Блоги → Перегляд

Мерзота Порошенко нічим не відрізняється від мерзоти Зеленського

Неділя, 23:25, 10.10.21

Рейтинг
14 0
Переглядів
706

0
0
У цій статті згадуються

Мерзота Порошенко нічим не відрізняється від мерзоти Зеленського - це таке ж саме українофобське лайно

D5A1-AB.jpg

Вся діяльність Порошенка та його недоумків з ЄС полягає в тому щоб вислужитися і сподобатися зовнішньому управлінню. Вони не критикують пограбування України Соросом та іншими баригами-глобалістами, вони не виступають проти кражи української землі, проти приватизації баригами-глобалістами українських стратегічних підприємств, проти пропаганди лгбт-збочень. Мародер і його порохоботи не захищають українців від українофобії, від тарифного свавілля монополістів.

Порошенко і його ЄС - це компрадори,  п'ята колона, слуги міжнародних аферистів, лобісти спекулянтів-глобалістів, колаборанти, псевдопатріоти і українофоби, брехуни і маніпулятори, зрадники і запроданці.

Навіть не варто згадувати що саме мародер порошенко після Майдану віддав Україну під зовнішнє управління - поставив Доктора Смерть руйнувати медицину, педераста Нефйодова приватизувати стратегічні держпідприємства,  іноземцю Смілянському віддав Укрпошту - щоб той вкрав там наші пенсії. На прохання Байдена зробив агента ЦРУ Абромавичуса міністром економіки. Саме мародер Порошенко запровадив органи зовнішнього управління - наглядові ради і напхав туди іноземців.

І цей список продажу ним України закордонним баригам - нескінченний.  Можна довго розповідати як цей брехливий Кнур позбавляв Україну суверенітета.

Сьогодні ця мерзота розуміє що перемогти на наступних президентських виборах вона не здатна без підтримки Заходу і західного (іноземних бариг) медіаресурсу. І тому вся його "політична" діяльність спрямована лише на те щоб сподобатися транснаціональним баригам.

Отже, Зеленський - служить Заходу і мародер Порошенко хоче служити Заходу. І вся "боротьба" мародера проти Зеленського - це боротьба за владу, за право керувати колонією "Україна" і підграбовувати те, що залишиться після бариг-глобалістів.

Все дуже просто. А на українців йому начхати - мародер як і раніше розглядає їх як лохів які мають йому платити.

І нехай мародер скільки завгодно б'ється із Зеленським за владу - в цій битві жидівських щурів не переможе жоден з них.

Читайте також: Порошенко пропонує примусово вакцинувати українських дітей

536970837886_n.jpg

Коментарі

+8

Ти вже не можеш зрозуміти зміст написаного, алкаш?
-8

mart mart   22:32
+8

василь залишається василем , щоб там не діялось
+8

Василь - це хто?
mart mart 16:01
+10
Порошенко тягне за Америку а зеленський ніби за Росію, різниця є.
Ні, вони обидва служать жидівський мафії і самі нічого не вирішують
mart mart   22:30
+8

я жидівської мафії не знаю, знаю окремих жидів і вони різні, є людяні жиди
+8

Ти не знаєш про жидівську фінансову мафію, яка навіть ФРС США тримає в своїх лапах?? Ти жартуєш??
vova stasyuk 23:23
0
Українці вже давно мали би зрозуміти, що єврей Зеленський і єврей Порошенко це одне ціле. І що Зеленський - це проект Порошенка і Коломойського. Я про це писав, ще два роки тому, перед і під час президентських виборів. Порошенко, ще до 2019 року знав, що провалить вибори. Тому, щоб екс-регіоналам не просрать, то на двох з Коломойським "сообразив" зробити проект "слуги народу" - ЗЕ. Ну хто за Пороха-Вальцмана голосував би, якщо при ньому долар доходив до відмітки 38 за долар. Через це українці, як ніколи масово повалили на заробітки. В Польщі - 2 млн українців! Це практично населення Словенії. АТО всі п'ять років його президенства тривало, а мало тривати по його словах "кілька тижнів". Саме він підписав ганебні "мінські домовленості" визнавши ДНР і ЛНР. Скільки українських хлопців полягло на Донбасі, коли так звані "українські" євреї, кримські татари, цигани і всі інші кольорові звинувачували ветеранів АТО, особливо воїнів "Азову" в нацизмі, а самі ж відсижувалися в глибокому тилу. Порошенко винний в тому, що кацапи окупували частину Донбасу, він не дав нам авіації. Ми тоді на танках їхали і бачили, як українські винищувачі пролітали в небі над нами, але так і не атакували бойовиків. І хай Порошенко розкаже як у воєнкоматах при ньому торгували посвідченнями учасників АТО. Як ті у воєнкоматах комісари і їхня свита поробили собі статус "ветеранів". Порошенко - зрадник! А не "патріот". Патріоти не виробляють і не продають свій шоколад в країні-агресорі. Порошенко мав домовленості з Путіним, бо після початку війни всі економічні зв'язки між воюючими країнами припиняються, а не тривають далі, як у Пороха-Вальцмана. І не дивно, що його синок, в Лондоні пригав у футболці "Russia", під час виступу кацапського діджея. Йому не п'ять років було, мав би вже розуміти, що його батько був президентом країни, яка зазнала агресії від тієї, назва якої була написана в нього на футболці. І це все тоді, коли гинули українські воїни на Донбасі! Тому Зеленський сьогодні продовжує політику Порошенка. Все те саме - війна на Донбасі, яка "скоро" має закінчитися триває, українські солдати гинуть, долар далі скаче, українці масово валять на заробітки, а депутати розбазарюють бюджет в промислових оборотах. Нічого не змінилося! Як все було при Пороху, так і все лишилося. Лише його і Коломойського скоморох сидить на троні.
vova stasyuk   23:40
0

І яка різниця українцям від того, якого політичного спрямування (Захід або Схід) їхній президент, якщо він єврей? В будь-якому випадку українці житимуть погано. Да! А чому це Леусенко і той жидопоклоник, який себе зве "українським націоналістом" - Антоняк мовчать? Чи вже продалися за тугрики ОПЗЖ і вже за них будуть "агітірувать"?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі