Понеділок, 20:59, 07.06.21

Український національній історичний жовто-блакитний прапор (https://stihi.ru/2014/08/25/2238) завжди символізував сонце і воду — одвічні символи життя. Але він був перевернутий догори дриґом 28 січня 1992 року, перевернувши уявлення українців про своє походження і самих себе, як древньої нації.

Дивлюся на державний прапор Угорщини. Три кольори — червоний, білий, зелений, але що вони означають. «Червоний колір символізує кров угорських патріотів, пролиту в боротьбі за незалежність Угорщини. Білий колір — символ етичної чистоти і благородства ідеалів угорського народу. Зелений колір — символ надії на краще майбутнє країни».

Угорці відкрито заявляють про свою етнічну чистоту, збереження своєї історичної нації, чого не можна сказати про українців. Затуркані і залякані протягом сотень років бездержавності, знищені в війнах і голодоморах, позбавлені власної еліти, перемішані з інородцями і іновірцями, навіть в своїй незалежній країні українці почуваються другорядною беззахисною і безправною нацією, якою керують пришлі народи.

Після кількох невдалих національно-визвольних революцій з численними жертвами, розчаруваннями і духовним занепадом, українці все більше роздрібнені, понурі, пригнічені, процвітають колабораціонізм, зрадництво, злочинність, хабарництво, наркоманія, алкоголізм, тютюнова залежність, психічні розлади, самогубство, захоплення чужими звичками і культурами.

Доборолась Україна

До самого краю.

Гірше ляха свої діти

Її розпинають.

               (Тарас Шевченко)

Приналежність до українства була навмисно вилучена з паспортів і тепер не відомо хто і скільки проживають в країні. Перепис населення поставлений на довготривалу паузу, поки в комісіях не лишиться жодного свідомого українця. Українська нація поставлена на коліна і знаходиться на грані виживання, але продовжує молитися чужому Богу і коритися Його народу.

Перефразовуючи слова Павла (до Римлян 2:28-29) «Не той Українець, хто зовні такий, але той Українець, хто внутрішньо такий». Чи є в українців, як древнього етносу і державницької нації світле майбутнє, з ясним сонцем і чистою водою — лише одна надія.

1497883506146668884.jpg

 

Коментарі

Підтримую. Побороли баригу, пора і важливі питання з життя нації вирішувати. Тим більше - після десятиріч жидівського панування маємо Президента арійця.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі