Четвер, 12:12, 09.12.21

Рейтинг
9 0
Переглядів
798

0
0

В небі мого Севастополя щодня літаки фашистів намотують годино-кілометри, посилено готуючись до нападу.
З Криму саргана не попре, це самогубство лізти з перешийку, стаючи мішенями з тиру. РФ готує провокації з неба.
А чи здатні наші ППО зупинити агресора? За Зеленського не впевнений. Тим більш, Банкова накаже «нє стрєлять», якщо в наш простір вдеруться 50 російських літаків.

630_360_1457416709-3609-zrk-patriot.jpg
Чому б не поставити на повістку питання Будапештського меморандуму:
Ми позбулись ядерної зброї, гаранти не врятували нас від окупації і війни, отже, або сьогодні ви забезпечуєте нас системами повітряного захисту Петріот, або ми відновлюємо програму.
І нагадати треба, що в нас Запорізька, Південноукраїнська, Хмельницька АЕС, які під ударом ваших партнерів по Норд стрім-2. Європейці разом з нами в небезпеці від потенційного Чорнобиля-2,3. І цю інформацію навіть в проплачених статтях ми маємо доносити до простих громадян Заходу.
Україна вже не має зобов’язань за меморандумом – всі гарантії порушені. До слова, ядерна зброя на нашій території вже є. Вона в Севастополі в ратицях неадекватних агресорів. Тому, Петріот – це мінімум, який винні нам партнери, якщо хочуть миру в Європі.
Це не шантаж, а юридична та безпекова констатація факту.
Єдина заковика – це блазень на троні. Він заважає всім – і нам, і нашим партнерам. Паяц влаштовує лише Кремль.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі