Блоги → Перегляд

Правильний хід Тімановської

Понеділок, 11:34, 16.08.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
709

0
0
У цій статті згадуються

tiz.jpg

Ось даремно все-таки в суспільстві недооцінюють інтелектуальні здібності спортсменів. Навіть постійний постачальник мемів - київський голова Віталій Кличко, як говорять, "при своїх огірках" - з 2014 року на своєму посту. Не кожному розумнику таке до снаги. Я до чого веду - зараз піднявся шум з приводу того, що білоруська атлетка Христина Тімановська вже два роки тому оформила карту поляка і на Олімпіаді використала дурість тренерів для гучного піару .

Ось і молодчина. Розумниця. Думає головою, а не своїми робочими кінцівками. Тим і відрізняється розумна людина від дурної, що перша може прогнозувати розвиток ситуації. А там і передбачати нічого - вусате чучхе, нова "залізна завіса", жорстокий психологічний пресинг та інший неорадянський треш. Чого їй було чекати? Молодчина, вчасно підсуєтилася і покрутила систему на стартовому пістолеті. Відтепер платні інтерв'ю, автобіографія, фотосесії та інший профіт. Я, до речи, зовсім не здивуюсь, якщо й інші білоруські спортсмени зараз знаходяться в стадії тихого оформлення іноземного громадянства та використають наступні великі змагання, щоб втекти з гарним резонансом. Пришелепуватий бульбофюрер не приставить же до кожного по парі конвойних, адже тоді національний олімпійський комітет забанять цілком. Тому щиро рекомендую всім білоруським спортсменам налагодити контакти за кордоном! Не витрачайте час даремно та доведіть, що голова вам потрібна не тільки для того, щоб в неї їсти.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі