Субота, 20:51, 05.06.21

Рейтинг
9 0
Переглядів
755

0
0

Збоченці і содоміти протестували сьогодні проти адекватних українців, які виступають на захист сім'ї і поважають традиційні християнські погляди. 

i444e.jpg

Сьогодні під офісом президента кілька десятків агресивних педерастів і лесбіянок біснувалися під гаслом "Тисни, аби не тиснули на тебе".

Читайте по темі: Очередная провокация соросовских грантоедов под Офисом президента

Знову фінансована з-за кордону схиблена на сексуальних збоченнях жменька людей в Україні намагається нав'язати свої правила гри здоровій країні і наклеїти на українських патріотів українофобські ярлики. 

44age.jpg

Надто абсурдним виглядало цькування психічно хворими збоченцями ментально здорових людей, які прагнуть захистити свою родину, дитину, країну від нав'язування хибних стереотипів про нормальність насадження пропаганди збочень, ідей ЛГБТ і чайлд-фрі. Ті, хто вороже ставиться до одруження, заміжжя, материнства і дитинства, - так саме агресивно ставляться до українців які мають здоровий глузд і намагаються захищати сімейні цінності.

Нормальні українці вважають, що слід криміналізувати пропаганду сексуальних збочень, відтак люди, які здійснюють таку пропаганду, мають потрапляти до місць позбавлення волі.

Організаторами шабашу стала низка фінансованих Соросом антиукраїнських організацій, зокрема KyivPride, Інсайт, Українська Гельсінська спілка з прав людини та інші.

%25D1%2596%25D0%25B2%25D0%25B0%25D1%2596%25D0%25B2.jpg

Читайте також: ЛГБТ - технологія знищення націй шляхом деформації психіки та свідомості нових поколінь

Довідка

ЛГБТ-секта є лівацькою структурою, погляди яких розділяли комуністи на початку минулого століття, зокрема всім відомий червоний вождь, що помер від сифілісу В. Ленін. Ще в 1904 році Ілліч писав, що "раскрепощение духа чувственности…поможет выплеснуть сгусток энергии для победы социализма".

Безліч декретів лобіював та ніс в маси особисто Ленін та тодішня комуністична верхівка, зокрема: «об отмене брака», «об отмене наказания за отношения мужчины с мужчиной». У грудні 1918 року, в Петрограді відбулась демонстрація на честь декрету "Об отмене брака". На честь цієї події центральними вулицями міста ходою пройшлись лезбійки з плакатами «Долой стыд». Того ж року марш повторився, але він пройшов з абсолютно голими активістами-збоченцями, як жіночої, так і чоловічої статі. Як комуністи, так і ЛГБТ-секта, прикриваючись правами, активно знищують інститут сім'ї, нівелюють основи моралі та провадять боротьбу із незручним для них християнством. В країнах де гомо-пошесть набрала обертів, їхні адепти палять церкви і влаштовують гоніння тих, хто не підтримує збочення. 

Своїми неадекватними діями та поглядами ЛГБТ, без перебільшення, діють на знищення країн і цілих націй. Ті, хто стали на їхній бік та підтримують збочені лівацькі ідеї, апріорі не можуть бути патріотами України. 

Читайте також: Надо как можно скорее гнать соросовскую мразь с украинской земли!

Коментарі

mart mart 21:32
+1
У грудні 1918 року, в Петрограді відбулась демонстрація на честь декрету "Об отмене брака".
--------------------------------

https://rvs.su/statia/o-bolshevikah-i-sodomii
0

Як завжди - одни жиди, і як завжди все перекручено
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі