П'ятниця, 09:21, 10.09.21

Рейтинг
34 0
Переглядів
1884

0
0
У цій статті згадуються

Глобалісти є системними та непримиренними ворогами націоналістів

efed49f08967308c079b6e2892ae4048.jpg

Це - Бог трансгендерів і лгбт-збоченців Ліліт з головою козла, крилами, копитами та цицьками. У Каббалі Ліліт - дияволка, що являється уві сні неодруженим молодим чоловікам і спокушає їх.

Як відомо, ЛГБТ-рухи в Україні фінансує Сорос, тобто всі ці лгбт-активісти - це чисті соросята. Наприклад, організація "КиївПрайд", яка проводить щорічні гей-паради в Києві лише в березні 2019 р від фонду Сороса "Виродження" отримала для знущання над українськими традиційнми цінностями 815 тис грн. Є й багато інших проплачених лгбт-спільнот, наприклад ГО Інсайт, Зміна, які за гранти методично працюють на знищення української нації. Вони не є громадськими активістами, по суті це проплачені лгбт-титушки.

Поганими устами сатаністів-соросят  насаджуються поняття "толерантності, різноманіття", теорії "гендеру", рівності", здійснююється маніпулювання свідомістю і підміна понять (стать\гендер).

А чого варті висловлювання соросівської сатаністки Третьякової, яка виступає за легалізацію проституції, пропонує стерілізувати безробітних, людей без вищої освіти і тих хто хоче отримувати соціальну допомогу - щоб вони "не народжували дітей низької якості". Вона постійно намагається позбавити українців трудових і соціальних прав, збирається ліквідувати державний Пенсійний фонд, забрати майно профспілок і підвищити пенсійний вік. Певна річ, це не її власні  пропозиції - вона лише озвучує частину соросівського плану щодо України.

Можна детально описати як соросята  всередині країни здійснюють системну диверсію зі знищення української нації оптом, холоднокровно, послідовно - згідно із стратегією прописаною глобальним шахраєм Соросом в його людиноненависницькій теорії "відкритого суспільства", але варто знати найголовніше правило пов'язане з діяльністю соросят: глобалізм є непримиренним ворогом націоналізму.

Соросята просто не можуть бути патріотами України тому що за своєю суттю вони є цинічними глобалістами і працюють на глобалістів. Зараз мережа соросят задіяна на лобіюванні держзакупівель вакцин і вакцинації, адже господар соросят - Сорос через свій інвестиційний фонд є співвласником виробника вакцин
компании Pfizer BioNTech і заробляє зараз на ковідоафері шалені гроші, частина з яких йде на фінансування мережі його лобістів-соросят.

В животі у диявола Ліліт ви бачите двох змій, які обплітають посох (чи член?). Цікаво, що обплетений зміями посох є символом комерційної фармацевтики.

379105ac95e966a1cbb0ac4f33515bd0.jpg

Ще більш цікавішим є те, що голова козла (цапа-кацапа) є символом  українофобії.

6f6a1bffb0a75e33932c7a8e97045829.jpg

Тим не менш, козли в овечих шкірах - соросята намагаються видавати себе за "українських патріотів". А чим вони доводять свій патріотизм? Вони кажуть:

"Ми українські патріоти тому що називаємо Путіна "хуйлом". А ті, хто каже, що ми соросята -  грантожери, іноземні агенти, п'ята колона, запроданці, компрадори, колаборанти, козли, українофоби, лобісти глобалістів, паразити, сатаністи, агентура транснаціональних корпорацій, гомоекстремісти, лгбт-збоченці, агенти впливу Заходу, представники іноземних резидентур - це все кажуть антиваксери та русня яка розповсюджує кремлівські наративи, заздріть, служить хуйлу, є рукою москви, запускає теорії змови та конспирологію, здійснює наклеп на Сороса, палить вишки 5G та вірить в рептилоїдів. А ми не козли!! Козли не ми! Соросята не козли!"

Але соросята - це саме зрадники-козли, які займаються підривом основ економічної діяльності, суспільного і сімейного життя в Україні в інтересах і на кошти закордонних структур.

Не забувайте про це! Козли йдуть в атаку та посилюють війну проти українців і наших сімейних цінностей!

Читайте також:

edd2ddf472d7453c0117f051bbe3f3d7.jpg

lilith%252C1000x1000%252C075%252Cf.u1.jpg

Коментарі

mart mart 14:05
0
а чи є такі соросята що беруть гроші у іноземців а пишуть за нас, українців?

чи є така можливість?
0

Так вони все від імені українців пишуть хоча вони є іноземними агентами.
І за все гранти отримують.
mart mart   18:22
0

повторюю питання :чи можуть вони брати гроші в них а писати в нашім інтересі, тобто за нас?
+1

Ні. В соросята беруть тупих дегенератів з поганою освітою, але платять їм багато. Вони знають що більше такої роботи не знайдуть, більше їх нікуди не візьмуть, тому роблять лише те що скажуть.
+1

mart mart натякає не те, що ми, пишучи патріотичні тексти можемо самі бути таємними соросятами. Можливо хибна думка, але вона має право на життя. Сам, отримуючи коментарі на свої публікації, не раз про це замислювався.
0

Узагальнено, соросята це ті, хто працює в інтересах закордонних структур. Навіть якщо вони отримують не гранти, а є впровадженими в органи влади та держпідприємтства агентами західних бариг, як наприклад гендиректор Укрпошти мерзота Смілянський, який отримує зарплату 1,9 млн грн
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі