П'ятниця, 12:08, 03.12.21

Рейтинг
15 0
Переглядів
906

0
0
У цій статті згадуються

Який же "бюджет майбутнього" зліпили слуги на майбутній рік?
Якщо коротко, то з математикою зелений режим не товаришує: слуги кажуть одне, в цифрах інше, Зеленський бреше третє, на папері - четверте.

630_360_1638520495-344.jpg
З центрального бюджету на місця піде велика дуля. Проте, мільярди роздали ручним депутатам-мажоритарникам, кнопкодавам влади.

Передусім, в бюджеті нема компенсації зарплат медикам, не захищені місцеві громади.
У висновку бюджетного комітету (6 стор.) розписано, що має бути враховано в бюджеті, чого не було передбачено урядом. Всі роки такі питання виносились в сесійну залу, зараз зелені мутять між собою. 99% побажань депутатів не враховано!
Дефіцит бюджету збільшили до неприпустимих 3,5% від прогнозованого ВВП, що не відповідає Бюджетному кодексу.
Зняли обмеження граничного обсягу гарантованого держборгу і надання держгарантій. Навіть зелений комітет написав, що це призведе до додаткового боргового навантаження.

Коли комітет зауважив, що в бюджеті не вистачає ще 95 млрд, уряд за ніч з голови дописав ці гроші!
В бюжеті суцільні порушення Кодексу, їх неможливо перелічити – лише основних налічується десятки.
Видатків на дороги (Велике крадівництво) забито більше, ніж на з/п учителям всієї країни!

Тепер порівняйте бюджет з обіцянками Зеленського в Раді:
Вова казав про 30 млрд. на Велику термомодернизацію – зафіксовано 2,6 млрд.
Маніпулятивний економічний паспорт (окремі рахунки на дітей) – ні копійки не передбачено
Кредит «Українська мрія» під 5% - жодної статі не передбачено
Українські національні авіалінії – аж 1 мільярд грн. (це один посередній літак)
Зеленський збрехав, що закуплено 60 тис. ноутбуків для вчителів – закуплено лише 20 тис., а на наступний рік Зеленський казав, що забезпечимо ВСІХ вчителів ноутбуками. У нас 400 тис. вчителів – в бюджеті закладено 0 гривень.

Слуги зробили так, що будь-яку держпідтримку можна отримати лише через Дію, куди заганяють усіх українців – для майбутніх фальсифікацій на виборах (через електронне голосування за прикладом путінської РФ).
Не вистачає грошей на проведення ЗНО (зачипає 300 тис. випускників щороку) і міжнародного порівняльного дослідження PISA (останній раз проводили в 2019), потрібно було 500 млн. Грошей не знайшли, але цинічно виділили 400 млн. на ідею-фікс – університет Зеленського (це не робоча модель – з адміністративними посадами, але без освітян в штаті)
Зеленський радісно відрапортував про збільшення з/п вчителям на 8% - ця цифра піде лише на покриття інфляції. Фактично купівельна спроможність вчителів залишиться на нулі. За 5 років у нас нема буде кому вчити дітей.
Космічні з/п медикам (яких ніколи не було, за словами Зеленського) – не дружать з математикою. Обіцяють, що з/п зростуть в 2 рази, а реальне фінансування не зросте. Це означає, що на виконання обіцянки треба скорочувати медиків. В статті на оплату праці медикам не має жодного підвищення!

Лобісти казино Арахамія і Гетьманцев обіцяли, що від ігорки бюджет отримає 7 млрд. Насправді заклали лише 700 млн.
ЗСУ будуть профінансовані менше, чим розкрадання на дорогах.
Попри те, що соціальні стандарти значно не підвищуються (на індексацію пенсій закладені копійки), в бюджеті здорожчає утримання ДУСі, генпрокурора, ДБР, СБУ, МВС. Бюджет слуг і Зеленського - це бюджет поліцейської країни, як на РФ.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі