Середа, 19:55, 16.06.21

Рейтинг
11 0
Переглядів
523

0
0

Приклад для українських депутатів, яким не байдужий захист суспільної моралі, прав сім'ї, дитинства, материнства та батьківства

Парламент Угорщини ухвалив закон, який обмежує доступ молоді до інформації про гомосексуальність та трансгендерних людей.

Hungary-MAP-776x437.gif

За ухвалення закону в парламенті зі 199 місцями, який контролює владна в країні консервативна антиліберальна партія «Фідес» прем’єра Віктора Орбана, проголосували 157 депутатів – від цієї партії і її коаліційної союзниці Християнсько-демократичної народної партії, а також від опозиційної консервативної партії «Йоббік». Проти був один незалежний депутат. Представники ліберальних та лівих партій бойкотували голосування, пише Поштівка.

Законодавство спрямоване насамперед на боротьбу з педофілією, але також включає поправки, які забороняють представляти будь-яку іншу сексуальну орієнтацію, крім інформації про гетеросексуальну приналежність та зміну статі, у шкільних програмах сексуального виховання, а також у книжках, фільмах та рекламі, доступної для неповнолітніх.

Читайте також:  Сексуальні збоченці збиралися під офісом президента

Закон також забороняє змальовувати гомосексуалів чи трансгендерів як нормальних людей.

Крім того, документ визначає перелік організацій, яким дозволено вести в школах сексуальну освіту.

Уряд заявляє, що закон потрібен для того, щоб захистити «право дітей на гендерну ідентичність, отриману при народженні». Поправки згаданого змісту прив’язали в Угорщині до ширшого законопроєкту – про суворе покарання за сексуальне насильство проти дітей та молоді, а також про створення “реєстру педофілів”.

Уряд Угорщини під проводом Орбана, який перебуває при владі з 2010 року і здійнює консервативну політику і захист суспільної моралі, останнім часом посилив свої заходи проти ЛГБТ. Цей уряд раніше домігся внесення до конституції країни положення про те, що шлюб може бути тільки між чоловіком і жінкою, і заборонив одностатевим парам всиновлювати дітей.

Читайте також:  Надо как можно скорее гнать соросовскую мразь с украинской земли!

Нагадаємо, в Угорщині уродженець цієї країни фінансовий спекулянт Джордж Сорос визнаний персоною нон грата і оголошений в розшук через втручання у внутрішні справи країни, Також законом від  2017 року фактично заборонені його організації «відкритого суспільства» – проти подібних організацій були ухвалені законодавчі поправки, які обмежують їх можливість у будь який спосіб впливати на політику.

Коментарі

vova stasyuk 21:13
+2
В Україні це можливо, якщо хтось ініціюватиме збір підписів на прийняття проекту закону про заборону пропаганди ЛГБТ.
+1

Всі сцять. Українці виявилися сцикунами. Навіть щось промовити проти ЛГБТ-збоченців та педофілів бояться
vova stasyuk 21:15
0
На фото прапор Болгарії, а не Угорщини.
vova stasyuk 21:16
+2
За статтю +
mart mart 16:45
+2
угорці були кочівниками, але потім осіли і вже як ми ніби, але мають свої особливості, вони патріархальні
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі