Блоги → Перегляд

Північний потік-2 - це газовий пакт Молотова-Ріббентропа

Середа, 21:06, 21.07.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
1508

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Заступник американського держсекретаря пані Нуланд повідомила, що США і Німеччина досягли угоди по Північному потоку-2. 

Без України і за рахунок України!

Невивчені чи забуті нинішніми світовими лідерами роки історії беззаперечно свідчать про одне: за ганебні змови з диктаторами спочатку розплачуються інші держави. А потім ця розплата наздоганяє і тих, хто проміняв принципи на гроші.

Північний потік-2 - це газовий пакт Молотова-Ріббентропа. Погодившись на нього, лідери вчинили найганебніший вчинок у своєму житті. Промінявши принципи на брудні кремлівські гроші, ці люди втратили право на лідерство і наразили свої народи на величезні небезпеки в майбутньому.

Після запуску Північного потоку-2 Європа більше ніколи не буде такою, як була до цього. Вогонь свободи і демократії, який надихав українців і увесь світ, перетворився на кремлівський газовий факел.

Нас змушують мовчати про цю ганебну змову. Але навіть якщо замовкне у весь світ, ми українці не повинні мовчати. Інакше промовчимо своє майбутнє.

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.