Блоги → Перегляд

Таємничими сторінками Вікіпедії

Понеділок, 22:24, 19.07.21

4a8db8e41aba.jpg

Древній індо-європейський народ ілоти (грец. εἱλώτης) займалися землеробством в стародавній войовничій Спарті і перебували на соціальному рівні між кріпаками та рабами (як радянські селяни, що не мали паспортів).

Вважається, що ілоти походять від місцевого Ахейського (білошкірого) населення підкорених колись дорійців (орачів). Це був відмінний від смаглявих Еллінських греків народ, що жив в Лаконії ще до XI ст. до н. е. 

Грецький історик Страбон в I ст. до н. е. так писав про становище ілотів у Спарті:

Всі ілоти були підлеглими спартанцям (як українці радянському і партійному керівництву), але користувалися спільними з ними законами, брали участь у справах республіки і могли займати певні посади.

Новий цар Агіс скасував права ілотів і зобов'язав їх сплачувати Спарті (метрополії) данину. Більшість ілотів підкорилися, але гелейці, мешканці міста Гелос, підняли повстання (українська національна революція), та були розбиті і опинилися в рабстві.

Ілоти стали власністю рабовласницької Спартанської (радянської) держави. Оскільки вони кількісно перевершували спартанців, ті тримали їх у покорі за допомогою терору, морального і фізичного. Плутарх так описує методи такого терору:

Влада відправляла молодих людей (тітушок) давши їм короткі мечі і запаси їжі. Вони вешталися теренами, нападали і вбивали всіх ілотів, яких зустрічали на дорогах. Обходили також поля, вбиваючи сильних і статних ілотів.

Спартанці розбещували ілотів, нав’язували їм комплекси національної неповноцінності, забороняли мати зброю, розмовляти рідною мовою, співати патріотичних пісень, заохочували до пиятики і вчили співати непристойних пісень.

В епоху греко-перських воєн спартанці примушували ілотів воювати на своєму боці (Афганістан) в якості легкоозброєних воїнів. За словами Геродота в битві при Платеях на кожного загиблого спартанського воїна приходилося по 7 ілотів.

Ілотів вважають рабами, але давньогрецькі автори V–IV ст. до н. е. не згадували про них як про рабів. Арістотель пише, що свої закони спартанці запозичили у ілотів. Він також стверджує, що ілоти зі Спарти та ілоти-землероби з Криту один народ.

Не бажаючи коритися спартанцям, під тиском кліматичних змін, частина світлошкірих ілотів-землеробів через Балканський півострів перебралася на родючі землі майбутньої Київської Русі, ставши її сільським слов’янським населенням.

Ілоти заселили великі чорноземні терени між Дністром і Дніпром, багаті на живність і природні ресурси, ще задовго до приходу скіфів-арійців, котрі стали для них новим панівним класом. Скіфи (грец. Σκύθες) були предками давніх русичів.

В літописах князів Святослава, Олега, Ігоря в торгівельних і політичних договорах з ромеями (візантійцями) русичі (нащадки скіфів-арійців) і слов’яни (нащадки ілотів-землеробів) згадувалися як два різних народи.

Ілоти вірили в багатьох богів, та коли Русь перейшла на віру в одного Бога, прийнявши християнство, влада неофітів почала завдавати по них нищівних ударів, вбиваючи, спалюючи домівки і навіть цілі поселення.

Так звана «трипільська культура» була першими поселеннями ілотів-землеробів. В розкопках трипільських міст знаходять елементи грецької культури. Трипільці не зникли фізично, серед українців досі зустрічаються невисокі світлоокі кучеряві люди.

Традиція одягати на свята або урочисті заходи вишивані сорочки, так звані вишиванки, існувала у ілотів-трипільців. Ця традиція увійшла згодом в українську народну культуру та культуру інших східноєвропейських хліборобських народів.

8e246d8ab02c.jpg

Після завоювання князем Святославом Хазарського каганату іудеї хлинули на Русь і розселилися майже по всіх містах і містечках. Русичі їх не чіпали бо ті зайняли пустуючі соціальні ніші мілких торгівців, ремісників, корчмарів, візників, асенізаторів.

Через багато століть, збільшивши свою чисельність, накопивши багатства, створивши таємні зв’язки і союзи, прикриваючись християнськими догмами про богом обраний народ, іудеї почали приходити до влади і правити слов’янами-русичами.

Україна занурилася в політичні протистояння і розбірки, занепала промисловість, зросла злочинність. Країна стала приватним генделиком, що торгує народними багатствами. Патріотів тероризують і знищують. Захист демократії перетворився на захист самих іудеїв.

Влаштувавши злочинний голодомор 1932–1933 років радянська влада, яка була створена і очолювана здебільшого іудеями, цілеспрямовано знищила мільйони мирного сільського хліборобського населення України, далеких нащадків древніх світлошкірих ілотів.

Українські дівчата все частіше одружуються на багатих і забезпечених не слов’янах, народжуючи темнооких брюнетів, генетично і духовно не пов’язаних з українцями, що призводить до поступового виродження української нації.

Коментарі

mart mart 23:20
0
коли вони емігрували і скільки?
mart mart 23:30
0
автор придумав передостанню фразу
Робота над текстом триває. Можливо будуть зміни і доповнення. Дякую за небайдужість.
mart mart   13:02
0

але що триває?

видумав фразу чи ні?---признайся
vova stasyuk 21:07
+1
Ви мені нагадали сучасного українського історика Валерія Бебика. От він на колишньому каналі "Тоніс" вів програму "Цивілізація Incognita", от там він розпинався, що грецька цивілізація зародилася не на Пелепонесі, чи на острові Крит, а в Криму! Що справжні еліни були в Криму, а в тій Греції, то таке, то фейк. І він нехтував тим фактом, що греки припливли в Крим з Греції в 7 ст. до н.е. Коротше він вирішив трохи переписати світову історію, і ви напевно так само. Але спочатку посперечайтеся з кацапськими істориками, а то вони твердять, що древні укри викопали Чорне море, наповнили його водою, щоб митися і прати. А тут виявляється, уже по-вашій версії, всі українці мають гени спартанців-ілотів. Тоді ж питання, то де в українців з'явилися слов'янська кров, і яке вони мають відношення до неї?
Переписати світову історію? Жартуєте! А хіба існує правдива світова історія. Історію пишуть підвладні тим, кому вигідно трактувати її в той чи інший спосіб. Вся історія людства наскрізь політизована. Навіть Біблійна історія несе ідеологію іудейського народу. Об'єктивна історія знаходиться лише в генах людей, їхніх гаплогрупах. Деяким людям вдається іноді зазирнути у свою підсвідомість і побачити там минуле або майбутнє. Моя публікація лише доповнення до "таємничих слідів Вікіпедії".
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.