Блоги → Перегляд

"Путін нападе" - вигадка, яку активно розповсюджує зовнішнє управління

Четвер, 10:11, 25.11.21

Рейтинг
5 0
Переглядів
284

0
0
У цій статті згадуються

f06d35d43db3c462a8e634c11efb9828.jpg

"Путін нападе" - вигадка, яку активно розповсюджує зовнішнє управління та їх місцева агентура в Україні - соросята/грантожери, тобто лобісти закордонних структур.

"Війна з Росією", "російська загроза" - це єдина підстава, яка дає зовнішньому управлінню право нещадно нас грабувати і встановлювати тотальний контроль над територією "Україна" та її компрадорською владою. Грабують на тій підставі, що вони нібито є нашими "друзями", "партнерами" та начебто "захищають" нас від Росії.

Слова "підстава" має два значення "обґрунтування" та "підлог, обманка"- і обидва тут підходять. Зовнішнє управління постіно підставляє нам хибні цілі - у даному випадку "путєннападьот". Мета цього є дуже простою - щоб ми не відволікалися на те як нас грабують і як Україну перетворюють на цифровий концтабір.

А грабують нас ці "друзі-кредитори" так, що Путін як ворог порівняно з ними виглядає дитиною. А знищують українську економіку і виробництво наші "партнери-антикорупціонери" так, що підставна "війна з росією" завдає нам в тисячі разів меншої шкоди ніж ворожа діяльність глобалістів та їхньої агентури в Україні.

"Війна з росією" створює чудові умови грабіжницькому зовнішньому управлінню для приватизації за копійки української землі, надр та стратегічних підприємств - адже під час війни в країну не йдуть справжні інвестори: лише кончені бариги на кшалт афериста Сороса. 

Частіше згадуйте слово "підстава". "Путєннападьот" це чиста лякалка, підстава для відволікання уваги. Насправді, у наших окупантів-глобалістів з путіним все норм: торгівля нафтою, газом, алмазами, лісом, золотом йде повним ходом. Вони з путіним є дійсно рівноправними партнерами.

А нам, лохам-українцям, роблять підстави - підкладають/підставляють хибні мети і розповідають усіляки байки, щоб ми цього не зрозуміли і не знали хто є наші справжні вороги.

І в цій байці про "зимовий наступ Росії" є одна велика хиба - зовнішнє управління ніяк не може пояснити навіщо Росії на нас нападати. Адже зовсім скоро, коли вдарять морози, компрадорська українська влада приповзе до путіна і буде благати укласти контракти на постачання Україні газу, електроенергії та вугілля. Напевно саме тому західні бариги й волають про прийдешню війну з Росією, щоб колоніальна зе-влада не повзла до Путіна, бо це буде означати поразку зовнішнього управління, яке своїм грабунком довело Україну до повного зубожіння і відсутності енергоресурсів.

___________

До речі, Порошенко і його ЄС - це чиста підстава, обманка - банда що працює в інтересах зовнішнього управління. І зверніть увагу: вони голосніше за інших волають "путєннападьот". Хоча коли Порошенко був при владі і разом з зовнішнім управлінням грабував Україну, то він не розривав дипломатичні стосунки з РФ і мирно спілкувався з Путіним телефоном, вітав його зі святами.

Читайте також:

Коментарі

Порох ничего и не делал, что бы закончить войну, мало того, он на ней наживался!
0

Мародер все зробив щоб завести в Україну зовнішнє управління - впроваджував у владу на найвищі посади їх агентів на кшалт Абромавичуса, робив грабіжницькі "наглядові ради", стоворював "антикорупційні" органи які підпорядковуються посольству США - багато чого, можна книгу написати на цю тему.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі