Блоги → Перегляд

Не забуде стрільця Україна з золотим левиком на рукаві!

Вівторок, 00:02, 04.05.21

Рейтинг
14 0
Переглядів
592

0
0

05_01_2021_12_29_pm_gNl6ZOPkHEqOB9d2YKuyCa5bJiaWaFYuiw1TuZDZ.jpeg

Ми - на Марші! Вічна Слава Героям-дивізійникам! 

05_01_2021_12_37_pm_brIrML5xm8SbnV9RZeoPrjJY6Pn2gpru5oRmHFLo.jpeg

05_01_2021_12_43_pm_Q057jh91EbE27ruoY7YY5glXPj97tJekgeHyCc6x.jpeg

 

05_01_2021_12_45_pm_Z8K3CfXgLdYJuYC8QbA7e8HtHgTd9BodHLn47wsE.jpeg

Марш Пам'яті, Честі й Слави 1 Української Дивізії Української Національної Армії "Галичина". Вшановуємо Героїв Небесної Сотні. Вул. Інститутська, Київ, 28 квітня 2021 р. Слава Нації!

05_01_2021_12_41_pm_D2KQwsZdDxP7m5xtj381BM2eCaZoQ6TTEUVaLGXN.jpeg

Наша честь зветься вірністю!

Світлини від Тетяна МогінськаAndriy Kyrchiv

Efim Maidaner

Ось тепер Зе! посадить Тебе до цюпи замість Антоненка! Але ми будемо за Тебе боротися!

http://ukrpohliad.org/.../ofis-zelenskogo-vymagaye...

safe_image.php?d=AQGxyXhHtWftWO8x&w=98&h=98&url=http%3A%2F%2Fukrpohliad.org%2Fwp-content%2Fuploads%2F2019%2F05%2FZe_command.jpg&cfs=1&ccb=3-5&_nc_hash=AQH22SVYCAw-QVxs

UKRPOHLIAD.ORG

Офіс Зеленського вимагає притягнути до відповідальності організаторів маршу на честь дивізії “Галичина”

Юрко Антоняк

 Усереться!

23 вересня 2020 року Шостий апеляційний адміністративний суд ухвалив рішення, що символіка дивізії СС "Галичина" не належить до нацистської.

Я зовсім не дивуюся тому, що марш "засудили" фракція "слуг кремля" та зелєпутінські ОП, МЗС, та ІНП, бо: "Танцюй, враже, як пан скаже!" і їхнє бажання залізти в сраку х**лу є просто непереборним.

Вартувало би задуматися "теж патріотам" та нарешті усвідомити, що "Наша земля - наші Герої!", а не продиктовані з Москви, Варшави чи Єрусалима.

Утім, не так давно Володимир В'ятрович зі сцени Майдану засуджував гасла "Слава Нації! - Смерть ворогам!" та "Україна - понад усе!" як чужі, не потрібні та шкідливі. Історія дуже швидко розставила все на свої місця! Так само буде і з Героями Дивізії, які займуть достойне місце в пантеоні української військової доблесті!

У лавах Дивізії під Бродами воював брат моєї мами Ґеник Дмитрів. Зумів вирватися з оточення, прийшов додому і через кілька тижнів, підметений "червоною мітлою", поліг у Карпатах вже як боєць Краснай арміі.

Я мав і маю донині велике щастя знати багатьох із тих, хто вижив. Це насправді зразки виробленості, посвяти й палкої любові до України - Вояки з великої букви. Вічна Пам'ять, Честь і Слава тим, кого вже нема з нами. З роси й води тим небагатьом, хто досі торує свій вояцький шлях! 

Слава Нації!

Ну і на завершеня - крапелька лікнепу.

Zahar Dudaiew

Тут Рік Декарт дуже чітко розклав за нещодавній марш в Києві!

І після прослуханого тільки в ідіота можуть залишитись сумніви щодо діяльності дивізії. Ну а про бужанских я і не говорю)

https://www.youtube.com/watch?v=nKNb1MbNA0Q

 

Коментарі

Вічна Слава Героям І УД УНА "Галичина! Смерть ворогам!
А як жеж ув'язнений майже в повному складі провід ОУНб в німецьких концтаборах? Як нам ставитись до знищених німцями Ольжича і Теліги? А як щодо тисяч закатованих простих хлопців-націоналістів? А що робили в це
+2

й час нацисти на Волині і Великій Україні? До хлопців - дивізійників питань немає. А до сучасних націоналістів, які відробляють картинку для московитськизх ЗМІ є.
0

Висновок: треба наплювати на власну історію і героїв та далі заглядати в дупу москві! Геніально! Може й мальчіка в трусиках не треба було розпинати?
+1

Це - просто приватна думка. Пора вириватись з парадигми вибору меншого з зол. Що москалі, що німці - окупанти і приходять з одною метою - знищити українців. Співпраця з ними - вимушена необхідність, але, аж ніяк, не героїзм. Навіть в проекції на небіжку Австрію.
+1

Обережніше з ярликами. Так можна договоритись і до того, що Зеленський, якого обрав vova stasyuk, - єврей.
+1

Амен.
+1

я не агітував публічно ні за єврея Порошенка, ні за єврея Зеленського.
Але голосував за ...
Ну для чого тут лицемірити. Нащадки тевтонів всі за арійця Зеленського. І це - правильно!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі