Середа, 22:51, 23.06.21

Рейтинг
11 0
Переглядів
1094

0
0

На своїй офіційній Facebook-сторінці Центр громадського здоров’я України (ЦГЗУ) популяризує символіку ЛГБТ-збоченців (кольори веселки) з нагоди Прайд-місяця у червні.

symvolika-780x470.jpg

Під час прайд-місяця, періоду, коли у червні різні спільноти ЛГБТ-збоченців проводять заходи для пропаганди содомії, педофілії і сатанізму, руйнації сім'ї і знищення суспільної моралі - все більше організацій та державних установ України, замість охорони прав сім'ї, дитинства, материнства та батьківства йдуть на догоду збоченцям-ліберастам і популяризують гендерну ідеологію.

ЦГЗУ, який є державною установою та представляє Міністерство охорони здоров’я України − не виняток цьому. Центр змінив логотип і обкладинку на Facebook-сторінці,  використавши символіку ЛГБТ-збоченців. А минулого року ЦГЗУ опублікував допис із закликом та інструкцією як приєднатися до Маршу рівності.

Читайте також:  Сексуальні збоченці збиралися під офісом президента

Як вважає організація «Всеукраїнський Собор», державним установам варто зберігати нейтральність у питанні пропагування тих чи інших ідеологій.

Собор зауважує, що нині ми спостерігаємо агресивне впровадження ЛГБТ-ідеології в медійному просторі та в різні сфери суспільного життя.

Читайте також:  Надо как можно скорее гнать соросовскую мразь с украинской земли!

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі