Неділя, 20:07, 22.08.21

Рейтинг
11 0
Переглядів
1204

0
0

Дуже сумно, що влада так неорганізовано і ганебно «підготовила» столицю до Богослужіння Вселенського Патріарха Варфоломія з Предстоятелем ПЦУ Епіфанієм в Софії Київській.

6311478_original.jpg

Почну із транспорту. Дві доби намагався дізнатись, чи відремонтували фунікулер. Всі київські ресурси мали лише одну інформацію – ремонт триватиме з 12 липня по 20 серпня. В підсумку, тисячі киян і гостей столиці зустріла вивіска – фунікулер не працює.
Поруч з ним зупинка. Раніше в вихідні дні маршрут автобусу №114 пролягав саме через Михайлівську площу. Сьогодні – ні. Навіть зупинку на Майдані, щоб люди дістались тролейбусів, скасували саме в цей день.

6311397_original.jpg
6310862_original.jpg

Стосовно організації на Софійській площі. Народу було багато, але прохід через 4 металошукача дозволив пройти на подвір’я Софії лише 30-35% віруючим.

6311037_original.jpg

Влада не спромоглась встановити екрани, щоб люди на площі могли спостерігати за Богослужінням. Бодай гучномовці встановили би, я вже не кажу про парасольки від сонця для дітей та літніх громадян.

6311689_original.jpg
6311978_original.jpg

Зауважу, люди приїхали зі всіх куточків держави, проте влада не подбала про громадян. Під час Чемпіонату Європи по всьому Києву та в інших містах встановлювались екрани для фанатів, а візит Вселенського Патріарха для влади виявився рядовою подією.

Таке відчуття, що влада живе десь там – на Печерських пагорбах, а народ десь унизу, бо плебеї. І ОПУ, і КМДА прийом високого гостя провалили.

UPD: Але головне, що всі віруючи ПЦУ перед брамою Святої Софії співали гімн України, молитви за державу, повстанські пісні. Це справжні патріоти, громадяни своєї країни на відміну від фанатиків українофобського чекістського патріархату РПЦвУ.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі