили бар, і цей бізнес навчив мене мало спати, тому що ми працювали з 10 ранку до 6 ранку кожного дня без вихідних. Окрім того, маючи слюсарські навички, працював із технікою, замінював гальмівні колодки на вантажівках та автобусах.

Коли переїхав у США, мені доводилося платити за все самому, тому працював офіціантом, паркувальником. Часто працював на кількох роботах, які поєднував із навчанням. Після завершення університетів розпочав роботу за спеціальністю — фахівцем з оподаткування.

Одним із перших місць моєї роботи була компанія, розташована на 101 поверсі однієї з будівель Всесвітнього торговельного центру. Далі працював у KPMG, у City Bank, різних юридичних компаніях.

У 2005 я отримав пропозицію від Boston Consulting Group у СНД у галузі керівного консалтингу в Україні та Росії. З 2008 р. до 2010 р. був директором зі злиття і поглинання міжнародного банку, і водночас головою ради директорів ще трьох банків. Саме це злиття банків залишається єдиним вдалим у Росії і дотепер. У 2010-2011 рр. керував злиттям і поглинанням банком ПУМБ «Донгорбанку», яке стало успішним у дуже стислі терміни. Після цього повернувся у BSG директором. Працював над стратегією розвитку, великими угодами в нафтовому й енергетичному секторі, розробляв аналітичні стратегії.

Пізніше, у 2014 р., повернувся у ПУМБ, щоб допомогти зі злиттям із банком «Ренесанс Капітал», а також розглянути можливості об’єднання з іншими банківськими системами, проте через напружену суспільно-політичну ситуацію цей напрям роботи не зміг розвинутися.

У 2015 році працював у KPMG у Нью-Йорку.

У квітні 2016 року призначений генеральним директором Укрпошти.

Найцінніший досвід для мене — це комбінація стратегічного консалтингу та роботи всередині корпорацій. Це дає змогу оглянути всю ситуацію загалом, зробити знання практичними.

Моя сильна сторона в тому, що я маю три освіти: бухгалтерську, юридичну й бізнесову, і це дає змогу швидко орієнтуватися в ситуації.

Хобі: футбол, теніс, подорожі, дайвінг.

Мови: українська, англійська, російська.
mart mart   12:01
0

!!!!!!!!!!!!!!
З 2008 р. до 2010 р. був директором зі злиття і поглинання міжнародного банку, і водночас головою ради директорів ще трьох банків. Саме це злиття банків залишається єдиним вдалим у Росії і дотепер.
!!!!!!!!!!!!

працював у Росії
mart mart   16:59
+2

а чи він часом не ... з Росії?
0

Він одружився на росіянці і подав заяву на позбавлення українського громадянства. Потім їй дали роботу в Нью-Йорку і вони переїхали в США.
Коли цього агента хотіли закинути в Україну, з'ясувалося що він немає українського громадянства. Тоді за вказівкою Порошенка український генконсул в Нью-Йорку видав йому в грудні 2015 року іноземний паспорт громадянина України. Чи отримав він український громадянський паспорт - невідомо, принаймні на час свого призначення він його не мав.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі