Блоги → Перегляд

Проста відповідь на складні питання.

Неділя, 11:28, 19.12.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
586

0
0
У цій статті згадуються

невже українці такі тупі що дають дорогу явно чужим москалям?

Чому тут дивуватися якщо українці обирають жида президентом?

Здивування, яке пронизує ці питання формулюється не просто,а дуже просто.

Невже українці, дійсно, унікальна нація?

Дійсно, ні в кого в світі не спостерігається така любов до іноземців, бажання щоб країною управляли іноплемінники.

Чому ж так в українців?

Відповіди проста. Українці - така ж нація як і інші. Не краща, але і не гірша.

І люблять вони своїх, і обирають своїх.

Але, є одне але.

Не завжди їм це вдається, бо вони є меншістю в цій країні.

Щоб зрозуміти, які вони є насправді, треба створити умови, щоб їх було більше в якомусь місці.

І такий експеримент був проведений.

Так, це - Майдани. Хто там був, пам'ятає разючу відмінність людей, атмосфери, ментальності, від решти країни. Був ще один чистий експеримент. Решту збирали в Маріїнському парку. Різниця просто разюча. З одного боку, порядок, чистота, доброзичливість, усмішки, оптимізм, самоороганізованість. З другого - бруд, злоба, небажання спілкуватися, агресія, повна залежність від дяді, який фінансує міроприємство. Добре пам'ятаємо замерзлий нарід, який ледь не помер від холоду і голоду, коли про них забув Янукович.

А всілякі там вибори чужеземців, любов до чужого, то не від українців, а решти.

Відрізнити українця від неукраїнця дуже просто.

За виразом обличчя.

Неукраїнець вічно чимось незадоволений. Основне питання його життя: що мені дала ТВОЯ Україна.

У нього постійні бажання: другий язик, перевернути прапор, перейти на латиницю, перейти на григоріанський календар в церковному житті, змінити назву країни на Русь... - нормальні запити ментального неукраїнця.

 Постійна брехня неукраїнця - його спроба самооправдатися, повернутися до гармонії з неправильним світом. Звідси і постійні мантри про жидівство Порошенка, ненависть до пасічників, тощо.

Ця невесела картина все ж має і оптимістичний бік. Число українців повільно, але неухильно зростає. Від кількох тисяч за Мазепи до сотні тисяч за Пелюри, до мільйона за Бандери, до п'яти мільйонів за Порошенка.

А люди, які задають подібні питання, просто демонструють свою самоідентифікацію як неукраїнців.

 


Коментарі

mart mart 12:36
0
то я неукраїнець, бо питання задав?
0

Ти сказав.
mart mart   14:09
0

так це брехня. і українців у нас більше. а іменувати їх інакше, бо тобі не подобаються, це обман.
mart mart   14:10
0

є і російськомовні українці.
mart mart   14:12
0

і українці є більшістю в цій країні. і нація ця не така як інші нації.
vova stasyuk 18:35
0
Практично всі національності поза межами своєї історичної батьківщини збиваються в банди і доволі міцні. Приклад - банди з італійців у США в 20-30-х роках минулого століття. Нині в Західній Європі турки і в загальному араби мають потужні кримінальні угруповування. В Україні кавказці, особливо грузини сколочують банди, вірмени і турки дороги роблять (їхні компанії), азєри ринки тримають. А євреї правлять. Українці не більшість. Більшість - це особи українського громадянства. Російськомовні українці - це хохли, які типу мають українське походження, а п.здять "па рускі". Вони не швейцарці і не бельгійці, які не мають у природі швейцарську та бельгійську мову відповідно. Українська мова є! Тому громадянин України, в незалежності від своєї національності має володіти цією мовою. На Західній Україні, ще проживають нащадки польських, чеських і німецьких колоністів, але вони вивчили українську. В нас німецька побудована на латині, має зовсім іншу будову речення, інші слова. В українській і німецькій є лише одне спільне слово, яке має одне й те ж значення і звучання, і це слово "Дах". І то це слово прийшло з Галичини, так як там були австрійці, які розмовляли на німецькій. А російська, як і українська з білоруською, пішла від русинської (староукраїнської) мови. І відповідно вони подібні по логіці побудови речення, і багато слів схожих. А ці "рускоязичниє" українці не можуть вивчити української. Ха-ха! Вони дегенерати або принципові кацапи.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі