Блоги → Перегляд
Мітки РасизмрасизмНаціоналізмнаціоналізмправа людинилюдинанаціярасаДемократіядемократіяколоніальна системаколоніалізмЄвропатехнологіїнаукаантропологіяінтелектварвариаборигенибедуїниіндіанціЛатинська АмерикаАмерикаАфрикаАзіяОкеаніяБлизький СхідСШАнауковий расизмімперіалізмрасова сегрегаціянеоімперіалізмАпартеїдПАРлюдствонегриполінезійціазіатиєвропейціКарл ЛіннейЧарльз ДарвінЛотроп СтоддардСтоддардUnder-manunder-manUntermenschuntermenschнедолюдинаНацизмнацизмНімеччинаТретій РейхРейхАдольф ГітлерГітлерСтародавній ЄгипетЄгипетТутанхамонПортугаліяГаїтіСанто-ДомінгоСполучені Штати АмерикиПівденна АфрикаСРСРРадянський СоюзIQлатиноамериканцілатиносисвобода словасвобода думкиІсламДжихадМусульманствомусульманиарабиАвраам ЛінкольнЛінкольнБоб МарліТеодор БілбоБілбоБіла цивілізаціяцивілізаціяБілі

«Чому я расист»

Четвер, 13:05, 30.12.21

Рейтинг
40 0
Переглядів
1091

0
0

 

«Чому я расист»

 

КОРИСТУЮСЯ СВОЇМИ КОНСТИТУЦІЙНИМИ ПРАВАМИ У МОЖЛИВОСТІ ВИРАЖЕННЯ СВОЇХ ПОГЛЯДІВ (СВОБОДА СЛОВА І ДУМКИ), БЕЗ ЗАКЛИКІВ ДО ФІЗИЧНОГО ЗНИЩЕННЯ, НАСИЛЬСТВА ТА БЕЗ ЗАКЛИКІВ ДО ПРАВОВОЇ ДИСКРИМІНАЦІЇ.

 

Особисто мені не подобається, що демократичний режим безпідставно вважає расизм чимось злочинним. Расизм – це рівноцінна політична ідеологія, яка має право на законне існування. Націоналізм є легалізованим у багатьох країнах Європи, і це ідеологія, яка проголошує найвищою цінністю – націю. Її права та інтереси є пріоритетом для націоналістичних партій. Расизм це також ідеологія, яка проголошує найвищою своєю цінністю – расу. Нічого погано в тому нема, якщо людина хоче щоб її раса продовжувала своє існування. Та бажання зберегти гени своєї раси і її обличчя. Расизм це не завжди заклики до вбивств, ворожнечі та правової дискримінації представників інших рас. Расизм це як Націоналізм, лише у випадку з першим, найвищою цінністю є раса, а не окремо взята якась нація. Проте демократи перекрутили значення расизму, і вважають, що це тільки ідеологія зверхності однієї раси над іншою. Що це сукупність політичних теорій, які на основі біологічних та інтелектуальних особливостей рас, доводять їхню нерівноцінність. І що вони встановлюють теорію про поділ рас на вищі і нижчі. А расизм обгрунтовує соціальну і національну нерівність біологічними особливостями. Де підставами для расової дискримінації стає інтелектуальний розвиток різних рас, і їхній прогрес, як окремої цивілізації. Одним реченням, демократи подають расизм як ідеологію із суто дискримінаційною політикою і теорією про зверхність однієї раси над іншою. Але вони не задумаються над тим, що расизм може бути ідеологією, де найвища цінність – це збереження власної раси, без правових дискримінацій та ворожнечі до інших рас.

Расизм став дискримінаційною ідеологією завдяки колоніальним завоюванням Європи. Бо європейські першовідкривачі та колоністи, практично в кожному куточку планети стикалися з відсталим корінним населенням, розвиток яких зупинився, ще у первісні часи. Зазвичай це була Африка, Океанія та Латинська Америка. Хоча в Америці європейських колонізаторів здивували тамтешні будівлі (храми), які нагадували їм піраміди. Хоча корінні індіанці не могли того пояснити, як вони це зробили, і не могли показати. Тому, і виникла велика куча гіпотез про те, що їх будували цивілізації, які давно зникли, або це зробили позаземні гості (ця версія популярна нині). Але в будь-якому випадку технологічні досягнення індіанців Америки та аборигенів Африки і Океанії бажали кращого. Через свою відсталість, місцеве населення новопідкорених земель європейськими колоністами, не могло дати відсіч загарбникам. Та й вони навіть особливо і не намагалися цього зробити. Їхні нащадки нині засуджують цю загарбницьку політику європейців, але вони радо користуються досягненнями Білої цивілізації, і не хочуть повертатися до свого первісно-общинного ладу. Саме інтелектуальна відсталість індіанців, африканців, полінезійців (Океанія), бедуїнів (Близький Схід) стала явним аргументом для вищості європейців.

Відсталість місцевого населення, породила в Європі, а згодом в США расову ідеологію, яку хотіли підтвердити науково. І вона таки підтвердила, що є відмінність між расами в інтелектуальному розвитку. Так науковий расизм був популярний в період неоімперіалізму (1880-ті – 1914), коли на підйомі був білий європейський імперіалізм. Пік наукового расизму припав на період нацистської Німеччини (1933-1945), хоча він залишався популярним в США до 1964 року, коли остаточно відмінили расову сеграгацію і в ПАР до 1994 року, коли відмінили Апартеїд («Помста за Білий імперіалізм або Лінкольн був правий» та «Чому досвід ПАР досі актуальний» - https://politiko.ua/blogpost155319 ). До Першої Світової війни було створено багато праць на основі антропологічних досліджень, які доводили генетичну, фізичну та інтелектуальну відмінність між расами. Саме вони пояснювали причини відсталості певних рас. І саме чому чорні зупинилися розвиватися, ще у період Неоліту. З остаточним падінням колоніальної системи у 60-х роках минулого століття, демократичний режим неодноразово намагався безпідставно засудити расову теорію. Наука зазнала втручання з боку політики. Науковці все менше намагалися доводити відмінність між расами, через страх бути звинуваченими у расизмі. Через що вони могли втратити роботу та зазнати суспільного осудження. Демократи також прирівняли до расизму бажання білих зберегти свою расу від асиміляції.

Але, ще в ті додемократичні часи, а саме в період піку колоніальної системи Джордж Робінс Гліддон та Кларк Нотт у книзі «Типи людства» (1854 року) доводили на основі досліджень черепа, що негроїдна раса є сходинкою між греками і шимпанзе. Згодом у численних дослідженнях людських рас були проведені порівняння маси мозку Білого та чорного, які показали, що негритянський мозок приблизно на 8-12% легший за мозок Білого. Подібні дослідження проводили Бін, Пірл, Вінт, Тілні, Тодд, Гордон та інші науковці. Супрагранулярний (зовнішній) шар негритянського мозку, порівняно з мозком Білого, приблизно на 15 відсотків тонший. Лобові частки негритянського мозку, які відповідають за абстрактне мислення, є меншими за масою, менш складними і з меншим числом борізд, ніж лобові частки мозку Білого. Негритянський череп, на додачу до меншого об’єму мозку і товстіших, ніж у Білого, черепних кісток, має випнуту щелепу, тобто, нижча частина обличчя видається вперед. Як наслідок, негритянська щелепа значно довша, ніж у Білих. Характерною рисою негритянської щелепи є збережений залишок так званого «мавп’ячого виступу» – кісткової порожнини безпосердньо під резцями. Так званий «Мавп’ячий виступ» є виразною рисою людиноподібних мавп (шимпанзе) і відсутня в Білих.

От що зазвичай зазначали антропологи кінця 19 та початку 20 століття: «Негр має коротший тулуб, а профіль грудної клітини кругліший, ніж у Білих. Таз вузькіший та довший і нагадує мавп’ячий. Рот ширший, із дуже товстими, великими, виступаючими вперед губами. Шкіра негра має товстий зовнішній шар, що перешкоджає появі подряпин і проникненню мікробів. Негр має більшу й коротшу шию – таку ж, як і в людиноподібних мавп. Черепні шви, порівняно з Білим, простіші й раніше з’єднуються разом. Вуха округлі, доволі маленькі й посаджені доволі високо, подібно до мавп’ячих. Негр сильніше розвинений у тазу й нижче, тоді як у Білого сильніше розвинена грудна клітина. Щелепа крупніша, сильніша й випнута назовні. Разом із низько виступаючим лобом вона утворює кут обличчя у 68-70 градусів, у протилежність до кута обличчя в 80-82 градуси, притаманного європейцям. Руки й пальці пропорційно вужчі та довші. Зап’ястки й кісточки коротші й сильніші. Лобова частина черепа менш містка. Сам череп, особливо обабіч, товстіший. Мозок негра в середньому на 9-20% менше, ніж у Білого. Зуби крупніші та ширші, ніж у Білої раси. Три вигини спинного хребта в негра виражені в меншому ступені, ніж у Білого, що більш характерно для мавпи. Стегно негра пряміше, велика берцова кістка (гомілка) сильніше вигнута вперед, ікра вища, але менш розвинена. П’ятка широка й виступаюча, ступня довга й широка, проте трохи вигнута, що викликано пласкою підошвою, великий палець ноги коротший, ніж у Білого. Дві кістки носа іноді з’єднуються, як у людиноподібних мавп».

Назва Homo sapiens вперше була використана шведським ботаніком XVIII ст. Карлом Ліннеєм. Слово «sapiens» означає «розумний». Назва первісно використовувалася щодо Білої людини і була синонімом слова «європеєць». Як результат, багато таксономістів та генетиків вважали, що чорні та інші раси мають бути класифіковані як інші види. Фактично, в своєму «Походженні людини» Дарвін заявив, що людські різновиди настільки відрізняються, що подібні відмінності, знайдені в будь-якій іншій тварині, слугували б підставою для її класифікації в якості окремого виду чи навіть роду. У своїй фундаментальній праці «Походження рас» професор Чарльтон Кун, президент Американської асоціації фізичних антропологів і видатний генетик світового значення, зібрав широкі докази з области географії, анатомії, генетики, фізіології, порівняльного розташування зубів, лінгвістики, археології та викопних решток із 300 стоянок задля підтвердження своєї теорії «дорозумних рас». Іншими словами, Нomo erectus поділявся на раси ще до свого еволюціонування в Ноmо sapiens. Згідно з доктором Куном, в той час, як Європеоїдний підвид (Біла раса) розвивався в Європі, африканська раса так і лишилася на попередньому еволюційному рівні, і сьогодні не менш як на 200,000 років відстає від європейської в розвитку черепа й мозку.

Також слід відмітити погляди американця Лотропа Стоддарда. У першій половині 20 століття він став творцем багатьох праць про раси. Саме він створив термін «under-man», тобто «недолюдина», яке в Німеччині у часи Гітлера стало «untermensch» («унтерменш). Також він, а саме після Першої Світової війни застерігав Білу цивілізацію від навали кольорових емігрантів, які несуть загрозу для неї («Untermensch» або «Наука про недолюдей, дегенератів та покидьків» - https://politiko.ua/blogpost155684 ). І він та інші расові теоретики обгрунтовували свій расизм тим, що Біла раса перетнула моря, підкорила ріки й гори, окультурила пустелі і колонізувала безплідні крижані простори. Вона відповідальна за винайдення друку, цементу, електрики, польоту, ракет, астрономії, телескопа, космічних подорожей, вогнепальної зброї, транзистора, радіо, телебачення, телефона, електричної лампочки, світлини, кінематографу, грамофона, електричної батареї, автомобіля, парового двигуна, залізничних перевезень, мікроскопа, комп'ютерів та мільйонів інших технологічних див. Вона відкрила незліченні медичні вдосконалення, неймовірні технічні реалізації, науковий прогрес і все таке інше. За 6000 років писемної історії африканський негр не винайшов нічого. Ні писемності, ні обробки тканини, ні календаря, ні рала, ні брукованих доріг, ні мосту, ні залізниці, ні морських суден, ані системи числення, ані навіть колеса. Він навіть ніколи не був відомий збиранням урожаю чи одомашненням тварини. Йому був відомий лише єдиний засіб транспортування речей – на своїй голові. У створенні своєї домівки він не просунувся далі примітивної обліпленої багном хижі.

Також історія знає безліч прикладів, коли великі цивілізації зазнавали краху від генів варварів. Наприклад Давній Єгипет був заснований середземноморською расою ще 4500 року до н.е. Період єгипетської величі прийшовся на 3400-1800 роки до н.е., і характеризувався дивовижною архітектурою, пірамідами, храмами, математикою та інженерним мистецтвом, чиї сліди можна бачити й сьогодні. Древні єгиптяни були основоположниками медицини, хімії, астрономії і права. В багатьох випадках їхні досягнення лишаються неперевершеними. Проте, невдовзі єгипетська цивілізація стала поширюватись вгору по Нілу, входячи в тісний контакт із чорними нубійцями на півдні. Невдовзі єгиптяни стали використовувати чорношкірих задля рабської праці, і Єгипет став першою в історії державою, що прирекла себе на загибель. Свого часу, вливання негритянської крови дозволило самим неграм піднятися з дна єгипетського суспільства. Врешті решт, раби були звільнені, отримали політичну рівність і зайняли впливові посади в уряді. На час правління фараона Тутанхамона (1370-1352 роки до н.е.) навіть керівні класи стали належати нечистокровним, і Єгипет почав стрімко занепадати. В 7 ст.н.е., єгипетська земля була захоплена арабами-мусульманами, які остаточно знищили корінне населення. Сьогодні арабський Єгипет – усього-то країна третього світу, що втратила все набуте древніми єгиптянами, а саме мистецтво, медицину, архітектурну майстерність і положення в світі. Абсурдна думка, що Стародавній Єгипет є плодом негритянської винахідливості, зараз широко розповсюджена у школах США. Хоча науковці знають, що це явна брехня, вони виправдовують ошуканство, гадаючи, що це підвищить у чорношкірих дітей почуття власної гідності.

Населена Білою расою, Португалія в часи Середньовіччя за кілька століть підвищилася до найбагатшої та наймогутнішої країни в світі. Будучи великою торгівельною й морською державою, вона мала величезні колонії в Азії, Африці та Америці. Її моряки першими дослідили Західну Африку, і вони ж привезли з собою сотні негритянських рабів. 1550 року за часів розквіту португальської могутності, одну десяту її населення складали чорношкірі. На сьогоднішній день, населення Португалії, поступово увібравши в себе негритянські гени, є одним із найбільш однорідних у Європі. До 1975 року Португалія позбавилася всіх своїх зовнішніх територій. Але це не врятувало її від напливу колишніх підданих з колишніх колоній, які масово почали заселяти країну. В результаті економіка країни почала стрімко падати, а її робітники стали низькооплачуваними в Європі. У царині мистецтва, літератури, музики, науки та філософії «нова» Португалія за останні 100 років не створила практично нічого і за більшістю показників є найвідсталішою країною в Європі. Республіка Гаїті, єдина повністю чорна республіка в Західній півкулі є найбіднішою країною в Західній півкулі. Окрім того, вона має найменшу середню тривалість життя, найвищу неписемність, найнижчий ужиток газет на душу населення, найнижчий валовий національний продукт та найнижчий рівень політичної стабільності. Колись Гаїті мало багатообіцяюче майбутнє. До 1789 року, будучи колонією під владою Білих, Санто-Домінго (Гаїті) був таким же чи навіть багатшим за всі 13 американських колоній (США) разом узятих.

Він вважався «перлиною» французької колоніальної системи і фактично був найбільш квітучою колонією в світі. Мала сприятливий клімат і родючий грунт, вона постачала всій Франції та половині Європи цукор, каву й бавовну. Але 1791 року французький уряд видав декрет, що наказував Гаїті надати виборче право мулатам, а за ним не забарився й новий, що надавав свободу всім чорним рабам. Результатом цього стала кривава громадянська війна, в якій усе Біле населення (близько 40 000 французів) до останньої людини, включно з жінками й дітьми, було знищено. Майже повсюдно їхні тіла гвалтувалися, нівечилися й обезголовлювалися. Після того, як 1804 року чорні вирізали останнє Біле населення, Гаїті залишалося частиною Санто-Домінго аж до 1844 року, коли воно стало окремою «республікою». У період між 1844 та 1915 роками тільки один гаїтянський президент до кінця відбув термін своїх повноважень. Чотирнадцять були скинуті збройними повстаннями, один був підірваний, один отруєний і ще один порублений на частини натовпом. Між 1908 та 1915 роками революції й убивства стали траплятись настільки часто, що задля поновлення ладу Сполучені Штати Америки були змушені ввести війська. Це тривало з 1915 до 1934 року. Наступні 12 років правила еліта мулатів, після чого, 1946 року влада знову перейшла до рук чорношкірих військових. Відтоді повсюдна корупція та політичні вбивства стали звичним явищем.

ПАР – найбагатша й найрозвиненіша країна в Африці, що виробляє майже 75% національного валового продукту на континенті. Фактично, більшість африканських країн залежать від ПАР. Південна Африка є парламентською республікою західного типу. Хоча Південна Африка постійно засуджується всім світом за расовий сепаратизм, чорношкірі живуть там краще, ніж у будь-якій іншій африканській країні, і швидко й без проблем розмножуються. 87% видатків чорних сплачується Білими. Це включає продовольство, одяг, навчання, забезпечення житлом, охорону здоров'я і навіть пенсії за старістю. Тисячі південноафриканських чорношкірих щороку закінчують коледжі, що в три з лишком рази більше, ніж у всій Африці разом узятій (без ПАР). Кожна чорношкіра дитина закінчує початкову школу. Найбільша лікарня в Африці, що обслуговує майже виключно чорношкірих і щомісяця проводить до 2 000 операцій, знаходиться в Південній Африці. Чорношкірі Південної Африки мали більше автомобілів, ніж усі громадяни Радянського Союзу. Південна Африка має більше чорношкірих лікарів, юристів, кваліфікованих фахівців та мільйонерів, ніж в усьому іншому світі разом узятому. Насправді, умови для чорних у Південній Африці "настільки погані", що країна має величезну проблему з нелегальною чорною імміграцією, що складає понад мільйон нелегальних чужоземних робітників.

Також прикладом є головний носій сучасної демократії у світі – Сполучені Штати Америки (США). Так їхні вчені проводили досліди стосовно вивчення інтелекту громадян. ІQ американських негрів у середньому на 15-20 пунктів нижче, ніж у Білих американців. Ці відмінності між чорними та Білими неодноразово виявлялись кожним тестом, будь-коли проведеним будь-яким з родів військ армії США, кожним штатом, шкільною палатою, Міністерством освіти США. Такі відмінності підтверджувалися протягом 40 років. Зважаючи на те, що середній показник IQ рівний 85, тільки 16% чорношкірих підіймаються вище за 100, в той час, як половина Білого населення має показники вищі за останню відмітку. Тільки від 10 до 25 процентів негрів показують результати, що відповідають середнім результатам Білих, у той час як за рівності їхнє число мало б складати 50 відсотків. Чорношкірі в 6 разів частіше мають показник IQ від 50 до 70, що прирівнюється до відсталих школярів, у той час як Білі в десять разів частіше показують результат 130 і вище. Результати армійського Бета теста, проведеного в Армії США серед понад 386 тис. неписьменних солдатів під час Першої Світової війни, показали, що негритянські призовники були «нижчі в усіх типах тестів, що їх використовують в Армії». Окрім того, тести проводилися серед чистих негрів, мулатів і квартеронів. Було виявлено, що «світліші групи показали кращі результати». Ідеологи рівності часто не приймають до уваги результатів тестів I.Q., виправдовуючи це тим, що вони, буцімто, підтасовані. Тим не менш, НІХТО, ані Національна асоціація сприяння прогресу кольорового населення, ні Об’єднаний негритянський фонд не змогли розробити тест інтелекту, який би показував рівність чорних та білих. Американські індіанці, які часто протягом усього свого життя перебувають у набагато гірших умовах, ніж американські чорношкірі, тим не менш постійно обганяють їх в I.Q. тестах. Нащадок міжрасових шлюбів має тенденцію до нижчого I.Q., ніж у Білого батька чи матері.

Статистика злочинності в США також свідчить не про найкращі якості чорних. Чорні скоюють убивства в тринадцять разів частіше за Білих, згвалтування й напади – в десять разів. Ці дані, надані ФБР, з року в рік дещо змінюються, однак цілком характеризують загальну тенденцію за останні десятиліття. За даними Міністерства юстиції, кожний четвертий чорношкірий чоловік у віці від 20 до 29 років на теперішній час знаходиться у в’язниці або на випробувальному чи умовному терміні. Складаючи тільки 12% американського населення, чорношкірі скоюють більше половини всіх згвалтувань та грабунків і 60% усіх убивств у США. Приблизно 50% усіх чорношкірих чоловіків бодай раз за життя були заарештовані та звинувачені в серйозному злочині. У 56 разів імовірніше, що чорний нападе на Білого, ніж навпаки. Чорні гвалтівники обирають Білих жертв більш як у половині (54,9%) випадків, що в 30 разів частіше, ніж Білі обирають чорних. Щорічні звіти Міністерства юстиції показують, що Білі чинять насилля щодо чорних у 2,4% випадків. З іншого боку, чорні обирають жертвою Білого БІЛЬШ ЯК У ПОЛОВИНІ випадків. У Нью-Йорку будь-який Білий у 300 РАЗІВ БІЛЬШ НАРАЖАЄТЬСЯ на напад банди чорних, ніж чорний – банди Білих. Багато людей переконані, що високий відсоток чорношкірих, ув’язнених за грати, свідчить про примус негрів до гвалту самою поліцією, і що це не стосується «негвалтівних» злочинів. Однак чорношкірі скоюють непропорційно велике число й інших порушень. 1990 року чорні були втричі частіше заарештовані за шахрайство й розтрату, ніж Білі.

46% чорношкірих мешканців міст у віці від 16 до 62 років є безробітними. Більш 66% негритянських дітей – сироти (зазвичай без батька). На душу населення це в десять разів більше, ніж у Білих. Більше 35% всіх чорношкірих чоловіків, що проживають у містах США, зловживають наркотиками чи алкоголем. Округ Колумбія, приблизно 70% населення якого є чорним, лідирує у США в багатьох областях: найвищі показники злочинності, найсуворіший контроль над продажом зброї, найбільше число в’язнів, найвищий рівень смертності, найбільший розмір федеральної допомоги на душу населення, найвищий рівень незаконної народжуваності, найбільше число виключених із середньої школи, попри те, що їхні вчителі є найбільш оплачуваними у США, найвищий рівень захворювань на гонорею та сифіліс, найбільше число захворювань на СНІД. Чорні вдвічі частіше, ніж Білі, ганебно виганяються з американської армії. Біла жінка має в 15 разів більшу ймовірність заразитися на СНІД, займаючись сексом із негритянським, аніж із Білим гетеросексуалом (Американський центр з контролю над захворюваннями). 90% американських дітей, заражених на СНІД – чорношкірі чи латиноамериканці. 1988 року у США сталося 9406 випадків згвалтування білих чорними, і менше 10 випадків – чорних Білими. Сьогодні середній білий за комбінованим тестом SAT усе ще на 200 пунктів вищий за середнього чорного. Американці витрачають на освіту більше за будь-яку країну в світі, але мають найгірші результати. Починаючи з 1960 року, американські платники податків витратили понад 2,5 ТРИЛЬЙОНА доларів, намагаючись підвищити розумові здібності чорношкірих.

P.S.

Расизм не є якоюсь злочинною ідеологією. Це є прагнення індивіда зберегти свою расу, як в націоналізмі свою націю. Демократам слід переглянути своє відношення до даної ідеології. Вони не мають права порушувати СВОБОДУ СЛОВА І ДУМКИ! Так само як і прагнення зберегти ідентичність своєї раси. Расизм це не тільки ідея домінування однієї раси над іншою, як нині клято зазначають демократи. Расизм може бути ідеологією, де індивіди прагнуть зберегти свою расу. І головне, що без будь-яких офіційних приписів зверхності когось над кимось, чи обмеження у правах і свободах. Я цілком дотримуюся думки, що кожна раса має жити на своєму континенті та не вплутуватися у справи інших рас. Не дарма Авраам Лінкольн намагався повернути чорних в Африку після їхнього звільнення з рабства. В своїй Декларації рівності у вересні 1862 року Авраам Лінкольн сказав: «Я наполіг на переселенні негрів (назад в Африку) і я продовжуватиму. Моя Декларація рівності пов’язана з цим планом (переселення). Несумісність двох різних Білих народів набагато менша, ніж двох різних білого та чорного народів… Я не можу уявити більшого лиха, ніж інтеграція чорного в наше соціальне та політичне життя в якості рівного нам… Упродовж двадцяти років ми зможемо мирно переселити негра… В умови, в яких він уповні зможе стати людиною. Цього він ніколи не зможе зробити тут (в США). Ми ніколи не зможемо досягти об'єднання, омріяного нашими батьками, з мільйонами чужоземців, нижчою расою серед нас, чия асиміляція не є ані припустимою, ані бажаною» - зазначав Лінкольн. Лінкольн фактично пропонував поправку до Конституції, яка б уповноважила конгрес відправити всіх звільнених чорношкірих назад в Африку. 15 серпня 1862 року Конгрес виділив для цієї мети понад півмільйона доларів. Тисячі чорних відправлялися назад, доки Лінкольн не був застрелений.

Нажаль вбивство Лінкольна стало роковим. Так як процес по переселенню чорних назад в Африку зупинився. Це було правильне рішення – повернути всіх чорних із США та Латинської Америки назад в Африку. І звичайно дати їм свободу на своїй землі. Так би чорні точно почувалися вільними людьми. За цю ідею також виступав відомий чорний співак – Боб Марлі. Він теж хотів повернути всіх чорних в Африку. Такі люди як Боб Марлі, за таку позицію заслуговували повагу, бо це лише єдиний варіант вирішити питання чорних, щодо їхньої дискримінації та свободи. Чорним потрібно дати можливість повернутися в Африку, і нарешті дати їм спокій. Не дарма доктор Уільям Шоклі, Нобелівський лауреат за винайдення транзистора, а крім того, відомий генетик Стенфордського університету, сказав: «Походження є основним чинником спадковості американських негрів, і тому вона не може бути відчутно скорегована поліпшенням навколишнього середовища». Також Біла людина має покинути всі ті землі, які вона здобула в колоніальні часи. Все одно Біле населення у світі стає все меншим і меншим, а так хоча б Європа буде заселена корінними білими людьми. Для прикладу у 1930 році приблизно 33% населення в світі складали Білі. Сьогодні, за оцінками ООН, вони складають тільки близько 9,5%, при чому це число швидко знижується. Азія, Африка, Близький Схід, Океанія, Латинська Америка мають бути звільнені від Білих і їхньої цивілізації. Корінне населення має отримати свободу і самостійно досягати прогресу без будь-якої участі Білих. Ці землі Білим уже не потрібні, так як технологічний прогрес їх веде до освоєння нових просторів, а саме космосу! Також мені хотілося згадати застереження американського сенатора Білбо: "Якщо наші будівлі, наші шосе й наші залізниці будуть зруйновані, ми зможемо їх відновити. Якщо наші міста будуть знищені, ми зможемо звести з руїн нові та ще більші. Навіть якщо наша військова міць буде розгромлена, ми зможемо виростити синів, які повернуть нашу могутність. Але якщо кров нашої Білої раси буде зіпсована і змішана з кров'ю Африки, то теперішню велич Сполучених Штатів Америки буде знищено, і всі надії на цивілізацію для негроїдної Америки будуть такими ж нереальними, як і відновлення крови Білих, змішаної з кров'ю негрів" (Сенатор від Міссісіпі Теодор Г. Білбо, 1947 рік).

Я цілком погоджуюся з позицією Білбо, і не розумію тих людей, які знищують власні гени вступаючи у зносини із представниками іншої раси. Це як потрібно ненавидіти свою Білу расу, щоб бажати кольорових дітей. Нажаль більшість Білих мають промитий мозок демократією, і вони не задумуються, що Білі створили більшість винаходів, і все що їх оточує це досягнення Білої цивілізації. А є раси, як наприклад – негроїдна, яка взагалі нічого не створила і не може створити власним розумом, натомість вона лише користується здобутками інших. Я завжди казав, що якщо хтось засуджує Білих та звинувачує їх у всіх бідах, то хай їдуть туди (наприклад в Африку) і живуть там, де нема Білих, і задовольняються досягненнями місцевого населення, а не здобутками «ненависних» Білих чоловіків (зазвичай це адресується білим жінкам, які вступили в контакт з кольоровими). Тому я вважаю, що расизм – це ідеологія, де найвищою цінністю проголошується раса. І не потрібно офіційно когось вважати вищим, а когось нижчим, чи обмежувати в правах. Бажання зберегти власну расу є цілком природнім і правовим бажанням кожного індивіда на планеті. І єдиним шляхом подолання расової ненависті є намагання дати кожній расі свободу на своїй землі. Білі мають жити в Європі, азіати в Азії, араби на Близькому Сході, африканці в Африці, аборигени в Океанії, індіанці та латиноси в Латинській Америці. Скупчення кількох рас на одній землі як в Західній Європі чи США, до добра не доводить. Кожна культура змагається з іншою, і намагається її витіснити. В результаті це призводить до конфліктів і спалаху ненависті. Єдиний варіант - ізолюватися одне від одного, де кожен на своїй землі робить те, що йому заманеться. Європейцям (Білим) слід повністю відмовитися від здобутків колоніальної епохи та повернутися до Європи. Прибулі емігранти із Африки та Близького Сходу, її кращою не зроблять, якщо у них там криза та біднота, так вони її із собою приносять сюди (в Європу). Якщо людина не може побудувати якісний будинок, і яку б ти їй землю не дав для цього, вона ніколи цього не зробить. Так само із емігрантами з країн третього світу, якщо у них там безлад, так і в Європі вони нічого кращого не зроблять, крім того ж безладу. У США ідентична ситуація з латиноамериканськими емігрантами, які в Штати приносять нестабільність, злочинність (особливо наркоторгівлю) та кризу. Плюс емігранти з Близького Сходу, які своїм Ісламом та Джихадом (священна війна) на Заході всім намагаються насадити насильно свою віру та культуру. А африканці у Європі та в Америці, живуть на соціальні виплати, не хочуть працювати, підвищують рівень злочинності. Тому на таких прикладах, хочеш, щоб кожна раса жила на своїй території, і не пхала свій ніс у справи інших. Саме цього ми маємо прагнути, бо тільки так всі отримають бажану свободу!

Коментарі

mart mart 19:31
+2
я не згодний але даю в ефір для обговорення
mart mart 19:58
+2
я приходжу до одної чорної власниці магазину з продуктами з Карібських морів і ми говорим поки клієнт не прийде щось купити.

я слухаю як чорні люди говорять між собою у неї.

вони мають інший стиль розмови але я не можу скласифікувати їх як нижчих по розвитку.
vova stasyuk   01:29
0

Чорні так і не придумали своєї писемності. Навіть і ті, до яких не добралися білі колоністи. В плані технологій я взагалі мовчу. Ясне діло, що їх легше навчити користуватися досягненнями інших, аніж вони самі щось створять.
Чудово!
На черзі порівняння інтелекту зелених і корів, з обгрунтуванням, чого у останніх ІQ вищий на 25%.
vova stasyuk   01:36
+1

А який же тоді рівень інтелекту у тих, хто в 14-му проголосував за пороха, який доводив курс гривні - 38 до 1? І при ньому курс був заморожений на рівні 25-30 грн за долар. Ніякої бідності не було! Ті "пакращення" обіцяні порохом збулися! Україна "процвітать" почала! Ви краще пан Василь досліджуйте рівень інтелекту всіх жидоботів - українців, які голосували за пороха і за зєлєнь.
0

Вибір в 14 році був простий. Жити впроголодь, чи ситно, вилизуючи харч зі сраки путєна. Кожен зробив свій вибір: Вася свій, і Вова свій.
Державний діяч позбавлений такої розкоші - вибору. Коли треба боронити державу, а на казначейському рахунку сотня тисяч гривень, треба знайти гроші. Хто їх може дати - народ. Дальше треба обрати спосіб пограбування народу: зі всіх порівно, чи пропорційно до статків.
Вибраний був другий шлях. Курс долара пограбував як Вову, так і Ахметова. Вову, умовно, на тисячу долярів Ахметова - на мільярди долярів. Все не просто, а дуже просто. Наступна реакція на події - суть і є рівень інтелекту конкретого Вови. Шукати розради в клоуна і постраждалого каламойського який за ним стоїть??? Кожному - своє!
vova stasyuk   10:05
0

Тоді курс гривні мав впасти максимум до 15. Навіть міжнародні експерти це казали. По-друге, війна на Донбасі була і є локальною. По-третє, вона була не повномасштабною. По-четверте, великих танкових, повітряних та на морі боїв не було. Я боюсь подумати, який би курс гривні був у пороха, якби йшла повномасштабна війна на лінії Харків-Маріуполь. І Україні, щомісячно доводилося би виготовляти сотні танків, бронеавтомобілів, гелікоптерів, літаків. Якщо у війні з терористами економіка так впала низько, то про якусь повномасштабну війну важко говорити. Порох все одно залишиться ЗРАДНИКОМ! Всі хто не воював на Донбасі із сєпарами, ніколи того не зрозуміють, поки їх туди самих не закинуть. Осоливо таких як Леусенко і Антоняк, і таких потрібно для профілактики закинути туди, щоб вони по повній насолодилися лінією розмежування яку встановив ганебними мінськими домовленостями їхній порох. Порох же визнав галімі днр і лнр! Ну так хай на голову отримують снаряди - подарочки від сєпарів. А перейти в контрнаступ і звільнити законну українську землю не можна, порох б.ять заборонив.
0

Дяка за чергову демонстрацію Стасюка, як рупора московської пропаганди.
війна на Донбасі була і є локальною. - внутрішньоукраїнський конфлікт, московія ні до чого.

у війні з терористами - москалі тут ні до чого.

перейти в контрнаступ і звільнити законну українську землю не можна, порох б.ять заборонив. - Порошенко останні два роки де-факто залишається Президентом.
vova stasyuk   14:50
0

І це пише людина, яка підтримує пороха, який визнав існування путінських днр і лнр! Ну да! Порошенко - "патріот" України. Що аж до кінця його президентського строку, його ж компанія "Рошен" в Ліпецьку в казну Расєї сплачувала мільйонні податки. Патріотище!!! То ви Василь, їдьте на Донбас, і в ім'я пороха повоюйте. Відчуєте мінські домовленості на своїй шкурі. І за одно Леусенка та Антоняка візьміть з собою!

І не ведіть себе як людина із дегенеративним мисленням! ЛОКАЛЬНА ВІЙНА - ВІЙНА, ЯКА ПРОХОДИТЬ НА ПЕВНІЙ І ПОСТІЙНО ТЕРИТОРІЇ. І ЯКА ЗАЗВИЧАЙ МАЄ ЧІТКУ ЛІНІЮ БОЙОВИХ ДІЙ!!!

А ЯКОГО Х.Я ПІСЛЯ ЛЮТОГО 2015-ГО ПОРОШЕНКО НЕ ЗВІЛЬНЮВАВ ДОНБАС? БО ВІН САМ ЖЕ ПОГОДИВСЯ ВСТАНОВИТИ ЛІНІЮ РОЗМЕЖУВАННЯ. А В НАСТУП ПЕРЕЙТИ СОЛДАТИ НЕ МОЖУТЬ. БО Б.ЯТЬ ПОРОШЕНКІВСЬКІ МІНСЬКІ ДОМОВЛЕНОСТІ!!!
0

Був тут такий собі Скороходов -учив всіх жити. Здриснув у московію. Вова - теж. Насрав і змахався до Німеччини. Проблема України у засміченості таким генетичним сміттям.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі