Блоги → Перегляд

Витаю молодьож!

Неділя, 16:02, 05.12.21

Рейтинг
1 0
Переглядів
890

0
0

Порохоботи на пси сходять в даремних потугах зрозуміти наші мотиви у виборах Найвеличнішого Слуги і слуг попрощє.

Ми хотіли ПРОСТО.

Згадати вкусний пломбір і колбасу по 2.20.

Чого хотіла молодь, яка їх не кушала - х.з. 

Але їх можна привітати!

Що може бути романтичніше - зайняти чергу о 5.00, щоб разом з купою озвірівших пенсіонерів, годині так о 8.00 купити нє болєє літри в одні руки молока!

І ось, з цєю красою, завдяки своїм зусиллям, вони нарешті познайомляться впритул.

Як же я їм заздрю!

"В Україні запропонували повернути постійний державний контроль за цінами на "соціальні" продукти харчування. До списку увійшли олія, цукор, хліб, яйця, гречка та інші популярні продукти.

Ініціатива прописана у законопроєкті №6374. Документ зареєстрували у Верховній Раді, але розглянути поки що не встигли. Авторами вказані депутати із фракції "Слуга народу".

Регулювати пропонують торгову націнку – маржу продавців. Згідно із законопроєктом, її хочуть встановити на рівні не вищому за 15% і не нижчому ніж 5% від відпускної ціни виробника продукту. Тобто, якщо завод продає кілограм цукру за 25 грн, його вартість із торговою націнкою має не перевищувати 28,75 грн/кг."

 

Викусітє мєрзкі парахаботи!

Коментарі

vova stasyuk 19:48
+1
А при пороху ніби краще жилося? Долар до 38-ми доходив, куча українців повалила на заробітки, АТО, яке по словах пороха мало тривати "години", мир на Донбасі, який так і не настав, торгівельні відносини з Росією. Я не бачу різниці, що порох, що зєлєнь - одне і те ж! Зєлєнь - це слуга Коломойського і Порошенка, а політику останнього він нині продовжує. Всі вони євреї! І який би єврей не був при владі - українцям буде - худо! А ви Василь - ЖИДОПОКЛОНИК!
+1

Вася??? Та невже???
vova stasyuk   21:26
0

Мойша йопти!
0

Ай, вей!
vova stasyuk   23:19
0

Ай, вей! На Дерибасовській Давід з х.й вей!
vova stasyuk 19:52
+1
І так ясно, що ви порохобот і жидобот, як Леусенко і як той псевдо "націоналіст", який косить під "оунівця" - Антоняк.
-1

І ноги в нього криві.
vova stasyuk   21:46
0

"Політіческіє взгляди" у нього криві. Типу він "укр.націоналіст", навіть фотки викидував з маршу в честь Дивізії СС Галичина, але все ж таки за жидів агітує, пороха підтримує. А Бандера ж не заповідав євреям служити. Але Антоняк символ теперішнього львівського націоналіста - не цураємося підняти стяг СС Галичини, не цураємося покласти квіти біля пам'ятника Бандери, і не цураємося за жидів голосувати. Типу нацист, і типу бандерівець, і типу толєраст-підараст (порох за сучасні демократичні цінності). І ще кажуть кацапи, що на Україні "фашисти-бандеровци". Але дивлячись на таких львівських "укрнаціоналістів" як Антоняк, хочеться залишити, лише кінець "овци".
-1

Для поширення московитських вигадок, виконавці повинні мати вигляд впевнений і тупий. На чому базується московський міт про єврейство Порошенка? На впевненому виразі обличчя Вови. Що навчило Вову так впевнено брехати? Досвід поколінь. Століття життя в інородному середовищі, спочатку в Іспанії, потім в Німеччині, потім в українському селі, змушувало його предків постійно брехати - це було умовою виживання. Ще одна вовинв брехня, про комплекси Бандери щодо євреїв. Він якось спокійно перебував в одній організації з Левом Ребетом. А про здорове ставлення націоналіста до євреїв, ане такого, яке нам нав'язує московський пропагандон Стасюк читаємо:
Робили по 50 - 70 різних проектів, що потребувало великої кількості робітників. Але в нас був один такий єврей, який робив усе дуже скоро. Йому навіть не треба було рисувати, бо мав набиту руку на вивісках. Той єврей був дуже страшний на вигляд - високий, худий, чорний - і працював у задній кімнаті.

Раз приходить до нас Шепарович і каже до Романа (Шухевича), що хоче подивитися, як виглядає його замовлення. Роман говорить: "Маємо вже частину готову, решта буде готова на термін. Ми вам привеземо". "Але я хочу подивитися, як то робиться", - каже Шепарович.

Іде до єврея до тої кімнати. Роман дивиться на мене: що то буде, як Шепарович його побачить! Входимо. Він оглядає вивіски, а потім обернувся до того страшного єврея: "То що, у вас тут єврей працює?"

Роман ще не встиг відповісти, а єврей обертається до Шепаровича і каже по-українськи: "Я називаюся Левко Берлін, я є Мойшейового визнання. Але я родився в Україні і вважаю себе за українця!"

Обернувся і далі малює. Шепарович подивився на нас, вийшов з кімнати і говорить: "Але дістав я лекцію з патріотизму!"
vova stasyuk   23:19
0

А ви пане Василь єврей. І ви пане Василь - "московський пропагандон", бо агітуєте за Вальцмана, який підтримував торгівельні відносини з Росією, а паралельно п.здів з екранів, що треба воювати. Порошенко зрадив українських солдатів, кажучи, що воюйте і боріться, робив із себе патріота та укрнаціоналіста, а сам з Путіним вів переговори і продовжував торгівлю. Це тільки дегенерат тут не побачить обману і зради, або жид. А Василь у нас жид!
-1

Підтримую. Хай василь-жид з вальцманом казяться. Нам своє робить. І не забувати слова урочистої клятви при вступі в Путінюгенд.
Я, Вова Стасюк, вступаючи до лав всєрускомірного путєнюгенда урочисто обіцяю: гаряче любити рускій мір, жити, вчитись і боротись, як заповідав великий Путін, як вчить єдіная рассія, завжди боротьсь з Україною.
vova stasyuk   20:53
0

У вас пане Василь як у порохобота і жидобота блокада мозку. Тут нічому дивуватися, хоч я пишу статті і доводжу, що кацапи це не слов'яни, а дикі племена Сходу, для вас я "путінський бот", бо я засуджую жидів (і вашого любого пороха, і його ляльку "ЗЕ"), і ви як їхній одноплемінник маєте мене звинуватити у фашизмі або путінізмі. Бо ви жид!!!
-1

Домовились. Вова Стасюк не путінський бот, а путінський блок.
"Мильоны — вас. Нас — тьмы, и тьмы, и тьмы.
Попробуйте, сразитесь с нами!
Да, скифы — мы! Да, азиаты — мы,
С раскосыми и жадными очами!"
vova stasyuk   22:59
0

Пане Василь! А якого х.я ви такий "укрпатріот" мовчали, коли тут недавно на політіко були кацапські боти? Ви точно жидобот і порохобот, у вас блокада мозку! Ваш Порох вів переговори з Путіним, мав з ним торгівельні відносини, коли в той час на Донбасі йшла війна. ЯКЩО ВИ ПІДРИМАЛИ ПОРОХА АБО ЙОГО ПІДОПІЧНОГО "ЗЕ", ТО САМІ ВИ Є -"КАЦАПСЬКИМ БОТОМ". Я ПИСАВ СТАТТІ І ДОВОДИВ, ЩО КАЦАПИ НЕ СЛОВ'ЯНИ, А ДИКІ ПЛЕМЕНА. А ВИ НІ Х.Я НОРМАЛЬНОГО НЕ НАПИСАЛИ І НЕ ОПУБЛІКУВАЛИ. ВАШІ ЗАПИСИ У БЛОЗІ ЦЕ ЯК "ЗАГАДКИ ОНАНІСТА". АЛЕ ДИВУВАТИСЯ ТОМУ ВАШОМУ МАРАЗМУ НЕМАЄ СЕНСУ. ТА Й ВИ ЖИД.
vova stasyuk   23:03
0

З Леусенко і Антоняком сходіть на поклон жидам. Може пару тугриків дадуть за ботство.
-1

Капслок - ознака порохобота.
vova stasyuk   00:04
0

Ще напишіть, що порохоботи придумали капслок
Московська зграя "Слуга нароту" робить все по-совєцькі, бо в неї ж "нові обличчя" - ОП напханий лише ригами. ОП – філія Кремля, тому і мавпує методи Кремля.
Большая часть укропатриотов и нациков в основе своей жиды! Когда жидопорохоботы подпердцвают в сторону зележидоботов и наоборот, то становится жуть как смешно!!!😆😆😆😆😆
-1

Нарешті зрозуміло, про якого Васю тут Стасюк розповідає.
-1

Не, то не я, я ж не укрожидобот какой ни будь!
vova stasyuk   00:07
0

Ну правильно! Ти отприсок угро-фінів, мордви, татарів из страни дегенератов!
vova stasyuk   00:15
0

Василь перестань ботити! Кацапомен ніколи не напише "то не я". Якщо вже запустив бота, то хоч пиши нормально. І ще один прокол - "какой ни будь". От тобі кацапи пишуть: "в составе неопределённого местоимения «какой-нибудь» частица —нибудь пишется с дефисом". Або це кацап-дегенерат!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі