Блоги → Перегляд

ВЕРСІЯ ВБИВСТВА В ДНІПРІ

Середа, 13:19, 02.06.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
1040

0
0

hlavnyj-rysunok.jpg

Версія резонансного вбивства в Дніпрі, дозволяє припустити, що смерть Мамедова пов’язана з розподілом сфери впливу в діяльності сумнівних фінансових бірж та  колл-центрів.

Вбивство Анара Мамедова в центрі Дніпра кілька днів активно обговорювала вся Україна. Але інший потік інформації відсунув цю подію на другий план. Вбивцю так і не затримали. Версія вбивства в Дніпрі, дозволяє припустити, що смерть Мамедова пов’язана зі стріляниною в місті у 2019 році.

В місті Дніпро активно працює велика кількість сумнівних фінансових бірж, колл-центрів, які за допомогою шахрайських схем виманюють у людей гроші. Причини бувають найрізноманітнішими, від допомоги члену сім’ї, якого затримали поліцейські, до роботи на біржах з ф’ючерсами і опціонами. Люди на «крики про допомогу від рідних» або можливість поторгувати на фондових і валютних біржах реагують дуже активно і віддають великі суми ймовірним шахраям.

Версія жорстокого і безпрецедентного вбивства в Дніпрі, коли на очах сина загинув Анар Мамедов, може бути пов’язана з роботою подібного підприємства.

Засновниками одного з найуспішніших колл-центрів (фінансової біржи), який приносив їм хороший прибуток, були Армен Багдасарян, Анар Мамедов і Афган Амагаліев.

Великі гроші, зароблені сумнівним шляхом, привернули увагу бажаючих привласнити собі таке джерело доходу.

Саме з боротьбою за колл-центр Багдасаряна-Мамедова-Амагаліева пов’язували появу озброєних людей на парковці «Мост-сіті» 16 жовтня 2019 року. Багато хто стверджував, що сумнівний колл-центр працював саме в цьому бізнес-центрі.

Вже наступного дня 27-річний Армен Багдасарян був розстріляний в своєму Мерседесі на Набережній Заводській. Тоді деякі ЗМІ поспішили повідомити, що стрілок був оперативно затриманий. Їм нібито виявився, 53-річний Вадим Савчук. Затриманий мав з собою паспорт. Дивно, що громадянин Савчук не зробив селфі з убитим Багдасряном, щоб при нагоді пред’явити поліцейським разом з паспортом.

Але незабаром після вбивства Багдасаряна був затриманий Михайло Лавриненко, який і стріляв в Багдасаряна. Під варту його взяли за умисне вбивство, тобто за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу.

Проте 29 травня 2020 року Михайлу Лавриненко змінюють запобіжний захід і з СІЗО переводять під домашній арешт. Людину, яку, підозрювали в умисному вбивстві, просто зобов’язали носити електронний браслет. Найчастіше без втручання ззовні суд подібні рішення не приймає.

Але вже в липні 2020 року Лавриненко знову затримують в одному з офісів Дніпра без електронного браслета на нозі. В рамках вже іншого кримінального провадження Михайло Лавриненко був поміщений в СІЗО. Зараз його справу розглядає колегія суддів Красногвардійського суду міста Дніпро.

Якщо про Армена Багдасаряна за півтора року з дати його вбивства в Дніпрі майже всі забули, то про другого засновника сумнівного бізнесу, Анара Мамедова, 24 квітня 2021 року говорила вся Україна. Саме він був розстріляний біля своєї машини в суботу 24 квітні.

Ні в цей день, ні потім поліція нікого затримати не змогла. Натомість всім було показано фото ймовірного вбивці, названі його ім’я та прізвище. Майже все як в 2019.

Втім версія цього жорстокого вбивства в Дніпрі може виводити на третього засновника сумнівного колл-центру. На сьогоднішній момент з трьох засновників в живих залишився тільки Афган Амагаліев. Місце його знаходження і можливий зв’язок з убивством двох інших засновників сумнівного бізнесу встановлюється співробітниками правоохоронних органів.

ДЕТАЛЬНІШЕ +ВІДЕО https://com1.org.ua/versiia-vbyvstva-v-dnipri/

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі