Блоги → Перегляд

A DEO REX, A REGE LEX

Субота, 21:50, 04.09.21

Копировать и подражать старшим, если это только не близкие родственники, свойственно не уверенным в себе, душевно не зрелым или умственно отсталым детям. Если тысячелетняя украинская нация, состоящая из коренного и нескольких малых этносов заимствует у других наций и этносов культуру, язык, религию, она ведёт себя подобно ребёнку, рискуя никогда не стать взрослой.

На такой тупиковый исторический путь толкают украинскую нацию и созданное нею государство пришедшие в разный способ к власти лидеры, не являющиеся представителями коренного этноса. Способствует этому так называемая демократия, навязанная украинцам с целью раздробления и ослабления общества. Это когда все должны отвечать за всё, а в общем не отвечать ни за что.

По закону природы, сообщество одних живых существ не должно возглавлять сообщество других живых существ. Иначе, настаёт хаос ведущий к упадку тех и других, поскольку у них не будет опыта самостоятельного развития и выживания. Так канули в лету все древние империи, господствующие над народами, многие из которых также исчезли с лица земли. Но две империи ещё держатся.

Испокон веков у украинцев, живших в окружении полудиких племён и народов, был свой лидер, представитель ведущего коренного этноса. Он был сильный духом, честный, прагматичный, обладал высшей властью, вершил правосудие и всемерно укреплял государство. Как сказал Лао Цзы «Судьба народов зависит от того, за кем они идут – за своими мудрецами или за своими безумцами».

Истинный национальный лидер всегда верой и правдой служит своему народу. Его интересы и достаток никогда не превышают общественные. Всей своей жизнью, а если надо, даже смертью, показывая пример преданности и героизма. A deo rex, a rege lex – от Бога король, от короля закон. Но нынешняя Украина, возглавляемая этническим меньшинством живёт вопреки закону природы.

Пока существует человеческая цивилизация – роль личности в истории остаётся незаменимой. Этому учит Библия: «Кто хочет быть большим между вами, да будет вам слугою; и кто хочет быть первым между вами, да будет всем рабом» (Марка 10:43-44). Как писал Гегель «Ни один господин не может быть героем для своего лакея. Не потому, что герой – не герой, а потому что лакей – только лакей».

Коментарі

mart mart 00:00
0
я знаю жидів які є розумними цікавими людьми.

але є жиди які не мають цих рис і пхаються керувати.

є жиди які такі як більшість людей.
1 2   16:49
-2

Привіт, Суслику!
Если в кране нет воды
значит выпили жыды,
если в кране есть вода
значит жыд насцал туда

насовується велика жидо-масонська змова проти Сусликів!
mart mart   22:06
+1

щуре, якщо ти жид , то читай мій текст уважніше
П`ять з плюсом. Чітко, коротко і зрозуміло.
Без жодного антисемітизму і міжнаціональної ворожнечі.Йдеться не лише про євреїв. Будь хто, крім українців, правитиме Україною це неодмінно веде до хаосу і занепаду. Хіба не це ми сьогодні спостерігаємо. Литовці, грузини, євреї, росіяни та інші намагаються вчити українців жити. Так, щоб ми позбулися своєї багатотисячолітньої історії, культури, традицій, віри, ставши світовим сміттям. А країна з національної перетворилася на багатонаціональну, з усіма витікаючими негативними наслідками.
+2

"А країна з національної перетворилася на багатонаціональну, з усіма витікаючими негативними наслідками".
Саме про таку "мрію" розповідав В.Зеленський у своєму виступі на військовому параді 24 серпня 2021 року. Він навіть перелічив з два десятки дрібних народностей, що проживають на українській землі, та налічують по декілька десятків, іноді сотень людей, і майже нічого не сказав про домінуючий етнос - про корінних українців та їхню провідну роль у будівництві незалежної держави. Думаю, що переважна більшість українців погодиться з Вами і погодиться зі мною, що нам, корінним українцям, котрі налічують майже тридцять мільйонів громадян, не потрібна така лібертаріанська Україна, в якій керують і панують чужинці, а ми лише прислуговуємо їм, як у старі хазарсько - польсько- російські часи. Така "мрія" - не наша мрія, і ми - українці, її відкидаємо.
+1

Опублікував цю замітку на форумі Цензор.Нет але через день її вилучили а мене заблокували. Через це в мене велике питання до влади, всіх її підвладних, до адмінів, блогерів і форумчан: хто більший патріот України - той, хто критикує владу і висвітлює її антинародну сутність, або той, хто затикає рота тим, хто справедливо критикує владу. Закривати телевізійні канали, забороняти українцям вільно висловлюватися в своїй рідній країні, не дозволяти патріотичні мітинги і збори - влада сама показує, яка вона насправді є. Проблема лише в тому, що більшість українців знаходяться в такому засліпленому стані, що не можуть цього навіть зрозуміти.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі