Блоги → Перегляд

Шчастя

Четвер, 21:44, 18.11.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
664

0
0

Тупим прохоботам нєвдомьйок, за що ми боролись.

А все дуже просто.

За два простих лозунги!

Путєн ввєді!  Дайош Юліну тисячу!

Донедавна ми дико заздрили кучєрєнкє, вєрбіцкому іже с німі.

Їм Путєн ввьол.

По самі помідори.

А ми, лєвчєнки, ягєлі, стасюкі, тощо, дико їм заздрили.

Коли ж?

І ось, нарешті!

Є тисяча!

Жизнь удалась!

А ви, парахаботи, сасітє!

Коментарі

Дык хто ж вам дохтур? Ждите, приде, введёть! Аж по самые гланды, даже глубже, намного глубже и буде вам щастя!
0

Завжди поважав твердження професіоналів. Особливо тих, які носять горде ім'я "попочлєнєц"
vova stasyuk   00:26
-1

В Кучеренка "язик исказился" від бояришніка?
-2

Ты пг прежнему долбишь боярышник? Грошей на вискарь не выстачае? В России боярки давно нет! Я лично спиртное не употребляю и тебе не советую! Кстати, нацики в Украине от нищеты уже давно перешли на стекломой!;😆😆😆😆😆
vova stasyuk   10:58
-1

Вам скинути силкі на російські джерела, де розповідається, як кацапи бухали "стекломой"?
vova stasyuk   11:03
-1

Я вже раніше скидав силку на КАЦАПСЬКЕ джерело, яке наводило доволі цікаву соціологічну картину Расєї - https://gorky.media/reviews/sredi-russkih-bolshe-vsego-kuryashhih-i-masturbiruyushhih/

Це ваша КАЦАПСЬКА СТАТТЯ З НАЗВОЮ - "РУССКИЕ БОЛЬШЕ ВСЕГО КУРЯТ І МАСТУРБИРУЮТ".
-2

Большая часть бомжей в Симферополе как ни странно украинского происхождения. Аптечный продукт "септол" самое любимое их пойло. Засунь свои ссылки себе в очко.
vova stasyuk   13:12
0

Большая часть бомжей в Москве и Питере - русские! Бо елітою там нині є азєри, дагестанці та китайці. А ви б..ть русские - отприски мордви і угро-фінів - бухаєте дешеву водяру. А дешеву не від того, що Расєя "процвітає", а від того, щоб ви швидше виздохли і стали бурлаками жидів, азєрів, кавказців та китайців. Бо алкашами легше керувати.

"Засунь свои ссылки себе в очко" - КУЧЕРЕНКО, ЩО Ж ВИ ТАК ПОГАНО ВІДНОСИТИСЯ ДО СВОГО РУССКОГО ИСТОЧНИКА? ПУТИН СКАЗАВ, ЩО "РУССКИЕ НЕ ВРУТ"! А ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО ЯКЩО ВАШ РУССКИЙ ИСТОЧНИК СКАЗАВ - "РУССКИЕ БОЛЬШЕ ВСЕГО КУРЯТ І МАСТУРБИРУЮТ", ТО ОЗНАЧАЄ, ЩО ЦЕ ПРАВДА!!!

А ВИ КУЧЕРЕНКО БІЛЬШЕ КУРИТЕ, ЧИ МАСТУРБИРУЄТЕ НА ПУТІНА З ЖИРІКОМ?
-2

Ты vova перечитал сидя на очке пендосовских агиток двадцатилетней давности! Не хочешь дрочить на Путина, дрочи на зелю! Он тебе хвропейские тарифы на коммуналку смастырит+😜😜😜😜😆
vova stasyuk   15:29
0

"Ты vova перечитал сидя на очке пендосовских агиток двадцатилетней давности" - ДЛЯ ВАС КАЦАПІВ КРАЩЕ БУЛО БИ ЦЕ "ПЕНДОСОВСКИМИ АГИТКАМИ", АЛЕ Є..ТЬ ТО ВАША РЕАЛЬНІСТЬ. ВАС ЗАРАЗ ОТПРИСКІВ "ПОБЄДІТЄЛЄЙ" В МАСКВЕ АЗЄРИ ДРОЧАТЬ + РУССКИХ НАТАШ НАСІЛУЮТ. ВОНИ Ж УЖЕ "НОВИЕ РУССКИЕ" НА ОСНОВІ ГЕНОФОНДУ ЧУРОК. А ВИ Є..ТЬ З "ФАШИСТАМИ" НА УКРАЇНІ ВОЮЄТЕ. НУ-НУ!

"Не хочешь дрочить на Путина" - ЩО Ж ВИ ГОНИТЕ НА "ПЕНДОСОВ", ЯКЩО Ж САМІ ЖЕ НИМИ Є. НЕ БАЧИТЕ, ЯК У НИХ, У ВАС ВАШИХ БАБ ЧУРКІ НАСІЛУЮТЬ, А ВАМИ УПРАВЛЯЮТЬ ЖИДИ, ЧУРКІ І КИТАЙЦІ. І ЦЕ СПІВАЄТЕ ПРО "ЗАГНИВШИЙ ЗАПАД", КОЛИ САМІ ГНИЄТЕ. ПОВАЛИЛИ НІМЦЯ МИКОЛУ ДРУГОГО (ПОХОДИВ З ГОТТОРП-ДАРМШТАДСЬКИХ) - ВИ КО..ЕНІ БІЛЬШОВИКИ, ТАК СОС.ТЬ ЖИДАМ СВОЇМ. ПРИ ГОТТОРП-ДАРМШТАДСЬКИХ (РОМАНОВИХ) КРАЩЕ БУЛО, ПРИ ВЛАДІ БУЛИ ДВОРЯНИ НІМЕЦЬКОГО, ПОЛЬСЬКОГО, ФРАНЦУЗЬКОГО, ГОЛЛАНДСЬКОГО, ПРИБАЛТІЙСЬКОГО, УКРАЇНСЬКОГО, БІЛОРУСЬКОГО І КАЦАПСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ, А НЕ ЖИДИ З КАВКАЗЦЯМИ. А ТАК З 1917 РОКУ КАЦАПИ - НАЩАДКИ МОРДВИ І УГРО-ФІНІВ СОС.ЛИ Х.Й ЖИДАМ - ЛЄНІНУ, ТРОЦЬКОМУ, ЗІНОВ'ЄВУ, КАМЄНЄВУ, КАВКАЗЦЯМ - СТАЛІНУ, БЕРІЇ.

"Он тебе хвропейские тарифы на коммуналку смастырит+😜😜😜😜😆" - НУ ДА! Я Ж ТО ВАМ ЗАЗДРЮ, БО ВИ У СИБІРІ ЗА ГАЗ І СВІТЛО НЕ ПЛАТИТЕ, БО ПРОСТО ЙОГО У ВАС ТАМ НЕМА.
-2

Вот тебе vova малёха статистики, и про украинскую газификацию в том числе, наслаждайся! Учитывая новые эвропэйськыiцены на газ ты володька собирай кызяки и ешь поболее гороха з хвасолею! Може шо с етава и получится. На обогрев вряд ли, а вот на пожарку картопли з цибулею може и хватить хватить! Ежели станеш замерзать перди и тут же поджигай! Може так и согреешься!
-2

https://peremogi-livejournal-com.turbopages.org/turbo/peremogi.livejournal.com/s/54722255.html
vova stasyuk   02:59
0

А чого ж це ви не пишете, як варіант обігріву, своїм сибірякам, які живуть поза містами? Для них це був би цікавий лайфхак. А то Путин газ їм не дає, а пиздить, що вони його мають. Так мають, але не можуть ним користуватися. Зато такі як ви починають ламати голову, як на говні обігріти себе. Ви Кучеренко старайтеся, може й справді придумаєте, як гавно використовувати, як природній газ для обігріву домів. Дадуть Нобеля. А Путин то який буде радий, що гавном бурлаків, їх же обігріти.
vova stasyuk   03:03
0

Я не спорю - в гавно-пердьожній системі обігріву, ви як справжній кацап - експєрт!
vova stasyuk 23:54
-1
Пане Василь ви заздрите навіть своєму коту, який лиже яйця на підвіконі, бо йому не треба оплачувати комуналку від жидів. У вас параноя - "порохо-вражеська". Всі хто не голосував за Пороха той - зелебот. ЦЕ ПАРАНОЯ ВСІХ ПОРОХОБОТІВ! НЕ ГОЛОСУВАВ ЗА ПОРОХА - ЗЕЛЕБОТ. А ТЕ ЩО ТАМ ХТОСЬ ГОЛОСУВАВ ЗА ЛЯШКА, ЮЛЬКУ, А ХТОСЬ ДОПИСАВ ЮЩА, ТО ТАКЕ! НЕ ГОЛОСУВАВ ЗА ПОРОХА ВЕЛИКОГО - ЗЕЛЕНИЙ ВРАГ! ІДІТЬ ХОМ'ЯЧИТИ СВОЇ ТАБЛЕТОЧКИ, БО ЯК КАЗАЛИ БОЛЬШЕВИКИ - "Первитинку ам – и нету драм".

І БУДЕ ВАМ ЩАСТЯ!
-2

Пане Гришо, Для місцевої русні характерні дві речі. Повне невігластво в українських справах та дикий апломб і впевненість в своїй правоті.
Місцевий знає, що на президентських виборах було два тури. І у другому турі всі хто за ляшка, за юльку, за смєшка, за кошулинського - дружно проголосували за нашого. І те, що вони досі звинувачують у всьому порохоботів - це великий плюс. Стригти нам вас, баранів, не перестригти.
vova stasyuk   10:55
0

Пане Василь! В черговий раз задам вам питання - ви екстрасєкс? Бачите хто голосував за ЗЕ? Ви пам'ятаєте, який відсоток не прийшов на вибори? А весною 2019-го був антирекорд. Я не ходив на вибори. Який сенс голосувати за жидів? Я вам не Антоняк, який косить під "націоналіста-оунівця", а сам агітує за єврея Пороха. Бандера не заповідав служити жидам.
-2

Вчергове запитую. Звідки інформація, що Зеленський -жид? Високий, блондин, в церкву ходить, батьки селяни. Майже як Алоїзович, нє?
vova stasyuk   13:17
0

Пане Василь! Ви першими тут всіх почали звинувачувати у "зелеботстві", так от першими давайте відповідь.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі