Блоги → Перегляд

Батько наш Бандера ... А "Шлях Перемоги" - його й наша газета!

П'ятниця, 00:01, 12.11.21

Рейтинг
15 1
Переглядів
898

0
0
11_10_2021_11_44_pm_b5paNEGxBzHmXxDycEuwdo1Gc3XPNIpQmaOzsn6X.gif Передплачуймо «Шлях Перемоги»!

Триває передплата на газету «Шлях Перемоги» – офіційний друкований орган Організації Українських Націоналістів (бандерівців), перший номер якого вийшов у Мюнхені 28 лютого 1954.

«Шлях Перемоги» послідовно пропагує ідеологію українського націоналізму. В сучасних умовах газета є єдиним періодичним націоналістичним виданням і всупереч обставинам лишається на передовій суспільно-політичних подій, принципово обстоює національні інтереси, висвітлює погляди та позиції патріотичних державницьких сил.

В умовах реальної геополітичної загрози з боку Росії, внутрішніх викликів національній безпеці, «Шлях Перемоги» здійснює інформування українців як в Україні, так і за кордоном, про суть і першопричини цих небезпечних процесів, подає думки відомих експертів, суспільно-політичних діячів, журналістів, сприяє донесенню історичної правди про український визвольний рух.

Газета є одним з важливих захисних «форпостів» України в інформаційній війні з Москвою.

У газеті будуть коментарі та статті улюблених авторів: Ігоря Лосєва, Олександра Сича, Ігоря Артюшенка, Віктора Бобиренка, Андрія Левуса, Романа Коваля, Юрія Сиротюка, Віктора Рога, Григорія Жибака, та інших. Передплативши часопис, ви завжди будете знати, що саме відбувається в націоналістичному середовищі, що насправді ховається за лаштунками тих чи інших політичних подій.

Будемо розвивати та оновлювати ваші улюблені сторінки – про історичних діячів та маловідомі сторінки нашої історії. Писатимемо і про те, яка сьогодні ситуація на фронтах московсько-української війни. Звісно, будуть статті про мову, політичний аналіз, актуальна цитата, аналітика, спортивний огляд.

Тож залишайтеся з нами!

Передплатити часопис ОУН «Шлях Перемоги» можна в будь-якому поштовому відділенні. Індекс незмінний – 30504. Видання можна відшукати на 77 сторінці передплатного каталогу. Ціна на перше півріччя – 111 грн.

Передплатіть газету для себе чи своїх рідних і друзів, у міську чи сільську бібліотеку. Підтримайте видання українських націоналістів!

Коментарі

+10
Передплати! Це твій внесок у національну справу, твій Бофон!
+7

Це тобі як завжди в ОРДЛО брехали? Я ж казав не вірь ватним брехунам
-7

mart mart   19:01
+8

хую москальський, де я божився і кричав? покажи, брехлію.
-9

+3

А ти тоді хто? "Байстрюк катів осатанілих"? (В. Симоненко) Дивно, що досі не в ОП!
mart mart   19:05
+9

Александр Владимиров
за те що москаль , будеш діставати мінус всюди.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі