Блоги → Перегляд

Як окупанти підготували Кримське гетто до сезону

Понеділок, 15:32, 03.05.21

Рейтинг
13 1
Переглядів
791

0
0
У цій статті згадуються

В тимчасово окупованій Ялті прогулянкові катери, які раніше доставляли гостей і кримчан до пляжів і парків Гурзуфу, Місхору, Алупки, Ластівчиного гнізда etc, не ремонтували з часів України. А навіщо? Малі причали на набережній прогнили і розвалилися, а єдиний кам'яний причал-мол російська сарана довела ось до такого естетичного вигляду:

6023764_original.jpg

Вулиці Ялти заполонили кадирівці і росгвардія путіна, які в будь-який момент в грубій формі можуть вивернути навиворіт вашу сумку або навіть косметичку. Вертухаї і терпіли - ілюстрація руцкагамірка, епт. Сфотографувати їх - смерті подібно.

А це оголошення в Ялтинській поліклініці. Якщо, хто з потенційних турИстів думає, що зайнявши з ранку чергу в кабінку на підмив помиється до вечора, блаженним буде. Зневоднення - перше "щастя" сервісу окупованого гетто.

6024191_original.jpg

До слова, всі фахівці-лікарі звільнилися або в процесі. Наприклад, з неврології пішли останніх невропатологів, які працювали за України. Замінюють їх на одиничних понаїхів з єбєнєй костоломів, згодних працювати за копійки (12 тис руб = 4 тис.грн. за російськими-то цінами), проте під чорноморським сонцем. Медицина вбита на Крим від слова "вщент".

8-й рік спорожнілий, як Чорнобиль, залізничний вокзал в Сімферополі. Дико виглядає бетонна пустеля срусскойвясни.

6024279_original.jpg

Недалечка від вокзалу Курортна автостанція, звідки рейсові автобуси за України щохвилини везли відпочиваючих в Ялту, Севастополь, Судак, Алушту, загробним мовчанням нагадує, що ви потрапили в ГУЛАГ. Рабицею, парканами і металошукачами обнесені вокзали, автостанції по всьому Криму. Така путінська стабільність, яка вбачає в кожному кримчанинові терориста.


6024532_original.jpg6024816_original.jpg

Коментарі

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі