Блоги → Перегляд

Чи хочуть, США і Європа, розвалу Росії?

Неділя, 10:51, 14.11.21

Рейтинг
1 0
Переглядів
804

0
0
У цій статті згадуються

Ви знаєте, ось прихожу до думки, що покоління які виховані на казці про «Золоту рибку», переконувати у тому, що наше майбутнє залежить лише від нас, не має сенсу. І ось ця віра, що «Захід» нас захистить від Росії, а США взагалі «ляже кістьми» за незалежну Україну, стає хворобою та тормозить наш рух уперед, і ми перестаємо самостійно думати, постійно надіючись на когось.

Часто можна почути, що ось Росія розвалиться і ми заживемо... І люди, які так говорять, мабуть, і не допускають того, що США, та основні європейські країни, будуть все робити щоб зберегти цілісність Росії. І якщо, навіть, заради цього прийдеться здати Україну, то для свого спокою, вони це зроблять. Той, хто цікавиться політикою, то пам’ятає, що коли Радянський союз розпався, то, на той час президент США Буш старший, був проти того щоб Україна стала окремою республікою. І основна причина тут була у тому, що американці боялися розділення радянського ядерного потенціалу. До, 90-х років минулого століття, вони уже навчилися домовлятися із керівництвом СРСР по ядерній зброї. А тут, на карті світу появляється ще одна ядерна держава. І не зрозуміло, ще хто там прийде до керівництва, та як розпорядяться цією ядерною зброєю. Тому, у перші роки нашої незалежності, усі зусилля наших «партнерів», були направлені на знищення ядерного потенціалу України, і які, як ви знаєте, закінчилися «Будапештським меморандумом».

А сьогодні, просто йде «гра», де США «лякає» Путіна, Путін «лякає» США, але США знає, що і Путін і його команда не запустять ядерних ракет на ті території де живуть їх діти, та знаходяться їх капітали. Так, періодично йде «побрязкування», для годиться, зброєю, але у головному розходяться «краями» та за чужий рахунок. Все спокійно, все під контролем. А тепер уявіть собі, що Росія розпадається на багато республік, а це на сьогодні, лише офіційно, п'ятнадцять шахт із ракетами, які несуть ядерні боєголовки, і ці шахти розміщені по усій Росії, а ще шість ЗАТО (закритих адміністративних територіальних округів), де проводяться наукові розробки та виготовляється ядерна зброя. А розкидані по всій території Росії аеродроми, де базуються літаки які несуть ядерну зброю, а стоянки підводних човнів та крейсерів і т. д… У чиї руки вони попадуть, якщо Росія розпадеться, як їх контролювати, та звідки ждати ракети із ядерною боєголовкою? Від якого «джахаду»?

  А, виходячи з цього, ми маємо це розуміти, що розпаду Росії, США та європейські політики , бояться не менше за керівництво Росії. І вони будуть оберігати Путіна ще довго, поки не знайдуть якогось вирішення із ядерною зброєю Росії. І якщо, для задоволення амбіцій Путіна, прийдеться здати Україну, чи частину України, то це вони зроблять легко.

Тому, українці, ми маємо зрозуміти, що у цій геополітичній грі, нам варто розраховувати лише на себе.

Коментарі

mart mart 12:46
+1
правильно, але ми маєм так перебудуватись щоб у нас все було краще, свій президент, а не жид і тп.

але вони не будуть оберігати путіна.
vova stasyuk 13:23
+1
Ясне діло, що США і ЄС хоче розвалу Росії, а Росія хоче розвалу ЄС і США. Але зараз Путін успішно розвалює ЄС, чинний прем'єр-міністр Британії - Борис Джонсон (колишній мер Лондона 2008-2016 та міністр закордонних справ 2016-2018) фінансувався через кацапських олігархів Путіна в Британії. І саме Джонсон довів до кінця Brexit - вихід Британії із ЄС 31 січня-1 лютого 2020 року. Так само лідерка французького "Національного фронту" Марін Ле Пен, також фінансується Путіним, і вона також час від часу піднімає питання про вихід Франції із ЄС. Матеуш Моравецький (польський єврей), який нині є прем'єр-міністром Польщі, цієї весни, уже хотів провести референдум про вихід Польщі із ЄС, через перевагу права ЄС над польським національним. Він також агент Путіна, але гарно грає роль його "ненависника", але на то він єврей. Тому поки виграє Путін. Але я більш схиляюся до того, що США, Європейський Союз і Росію розвалить Китай! Він має єдиний великий китайський народ, а не як Росія кучу угро-фінських, мордовських, аланських, якутських, сибірських, татарських, кавказьких народів та ЄС і США, які мають арабів і чорних.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі