Субота, 11:11, 08.05.21

Рейтинг
14 0
Переглядів
1767

0
0
У цій статті згадуються

"Побєда!“

Недопалений в 2016 році Аваковим канал (і недоблокований нацдружинами того ж року і періодично у наступних) Фірташа-Льовочкіна "Інтер" традиційно, і цього року, на 9 мая покаже чергове празднєство.

den-pobedy-prazdnichnyj-57_main.jpeg

Як ми неодноразово заявляли, гомоекстремістська влада дозволяє і ватні шабаші і гейпаради.
Вона не знищує вату, а намагається контролювати ватне стадо через своїх пастухів.

Інакше важко якось умістити в голові і блокування ватних каналів кума путіна, і водночас індульгенцію Інтеру, який свого часу, у 2016 кошмарили через конфлікт кланів у питанні Одеського Припортового Заводу.

Як відомо, зараз Льовочкін має вплив на Офіс Президента, а також на певні двіжухі.
ОП і Аваков ведуть боротьбу за контроль над Зе-куклою, і якщо розгром кума путіна це спільний інтерес АБ, ОП і Зе, то вмочити по НАШому або по Інтеру - неможливо, адже задіваються внутрішні інтереси.

Та й насправді їм, повторимось, плювати на вату. Газовики з опзж і Ахмєтов будуть їх контролювати у наступному політичному сезоні.

Не розуміючи усіх цих речей, у психічно здорової людини має виникнути когнітивний дисонанс.

Тому якщо люди впадуть в ступор, не розуміючи чому одні ватні канали працюють, а інші - ні, поясніть що справа не у ваті, а у конкуренції кланів і ситуативних союзах.

А ще краще порадьте підписатись на КАНАЛ
@mayonez_sorosa

Джерело: Майонез Сороса TG

Читайте також: Наказ закрити телеканали ЗІК, 112, Newsone надійшов від зовнішнього управління

Коментарі

vova stasyuk 14:19
+3
І справді! Чого ж це Інтер не закривають? Підстави є. Але ні! Вони ж на Сороса не патякали. Якщо закривати проросійські канали, то тоді потрібно це робити зі всіма. Ця вибіркова лайнократія вона ж демократія - дістала. Де та їхня міфічна свобода слова? Я нікого не захищаю, але не розумію цієї вибіркової демократії з її псевдо "свободою словою". Поппер-Сорос прагнули ж боротися з тиском влади на журналістів, видавництва, а по суті їхні ж слуги порошують так звані їхні приписи. На ICTV, 2+2 також крутять російськомовні серіали, де україномовних подають, як телепнів. І ця практика тягнеться з часів Порошенка, так званого борця за українську мову. Хоча чому дивуватися, якщо його молодший синочок в Лондоні на виступі російського співака, на сцені пригав у футболці "Russia", коли в той час українські хлопці гинули на фронті. Проте срані порохоботи, як і зелеботи над цим не думають. Вони вірять, що два єврея - порох і зєлєнь, то "врагі", і товчуть одне одному пикі за них. Звісно на втіху тим же жидам.
+2

Це ж очевидно, що телеканал НАШ працює в парі із Зеленським. НАШ озвучує все те прокремлівське, антиукраїнське і українофобське що хоче висловити Зеленський, але йому це вимовляти не з руки.
Зеленського НАШ критикує злегка - лише про людське око.
Зовнішнє управління НАШ взагалі не згадує, такі слова як "соросятня", там заборонено вимовляти.
Але ж повторюю, телеканал НАШ дуже вигідний для Зеленського. Поганими ворожими язиками шоуменів канала НАШ Зеленський бореться проти ненавистних йому українців.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі