Четвер, 23:59, 29.04.21

Рейтинг
16 0
Переглядів
722

0
0

04_29_2021_06_45_pm_mUdkLYLd47rSBJJxmugNuSiWNndYds1aHkP9VDfN.jpeg

Дорога Україно! Дорогі брати і сестри!

Шлемо святкові вітання з нагоди світлого Празника Христового Воскресіння!

Дві тисячі років минуло з часу, коли Ісус страждав і прийняв мученицьку смерть на хресті за гріхи світу. Те, що Він воскрес, є свідченням торжества Життя над Смертю, Добра над Злом. Звідтоді, щороку християни радісно стрічають цю велику подію «празників празник і торжество торжеств»!

Наша Батьківщина йде нині своєю Голготою. Одвічний ворог вкотре прагне розіп’яти Україну. Святкуємо нині з думкою про загарбаний Москвою Крим і частину Східних земель, про стягнення ворогом до кордону багатотисячного війська. Північний злочинець марить, щоб знову замовкли на українських землях радісні великодні дзвони, щоб знову каралися-гинули в далеких Сибірах мільйони українців.

Та Великдень нині! Так само, як неминучим було Христове Воскресіння, таким же неминучим є остаточне воскресіння України, її торжество над силами зла, над останньою імперією світу, над останнім тираном! Як перед Воскреслим Ісусом розбіглися вороги Його, так само розбіжаться, згинуть «як роса на сонці» вороги Української нації! Бо ж «Словом Сина Божого гомонить без упину людський час, Його образ ні на хвилину не зникає з обріїв світу, Він повсякчас на сторожі совісті, і нема того місця на землі, тієї пропасної глибини зла, куди не проникнуло б лагідне світло Його очей» (Юліан Вассиян «Великдень доби»).

У Великий день Христового Воскресіння віримо в скорий прихід воскресіння Нації, її державної волі, правди й справедливості.

Хай це Великоднє вітання лине до кожної української родини, єднає все українство, по цілому світу суще.

«Христос Воскрес – радіймо нині, бо в славі з гробу Він повстав»! Повстав за всіх і за кожного з нас!

То ж нехай «Пасха красна днесь витає»! Хай радісно звучать великодні дзвони, великодні пісні та святкові вітання!

На славу Божу!

На славу Україні!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Провід ОУН (б)

Коментарі

Христос Воскресе з мертвих! Воскресе й Україна! Триклятим москалям - повік лиха година! Бо Воскресіння не матимуть ті, котрі подохли у сатані!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі