Блоги → Перегляд

В провалі "реформ" соросятні в Україні Блінкен звинуватив Росію і олігархів

П'ятниця, 16:09, 07.05.21

Рейтинг
11 0
Переглядів
921

0
0

Держсекретар США Ентоні Блінкен наголосив на важливості боротьби з корупцією для подальшого просування реформ в Україні. Про це він заявив на прес-конференції з президентом Зеленським.

blinken-i-nuland-88_main.jpeg

"Ми обговорили питання євроатлантичного шляху України, а також ту роботу, яку проводить країна для просування реформ і викорінення корупції. Ми говорили про реформи та реформування інституцій.

Є дуже багато сил, які виступають проти реформ і боротьби з корупцією. До них належать зовнішні сили, такі як Росія, та внутрішні – олігархи та потужні особи, які переслідують власні інтереси незаконними методами", - сказав Блінкен.

"Боротьба із корупцією є одним з найважливіших питань для українського народу та вирішальним для покращення його життя. Ми також говорили про питання корпоративного управління, прозорості, цілісності та незалежності антикорупційних органів і реформу судової влади", - додав він. 

Читайте также: Об основном пороке украинской правящей элиты

Варто прокоментувати цю маячню лобіста великого американського бізнесу Блінкена.

Дарма він шукає винних в провалі тих реформ, які нам 7 (сім) років нав'язували США, посли Ге7 та усіляки Сороси.

5bf8031b43a32aa4.jpg
Реформи соросятні в Україні.

1. Антикорупційна реформа провалена через корумпованих соросят і членів наглядових рад, які насправді посилюють корупцію. На вимогу Заходу створені численні "антикорупційні" органи (НАЗК—НАБУ—САП—ВАКС) які лише споживають мільярди гривень, проте не боряться з корупцією.

2. Житлова реформа (так звана "осббізація", яку асоціюють з міністром-соросьонком Бабак) провалена через тупих соросят і послів Ге7 які штовхали і штовхають цю недолугу реформу яка насправді є диверсією проти українського народу і спрямована на посилення диктату монополій і створення хаосу на ринку житлових послуг.

3. Медична реформа, яку здійснювала представник соросятні Доктор Смерть навіть не потребує коментарів, бо всім відомо що вона призвела до розвалу медичної галузі і знищення системи  санітарно-епідеміологічної служби.

4. Корпоративна реформа від соросятні та послів Ге7 призвела до того, що на всіх держпідприємствах де створені наглядові ради (які складаються з іноземних аферистів), утворилися багатомільярдні збитки і розпочалася шалена корупція, при цьому погіршилася ефективність управління підприємствами. Корпоративна реформа призвела до фактичного банкрутства  таких стратегічних підприємств як Укрзалізниця, Укрпошта, Укренерго, тощо.

Читайте также:  Кто такие “соросята” и почему говорить о них нельзя

І це ще не всі галузі "реформування" якими займалася злочинна соросятня. Все що вони робили своїми жадібними руками - врешті решт завдавало значної шкоди українському народу. Зараз із Вашингтону їм дали команду здійснити "деолігархізацію", тобто забрати майно і фінанси у українським олігархів - і передати його господарям соросят - транснаціональним фінансовим аферистам.

Запам'ятайте, соросятня - це грантожери, іноземні агенти, слуги міжнародних аферистів, це не "громадські активісти", а лобісти спекулянтів та монополістів, вовки в овечіх шкірах, вороги українців, які спричиняють хаос у вигляді дерегуляції, тарифний геноцид, утворення боргів  і викрадення української землі. Це представники п'ятої колони, які займаються підривом підвалин економічної діяльності, суспільного і сімейного життя в Україні в інтересах і на кошти зарубіжних структур.

США нам зовсім не друзі і не партнери - в Україні їх цікавить лише просування за допомогою соросятні власного спекулятивного бізнесу з метою контроля фінансових потоків і заволодіння українськими активами.

І коли ці циніки і аферисти вимовляють слово "реформи" - це означає лише, що будуть грабувати. А коли вони говорять про "боротьбу з корупцією", вони мають на думці лише боротьбу їз своїми конкурентами і тими хто стоїть їм на заваді.


Читайте также:  Виктор Орбан: Европа не должна поддаваться сети Сороса

Коментарі

1 2 22:11
0
Факт той, шо путінська Росія і соросня не вороги, а конкуренти. Конкуренти за право дерибану України, кому дістануться чорноземи і надра, на кого працюватимуть українці? Російським олігархам, чи транснаціональним корпораціям? Українські олігархи також з ними конкурують, хоча олігарх Пінчук схильний до соросні, а Ахметов - до Путіна. Зеленський - ставленик і маріонетка сороснні.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі