Блоги → Перегляд

Проект Буратіно став можливим завдяки рефлексам шарікових

Четвер, 21:17, 07.10.21

Рейтинг
11 0
Переглядів
697

0
0
У цій статті згадуються

Постійно повертаюсь на 2,5 роки назад, щоб осмислити, як так сталось, що переважну більшість розвели на м’якуші?
Все елементарно примітивно, як і електорат Зеленського.

6461638_original.jpg

Зазвичай політиків на президента розкручують роками. З московським Буратіно розрахували на умовні рефлекси Павлова плебсу:
5 років олігархи і кремлівські ЗМІ лили бруд на Порошенка, паралельно бидлу показували картинку-міф про ідеального Голобородька в серіалі.
Коли градус штучної ненависті до проукраїнського президента досяг свого апогею на Новий рік (аналогія з рашкою, коли під новорічну ялинку Ельцин дістав чорта Путіна з табакерки) українців привітав зелений Пилип з конопель (народна метафора майже буквальна).
Наріт не встиг оговтатись, щоб зрозуміти що воно таке – паяц Коломойського. На фоні порошенкофобії його і без того слабкий мозок почали добивати контрольними пострілами: "Весна прийде – саджати будемо", "Кінець епохи брехні, жадібності, бідності" і т.д.
У підсумку, скориставшись підступним прийомом, проросійські олігархи за допомогою кремлівських технологів привели до влади ворога держави. І це під час війни.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі