Блоги → Перегляд

Наступні вибори починаються в день завершення попередніх!-2

Середа, 21:56, 11.08.21

Рейтинг
20 3
Переглядів
1543

0
0
У цій статті згадуються

231577598_1675636772634652_4041020329178515561_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-4&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=dLDCMvV1rZ8AX_XrWPj&_nc_ht=scontent.fiev19-1.fna&oh=fe0b840c494471212aeaeee2e4c6693d&oe=613ABF35

У продовження теми дискусійної статті “Те, чого ми не побачили”*, поданої разом із коментарем читача Rude, доповнення до неї — текст того самого Rude.

НАМ ПОТРІБНА ПЕРЕМОГА

Від редакції: Ми повертатимемося до теми електоральної боротьби не раз і не два, оскільки минулого разу ми отримали незадовільний результат, що вже коштував нам двох з половиною років втраченого часу. Можливо, у процесі обговорення буде виявлено проблеми та шляхи їхнього розв'язання й це допоможе на наступних, чергових чи позачергових, виборах. Нижче - текст від одного з наших колєґ, Rude. Прохання оцінювати його не за епістолярні чи якісь лінґвістичні прийоми чи їхній брак, а за думки, що їх тут викладено. Надто, що це - дебют автора на ЛО.

Автор Rude: З П’ятим Президентом України нам пощастило. Треба відзначити, несподівано для багатьох пощастило. Він порвав усі рамки умовностей для цієї позиції і цієї посади. Ефективність роботи стала недосяжною, - здригнулася навіть Европа, разом з її законсервованим політичним бомондом. Це враховуючи жорсткий опір практично скрізь.

І все це під час Війни. Але це стало і Перебором. У бундючнім, застоянім середовищі таке було вже - Занадто. Порох випередив час. І це стало помилкою.* Тепер - час аналізу, так би мовити, роботи над помилками. Часу, щоправда, - не дуже багато.

З цього треба почати. Ймовірно, одразу треба залучати політтехнологів і компанії, які роблять таку аналітику, провадять збір даних щодо, наприклад, минулих виборів чи будь-яких інших подій, дають повну розкладку результатів, зазначають причини, чому саме процес закінчився таким чином, а не інакше, і що вплинуло на процес. Плюс, звісно, проґнози.

Це база. Від цього треба відштовхуватися. Але аналітика має бути професійно жорсткою — без віддання переваг будь-кому і без емоцій. Тільки факти. І рекомендації: що з цими даними робити. Треба враховувати - це було вчора (і по три, а сьогодні вже - по п’ять). І це - початок організації процесу. Рутина. Точка відліку.

Тепер потрібна Стратегія. Виразна, зрозуміла, мобільна, гнучка і ефективна. Для всіх, хто залучений до процесу. Її теж розробляють професіонали. Ті, хто працює з інформацією, даними (в тому числі й персональними), засобами та ресурсами. Додатки, зміни, кориґування в перебігу процесу можливі і навіть потрібні, але це стосується деталей.

Стратегія на досягнення мети, поставленої задачі має бути безпомилкова. На додаток до цього хочеться згадати одну деталь. Усі дії мають бути заточені на позитив. Креативність - завжди сильніша за неґатив. Позитивна думка, позитивний посил, будь-яка позитивна дія — сильніші за неґативні. Це доведено. Й це працює. Ми не говоримо про програш, ми говоримо про можливості, які відкриваються в разі виграшу. Якщо треба говорити про Війну - збираємо мітинґ “Мир”. І говоримо про захист, цілісність, неподільність, незалежність всієї України, кожного міліметра Своєї Землі. Про Нову Україну! І т.д. Мінус обертаємо на плюс.

Тепер про Background — підтримку “з повітря”. Інформаційні технології та засоби доставки тієї самої інформації. З перших рук. Особливо від тих, хто має доступ до адекватних джерел. Потрібні фахівці з ІТ-сфери. Їх треба шукати днем ​​з вогнем. Добрих, справжніх. Вони знають що робити з інтернетом. Зараз усе там на 99%. Розкрутка сайтів, реклама, промовшен - все починається і закінчується мережею. Плака́ти на дорозі, в кущах, на будинках - це все добре, але це - вчора. А потрібні навіть не сьогоднішні технології, а - завтрашні. Треба бути на крок попереду противника.

Соціяльні мережі - тут ясно. Максимум завантаження. Скрізь. Це дивляться і бачать, на це - реаґують. Ще раз - позитивного завантаження. Досить плюватися - це не сприймається і не дає потрібного результату. Програма та охоплення авдиторії. Всієї. У тому числі тих, хто любить "Тузик", пломбір по 2.20 і т.д. Це про всі шари листкового пирога. Сім'ї, діти: школярі, студенти; молоді мами й тата, ті, що працюють, і безробітні, хворі і здорові, соціяльно захищені й беззахисні; пенсіонери, самотні чи навпаки - люди популярні. Це про майбутнє і про перспективи. Це - про повагу виборця.

Бізнес, великий Бізнес і компроміси: без цього - ніяк, і їх (компромісів) має бути багато. Повторюся: ми не говоримо про втрати, ми говоримо про досягнення мети. Під виборами маються на увазі Правила Гри. Вони мають бути зрозумілі і прийняті. Можуть бути сюрпризи (ми не говоримо про провокації) - і до них треба бути готовими. Це про гнучкість і мобільність системи підходу до процесу, до Гри. Нам важливий результат, звідси питання - хто підраховуватиме цей самий результат? І до цього треба бути готовим.

І ще дещо. COVID - він вже змінив наше життя. Він змінив усе. Не забуваймо про це. Він змінив правила життя, а, отже, й поведінку людей. Це треба врахувати. Як учора, вже не буде ніколи. Це треба прийняти і працювати з цим відповідно. Розрахунки, проґнози, варіянти розвитку ситуації - все як належить. Це - частина великої картини, але не вся. Це просто одна з тем, яка потребує обговорення.

____________

* https://www.facebook.com/lesya.porutska.sakovych/posts/1672720512926278

Джерело:

"Лінія оборони"

Коментар ген. Петра Процика:

Логічні думки. Але...На переобрання зєлєнского на другий термін працює все - держава, олігархи, інформаційні технології. Де взяти контрресурс? Бо важко навіть уявити яких грошей не пошкодують учасники змови 2015-19, а тепер й зєлєнскій щоби Порошенка не обрали знову.

Із практичного. Голосують у більшості не "мешканці мереж". Тому я б пропонував задіяти й старий, ще рухівський метод агітації - "від хати до хати". Коло церков, синагог, мечетей, костьолів. На ринках. Коло під'їздів.

https://defence-line.org/2021/08/nam-nuzhna-pobeda/

____________________

* Можливо, це просто невдалий вислів автора і він мав на увазі "це налякало бундючне, застояне середовище". [L. P.-S.]

https://lesinadumka.blogspot.com/2021/08/blog-post_94.html

Коментарі

Конструктив, вартий реалізації! Разом переможемо! Геть зелєпутінську нечисть!
0

Ламцадріца-ца-ца-ца,
Гоца-гоца-гоца!
Вигнали ми підараса,
Виженем і поца!
Важливо не забути позитиви попередньої кампанії, незважаючи на її негативний результат!
1 2 01:42
+4
Пане Антоняк! А як ж діяльність Європейської солідарності у Вашому рідному Львові? https://lviv.pika.net.ua/monopoliya-na-nazhyvu-shho-hovaye-pid-vyshyvankoyu-lvivska-yevrosolidarnist
Європейська солідарність розвалила опозицію і пішла на співпрацю з корумпованим лібералом Садовим
Чи в Кам'яянець-Подільську? Європейська солідарність, об'єднавшись з "За майбутнє" і Слугою, саботує роботу міськради?
То як Ви збираєтеся агітувати за "ЄС"? Що говоритемите народу? Вішатимете локшину на вуха про чудеса євроінтеграції?
-15

1 2   11:15
+3

Може вона на Вашу думку і замовна. Але я вірю. Бо я являюся свідком подій в Кам'янець-Подільську, де "ЄС", разом із "За майбутнє" і Слугами заблокували роботу міськради. Бо їхній висуванець, місцевий олігарх і кримінальний авторитет Мельниченко програв вибори. І це реальний факт, а не замовлення. Порошенка погубило його оточення. Якщо він не поміняє оточення, не розпустить "ЄС" і не створить партію з нуля, з нових людей, він програє вибори.
mart mart   15:41
+2

Олександр Газін
Виборець
Політичні погляди Націоналізм
Інтереси Електроніка, програмування, конструювання, верстати, фізика, астрономія, точні науки
Посада підприємець


Пане Антоняк, ви відповідаєте націоналісту

я зі свого боку хочу пригадати що ви по хамську збули і мене коли я покритикував християн.

який з націоналіста християнин коли християнин має заповідь "не вбий,,?

а ви щось пронявчали що це критика Заходу.

християнин не сидить тільки на заході.
-15

-15

mart mart   13:54
+1

а чо ти мені вкладаєш слова які я не сказав? де я сказав про кровожерний?
я сказав що за всю історію християнські країни вбили найбільше людей. бо більшість війн вели християни Європи , колонізатори і Росія, вони воювали і між собою.

взяти світові війни, хто там воював? а колонізатори світу хто, включаючи і Росію?

комуністи теж вбили багато і швидко, але вони коротко були і вони не мають лозунгу:не вбий

не всі християни вбивці але зорганізовані по християнському країни з намащеним ніби богом,царем чи королем вели криваві війни, особливо між собою, плюс інквізиція і інші подібні речі.
mart mart   14:00
+3

християнство було не кровожерний культ, а культ гіпокритів ,особливо коли дорвалися до влади.

учили одне а робили інше.

на другому місці мусульмани, турки і татари з їх набігами за ясиром привіт передають.

завойовник Тімур(ленг)мусульманин, споруджував піраміди з мусульманських голів.рік десь так 1336-1405
mart mart   14:05
+2

і ти не кінь щоб підкови згадувати.
vova stasyuk   15:00
-2

Радує, що хоч вже якісь люди (Газін) розуміють, що порошенківська "Солідарність", коломойська "За Майбутнє" і зеленська "Слуга Народу" - ДІЮТЬ РАЗОМ! ЩО ЦЕ "ЄВРЕЙСЬКИЙ ЗМІЙ ГОРОНИЧ" САМ ПОРОШЕНКО ПІСЛЯ ПЕРШОГО ТУРУ ВИБОРІВ В КВІТНІ 19-ГО, КОЛИ ЗЄЛЄНЬ ВИГРАВ КАЗАВ - "ПЛАН КРЕМЛЯ НЕ ЗБУВСЯ!". УЖЕ ВСІМ ОСЛАМ В УКРАЇНІ ЯСНО, ЩО ЗЄЛЄНЬ - ЦЕ ПРОЕКТ ПОРОШЕНКА З КОЛОМОЙСЬКИМ!!!

МАРТУ - в Антоняка є православні, католики і протестанти, але в них же на спинах не написано, що вони християни. Може Антоняк їх рахує не християнами, а окремими релігіями? Яка йо.ти "Тридцятилітня війна" (1618-1648) в Центральній Європі між католиками і протестантами, хіба в Антоняка це "християнська війна"? Ні! Це війна католиків і протестантів. Судячи з логіки. І це стосується всіх війн в Європі між католиками, православними та протестантами. А їх там було...
-12

mart mart   22:09
0

відколи по хамську відповідаєш
-12

mart mart   13:21
-1

і ти ніби той що просить?

ти ж хамський несправедливий чоловічок.
-10

mart mart   18:51
-1

бо, видиш, ліпше мині втеди вігаратати тбе бучькєм по крижох бо втеди ліпше пристаєmart mart 15:450
а знаєш Панькову молодицю?
soloha .   22:09
-3

Пий зеленку. Помічне!
1 2 17:04
+4
Пане Антоняк! Ви не кидайтеся лозунгами, і не розповідайте яка погана Свобода. Краще поясніть чому в Кам'янець-Подільському "ЄС" разом із За майбутнє і Слугами саботують роботу міськради, і чому вони на стороні кримінального авторитета Мельниченка. Це незаперечний факт, я живу в Кам'янець-Подільську.
Ви націоналіст? Дуже сумніваюся!
-14

1 2   22:04
+2

Зрозуміло, якщо дивитися через рожеві ЄСокуляри, то зрадники, корупціонери і бандити бувають лиш в Свободі, А в "ЄС" істинні патріоти ЄС, справжні ліберали, які ведуть нас в світле європейське майбутнє, і вже через якихось 100 років ми вступимо в НАТО і в ЄС, і будимо жити як в Німеччині. ХА-ХА!
1 2   22:14
+2

Ну а в Кам'янці люди випадково обрали не того мера, мали обрати Мельниченка, істинного правителя, а обрали Посітка. І Європейська Солідерність, разом з патріотичними партіями За майбутнє (європейське) Слугами ЗЕ борються за відновлення справедливості і повернення на престол Кам'янця істинного правителя, найбагатшу людину Поділля, колишнього члена ПР і БПП, колишнього рекетира товариша Мельниченка. ХА-ХА!
-12

1 2   23:48
+3

От і суджу за результатами діяльності. А вони негативні. Особливо в моєму місті.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі