Блоги → Перегляд
Мітки Молитва

Всенародні молитви під час загального нещастя (війна, голод, мор)

П'ятниця, 17:56, 04.06.21

Рейтинг
10 0
Переглядів
1041

0
0

Молитва перша

     Боже, Дателю Життя, ми сильні не мечем своїм, а іменем Твоїм, Твоєю десницею, світлом обличчя Твого.

     Ти цар наш, наш Бог і лише Ти вирішуєш перемогу. Вірячи в Тебе, ім`ям Твоїм ми відіб’ємо наших супостатів і розтопчемо тих, що повстали на нас.

     Ти відрада і порятунок наш, бо Ти, а не зброя, врятуєш нас від наших ворогів і засоромиш ненависників наших.

     Тепер ми день у день хвалитимемося Богом нашим і Його ім`я завжди прославлятимемо.

     Чому відкинув нас і осоромив, чому не виходиш з нашими військами? Ти завернув нас до втечі перед ворогом нашим, і наші ненависники нас пограбували. Ти віддав нас, мов овець, на заріз, віддав на посміховище нас сусідам нашим, на погорду й наругу тим, що навкруги нас.

     Увесь час перед нами наша ганьба і сором нам обличчя вкриває від голосу ганьбителя, від ворога й супостата.

     Усе це нас постигло за гріхи наші, бо ми забули ім`я нашого Бога і простягнули руки до ідолів. І через це нас убивають повсякчасно і, як овець, ведуть на заріз.

     О Господи наш, о Дателю Життя, устань, чого спиш. Прокинься! Не відкидай навіки! Ми каємося, каємося, каємося!

     Чому обличчя Своє ховаєш, забуваєш наше горе й гніт наш? Віднині душа наша у поросі простерта, до землі прилип живіт наш. Прости нас, прости, устань нам на допомогу і визволи нас заради Твого милосердя.

Слава, слава Всевишньому Господу! Алілуя! Амінь!


ЗВЕРНЕННЯ

     Посилаю своє звернення до заможних і незаможних: до політиків і промисловців, державних службовців і депутатів, банкірів і підприємців, інженерів і юристів, лікарів і вчителів, військовослужбовців і правоохоронців, ремісників і селян – усіх благодійників, котрі забажають посприяти виданню наступних богоугодних книг: «Людина і Всесвіт», «Дорога до пекла і раю», «Учитель і учень. Діалоги», спрямованих на духовне просвітлення громадян та навернення до гармонійного, мирного і щасливого життя.

     Всевишній Господь віддячить кожному, хто щиро відгукнеться на цей заклик і не залишиться байдужим, бо він стане покликаним, а ім`я його буде навіки вписане до Вселенської Книги Пам`яті.

     Своє благодіяння ви можете перерахувати на картковий рахунок у ПраватБанку № 5457 0822 2653 6055 Куденко Олег Олександрович.

«Да не оскудіє рука дающого!» І да благословить вас Всевишній Господь!

 

     Олег Духовний

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі