Блоги → Перегляд

Газпром пропонує Молдові дешевий газ

Четвер, 14:37, 28.10.21

Рейтинг
2 0
Переглядів
561

0
0

Газпром пропонує Молдові дешевий газ в обмін на ослаблення зав'язків з ЄС. 

В обмін на російський газ Москва вимагає від Молдови переглянути заяву про асоціації з ЄС і відмовитися від реалізації третього енергопакета, що створює конкуренцію на газовому ринку. А це вже використання газу як енергетичної та політичної зброї, чи ще немає такого використання?

11_main.jpg

Російський монополіст Газпром запропонував Молдові внести зміни в заяву про вільну торгівлю з ЄС і відкласти узгоджені з Брюсселем реформи енергетичного ринку в обмін на більш дешевий газ для країни.

Аналітики припускають, що РФ використовує позицію Газпрома з метою тиску на уряд у Кишиніві.

Читати - Українські війська застосували Байрактар на Донбасі

Російський «Газпром» висунув Молдові пропозицію змінити свої домовленості про вільну торгівлю з ЄС і відкласти реформування енергетичного ринку в обмін на дешевий газ. Про це пише Financial Times з посиланням на власні джерела.

За інформацією ЗМІ, в цьому місяці «Газпром» заявив у Молдові, що він готовий знизити ціну на голубе паливо, якщо сторона погодиться внести зміни в угоду про вільну торгівлю з ЄС.

«Газпром» також хоче, щоб Молдова відклала імплементацію правил ЄС,  які вимагають лібералізацію газових ринків і збільшення конкуренції, заявили джерела видання. 

Коментарі

mart mart 14:59
+1
і якою дорогою цей газ піде?
+2

Такі пропозиції думаю там не приймуть , будуть шукати газ десь в Європі
mart mart   16:22
0

так але я про те що іншої дороги з Росії немає
Помнится мне президент Молдовы Сандулеску принимала участие в крымской платформе... А там посюду пятна черноты и их ничем не смыть! Ну в общем замаралась Сандулеску и оепереча не видать ей скидок, пока не признает Крым российским. Вот так малята!
+2

Малятам ваша сказка понятная, а вот мне не понятно, как можно интересы государства поменять на дешёвый газ. Объясните более понятно
Мая Санду вже послала Газпром на йух. Молдова придбає газ у польської PGNiG у співпраці з компанією ERU Group. Постачання буде здійснено на кордоні Молдови з Україною.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі