Блоги → Перегляд
Мітки о жизни

Сэ Ля Ви

Середа, 13:17, 23.06.21

В потоке мыслей мы себя теряем,
В потоке дел находим мы себя,
Что будет завтра мы не знаем,
Но продолжаем жить, её любя.

Коментарі

mart mart 17:18
+2
і пощо нам рос вірш невідомого автора?

так, є рос вірші і є вірші іншими мовами
-2

Тобі мабуть і Шекспір не кумир, бо пише не українською. Моя сторінка - значить моє авторство. Не підлаштовуюся не під нікого. Чи зрозумів суть віршика, адже це головне.
vova stasyuk   20:26
0

Тут питання в тому, що ви зі свого боку зневажаєте людей, які нині перебувають на фронті, на Донбасі, які воюють за цю країну, і за те, щоб війна не перекинулася на інші регіони країни. І також нині йде війна за виживання і подальше існування української мови. А ви тут строчите расєйською - мовою агресора. Тоді пишіть свої "стіхі" на апалчєнєц.ру. А за Шекспіра, то хто тут пише вірші на англійській, німецькій, чи на французькій? Любите Шекспіра, то на англійській пишіть.
vova stasyuk   20:28
0

Та й по-друге, тут не клуб любителів поезії.
0

Володимире! Це моя сторінка і мені вирішувати, про що, як і якою мовою писати. Я відкрито висловлюю свої думки, на відміну від тих, хто лише прикидається патріотом, а в душі ворог всього українського. Строчать з кулемета, а я пишу про те, шо душу турбує і на серце лягло. Не в той бік Ви звернули свою патріотичну увагу. Подивіться на тих, хто керує країною, хто довів її до теперішнього стану, і продовжує грати комедію. Якщо будемо чубитися між собою - втратимо країну. Таке вже було в історії України. Ми воюємо з агресором, а не з мовою. Мій Батько був російськомовним, пройшов три війни, розписався на Рейхстазі, завдяки йому ми з Вами живемо на світі. Тож шануймося, бо ми того варті!
vova stasyuk   01:31
0

До чого тут ті хто керують країною, ви особисто маєте поважати тих, хто зараз на фронті ризукує своїм життям заради існування Української держави, у якій має панувати Українська мова. Мова - головна ознака наявності нації. Нема мови - нема нації! Те що у вас батько був російськомовним мені це ні про що не говорить. В мене діди волинські німці. Вдома вони використовували німецьку, але вони вивчили українську, яка має 7 відмінків, а не 4 (як в німецькій) та яка має зовсім інший порядок побудови речення. І спільних та схожих слів за значенням, українська з німецькою не має (як з польською, чи російською). Ще раз повторюся, вони все одно вивчили українську, хоч і ломано та з акцентом, але не полінувалися. А ви тут мені пишете, що через мову не треба чубитися. Треба мати повагу до тієї землі на якій ти родився, і поважати її мовні та культурні особливості. Щось не подобається, то "с'єбайтен в Кацапстан", і "пиздяйтен" по-кацапстанськи!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі