Блоги → Перегляд

Степанова звільняють за погодженням з зовнішніми кураторами України – Дубінський

Вівторок, 00:22, 11.05.21

Рейтинг
14 0
Переглядів
744

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Колишній «Слуга народу» висловив свою думку у соцмережі.

Сьогодні, 10 травня, український депутат Олександр Дубінський, який не так давно покинув лави президентської партії «Слуга народу», відреагував на заплановане звільнення міністра МОЗ Максима Степанова.

793d452bc5fcc407000943bc753d88221620649701.jpg

На своїй сторінці у соцмережі він зазначив, що звільнення Степанова «виконується Його президентською Величністю за погодженням з зовнішньополітичними кураторами України». Дубінський вважає, що це є один з елементів угоди по заміні Андрія Коболєва на Юрія Вітренка.

«За те, що Зе-команда влазить в потоки Нафтогазу, соросята хочуть компенсацію міністерськими портфелями, і призначення Віктора Ляшко (послідовника і прямого продовжувача справи Супрун) в МОЗ - одна зі складових цієї угоди», - заявив нардеп.

За його словами, також може бути зроблена спроба звільнення і заміни на «соросят» міністра освіти Сергія Шкарлета і міністра економіки Ігоря Петрашка.

Читайте також: ОП, соросятня и Шмыгаль объединились в союз против министра здравоохранения Степанова

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі