Блоги → Перегляд

Суддя Стрепко підтримав флешмоб поліції?

Понеділок, 23:51, 24.01.22

Рейтинг
2 0
Переглядів
871

0
0

Суддя Личаківського районного суду міста Львова, Стрепко Назар Любомирович, мабуть підтримує «тихий» страйк поліціянтів!

Зарплатня у патрульній поліції практично не змінювалася з 2019 року та становить приблизно 13-14 тисяч гривень. Натомість ціни в Україні за цей час значно підвищилися. Патрульні вимагають підвищити їм зарплатню. Страйк поліції, який триває з 20 грудня, назвали «тихим» або ж «італійським страйком», оскільки відбувається він без зайвої публічності через флешмоб. Коротка суть флешмобу полягає в тому, що тепер поліцаї складають протоколи виключно на грубі правопорушення – статті 130 і 124 КУпАП. За умови дрібного правопорушення – поліціянти користуються своїм правом на усне попередження.

Президент вже доручив уряду збільшити зарплати працівникам системи МВС усіх категорій на 10%. Натомість суддя Назар Стрепко, очевидно налаштований більш рішуче! 21 січня в залі суду він заявив, що поліція не правильно складає протоколи про адміністративне правопорушення за ст.173-2 КУпАП та таку адміністративну справу він закриває. Цікаво, чи знають про такі ініціативи правосвідомого судді у Головному управлінні Державної казначейської служби України у Львівській області, але, мабуть у Вищій раді правосуддя скоро розберуться.

«Цікаво, що справу суддя Стрепко Назарій тримав в руках не менше як 4 рази. Перший раз коли приймав справу до розгляду. Потім 2 рази відкладав та перепризначав дату засідання. І нарешті з 4 разу, наш дотепний суддя у якійсь дивний спосіб помітив розбіжності у фабулі протоколу та викладених обставинах справи. І ось тоді обуренню відмінного знавця ст. 251 КУпАП не було меж! 

Виявляється, поліція використала навіть неправильний шаблон. Протокол нікчемний, беззмістовний!

А факт правопорушення напевно інспектору приснився?

Юду зігріли 30 срібняків, Пак Кин Х’є – помилування, Станіслава Пушкаря - 0,7 літра екстракту кореня женьшеню на медові, три пляшки по 0,5 літра женьшеневої горілки! Що ж підігріває такі жорсткі принципи суддівської етики у Назара Стрепка? 

Мабуть любов до Батьківщини!», - пояснив власну позицію свідок по справі №: 463/14649/21 від 24.12.2021, Олег Пилипенко.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.