Блоги → Перегляд

У Зеленського справу на Медведчука не відкривали. Венедіктова і Баканов збрехали.

Середа, 12:24, 12.05.21

Рейтинг
10 0
Переглядів
412

0
0
У цій статті згадуються
Виктор Медведчук
Громадський діяч

Кажуть, що Медведчук за межами країни, нібито він на яхті в Хорватії відпочиває з дружиною - кумою путіна і пропагандонкою московського патріархату Марченко.
Думаю, путінський подєдьник повернеться, бо ЗЕкоманда працює з ним у зв’язці і йому нічого тут не загрожує.
Все це шапіто розраховано на зовсім інші речі – відволікання уваги від зради Зеленського перед самітом НАТО, тотально зростаючих тарифів і цін, від зашкварів з викраданням Чауса і вагнергейту, для підняття взаємних рейтингів кремлівським слугам та опзж.
**
Узеленського не відкривали справу на Медведчука. Венедіктова і Баканов брешуть.
Справа відкрита за Порошенка. Слуги Москви дали ОПЗЖ 2 роки на зачистку доказів.
Коли путінці викрутяться, на Медведчука і Ко неможна буде відкрити справу по цьому злочину повторно.
Шах і мат, зебіли.
6066014_original.jpg
**
Якось "дивно" замовкли хвалені "опозиційні"(насправді ні) сили по найважливішим темам: баба Йуля, Нацкорпус, Смешко, Яценюк/Гройсман, "Свобода" etc
Де їх обурення проваленою справою вагнерівців, викраденням Чауса, штучністю справи Медведчука, проваленою зустріччю Вови із Блінкеном, ігноруванням саміту НАТО, агентом Єрмаком тощо?
**
А зараз не треба? Щоб Західна коаліція на нас плюнула, щоб зевилупки казали – війна скінчилась і какая_разніца, щоб на фронті віддавали важливі стратегічні місця окупантам, підставляли наших хлопців і не стріляли у відповідь?
Тоді і зараз нічим не відрізняється, бо війна триває.
6065664_original.jpg
**
Все не треба, але свої обіцянки ЄС відпрацьовувати повинна.
Наприклад, за Будапешт, де ми погодились позбутись ядерної зброї.
І як мінімум відповідати своїм заявленим цілям і принципам: навіщо повернули порушника прав людини РФ в ПАРЄ? Це порушення європейський норм і моралі.
6066882_original.jpg
**
Ці макітри належать нашим ворогам, нащадкам як цапів. Коли людина каже какая_разніца під час війни і окупації, то це наш ворог.
Саме за Зеленського всі ці манкуртські і відверто ворожі елементи підняли голови і сьогодні керують державою, в т.ч. і через свої голоси на виборах.
6066288_original.jpg
**
Внутрішній ворог підступний, бо він закамуфльований під патріотів і відтягує голоси від патріотичних проукраїнських партій.
Псевдопатріотичні внутрішні вороги поширюють хибні наративи, які штампують у Кремлі.
Такими гнидами я вважаю партії слуг, Тимошенко, Смешка, Нацкорпус тощо
6066651_original.jpg

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі