Блоги → Перегляд
Мітки ПутінПутинВолодимир ПутінКремльМоскваРосіяКацапстанРФкацапстанАдольф ГітлерГітлерФюрерНімеччинаЄвропаВеймарська республікаТретій РейхРейхСРСРПерша Світова війнаДруга Світова війнаГітлерівська ЄвропаЯлмар ШахтВелика депресіяекономікаРейхсверВермахтЛебенсборнОлімпійські ігриБерлінтелебаченняВернер фон БраунЙосип СталінСталінБеніто МуссолініМуссолініІталіяФашизмНацизмДемократіяфашизмнацизмдемократіяСШАЕрвін РоммельРоммельармія ПутінажурналістикажурналістиАнтичністьГреціяПерсіяГалицька битваГаличинаЛьвівАндрей ШептицькийШептицькийРІАРосійська імперіяАвстріяавстріякикацапська арміякацапиФау-2Переяславська радаСибірДалекий СхідЦарство ПольськеСічневе повстанняПольщаМусульманствоІсламІсламська ДержаваарабимусульманиЄгипетБлизький СхідМала АзіяХристиянствоконкістадориВізантіягрекиосманиОсманська імперіяТуреччинаГеноцидгеноцидМалоазійська катастрофаДруга греко-турецька війнавійнаПрибалтикаЛитваЛатвіяЕстоніяФінляндіяБілорусьМолдоваФранціяГолодоморБатуринська трагедіяБатуринІван МазепаМазепаКарл ⅩⅡПівнічна війнаШвеціяЛівобережна УкраїнаНаддніпрянщинарадянсько-фінська війнаросійсько-українська війнапутіністиоркиУкраїна

«Чому Путін не вартує навіть смердючих шкарпеток Гітлера»

Четвер, 21:08, 21.04.22

Рейтинг
15 0
Переглядів
691

0
0
У цій статті згадуються

 

«Чому Путін не вартує навіть смердючих шкарпеток Гітлера»

20 квітня є особливим днем в календарі, через одну особу, яку світова історія знає, як Адольфа Гітлера. Саме 20 квітня 1889 року народився майбутній Фюрер німецької нації. І ця людина по суті розв’язала нову світову війну в Європі, яку ми знаємо як Друга Світова війна. Ця людина унікальна тим, що отримавши Веймарську республіку у 1933 році, яка переживала потужну економічну кризу спричинену «Великою депресією» і чия армія, згідно системи Версальсько-Вашингтонських мирних договорів (1919 року) зводилася лише до 100 тисяч, і яка по суті не мала ні флоту, ні авіації, ні бронетанкових військ – перетворила цю країну за 6 років у Третій Рейх, який став економічним домінантом у Європі та світі, і перетворив свою армію в одну із найсильніших на планеті. І я не помиляюся в своїх словах, що німецький Вермахт був одним із найсильніших, бо з вересня 1939-го по грудень 1941-го, Гітлер підкорив Європу від берегів Атлантичного океану до окраїн Москви, від Норвегії до Греції. Проте нині в Україні, деякого лисого дегенерата із Москви, а саме Путіна називають Гітлером, його «селянсько-колхозну» армію фашистською (типу аналог Вермахту, який підкорив майже всю Європу), а його методи ведення війни, які були традиційними для всіх попередніх кремлівських правителів – нацистськими. Дане порівняння є недоречним, бо прирівнювати Путіна до Гітлера, це як «Ладу» назвати «Мерседесом». Забагато честі для першого, який нерівний навіть смердючим шкарпеткам останнього.

Три роки тому я вже писав статтю про Адольфа Гітлера під назвою «Гітлерівська Європа» (посилання на неї - https://politiko.ua/blogpost153744 ), де зазначав про його успіхи в політиці та на війні. Ті хто знають історію, і особливо часів Другої Світової війни, вони розуміють, що досяг Гітлер, а що нині Путін. Але все ж таки потрібно пояснити чому Путін не вартує навіть смердючих чобіт Гітлера. По-перше, це економічні успіхи, Рейхсміністр економіки Ялмар Шахт зробив економічне диво для Німеччини, яка подолала кризове безробіття першою із країн, які зазнали «Великої депресії». По-друге, Гітлер із 100 тисяч солдатів Рейхсверу (армії Веймарської республіки 1919-1935 рр.) до 1939-го року зробив Вермахт чисельністю 3 мільйони 214 тисяч. Було відновлено бронетанкові війська, військо-повітряні сили (до того допускалася лише цивільна авіація), модернізований і збільшений був флот. По-третє, Гітлер зробив власну німецьку націю привілейованою на своїй же землі у всіх сферах життя (від підприємництва до держуправління), і по суті встановив націократію (владу корінного народу на своїй землі). По-четверте, Гітлер розгорнув широке будівництво автобанів (автошляхів) по всій державі. По-п’яте, Гітлер створив державну програму яку прозвали «Лебенсборн» («Lebensborn»), щодо збільшення рівня дітонародження в країні та підтримки традиційних сімейних цінностей (без всякого гомосексуалізму і теперішнього ЛГБТ).

По-шосте, Гітлер вклав величезні адміністративні і економічні ресурси щодо розвитку науки і нових технологій, наприклад Олімпійські ігри 1936 року в Берліні транслювали через телекамери по телевізору у прямому ефірі (це було вперше у історії сучасних Олімпіад). І було створено сучасне телебачення у вигляді шоу, серіалів, комедій. Першим телеканалом став «DFR» («Deutscher Fernseh-Rundfunk»), який був запущений в ефір у 1934 році. Також слід відзначити створення Вернером фон Брауном балістичних ракет як «Фау-2». Які згодом стали прототипом для американських балістичних ракет під час «Холодної війни». По-сьоме, Гітлер розвивав суто німецьку культуру, а саме музику, кіно, літературу, мистецтво. По-восьме, Гітлер сприяв захисту здоровя німецької нації та розвитку масового спорту у суспільстві, весь час його пропагуючи, і роблячи його доступним для всіх. Також велася вперше у світовій історії офіційна боротьба державної влади із алкоголізмом та палінням.

Враховуючи ці факти, талант та інтелект Гітлера, стає зрозуміло чому так швидко із 1939 року, Вермахт окупував Польщу, Чехословаччину, Данію, Норвегію. А ще в 1938-му приєднав рідну Австрію Гітлера (без єдиного пострілу). З 1940-го було окуповано Бельгію, Нідерланди, Францію (до речі 22 червня 1940 року в Комп’єнському лісі у тому самому вагоні, де було підписано  перемир’я 11 листопада 1918 року, була підписана капітуляція Франції і рівно через рік, 22 червня 1941 року Гітлер почав війну проти СРСР, тому ясно, чому було обрано 22 червня як день наступу на Союз, бо за рік до того в цей же день, капітулювала Франція, а Сталін відіслав тоді святкову телеграму Гітлеру – цей факт присвячений «сєпарам» та «гомосовєтікусам»). В 1941-му було окуповано Югославію, Албанію, Грецію, Литву, Латвію, Естонію, Україну, Білорусь, Молдову, європейську частину Росії (на півночі до Ленінграда, на півдні до гори Ельбрус і в цілому до Кавказу, на сході до Москви). В Угорщині, Румунії, Болгарії, Фінляндії, Швеції, Іспанії (режим Франко), Італії (режим Муссоліні), Португалії (режим Салазара) були встановлені нацистські або фашистські уряди. Була почата спроба окупації Британії, у північну Африку на допомогу італійцям в боротьбі з британцями, були відправлені експедиційні німецькі війська на чолі з Ервіном Роммелем. В Атлантиці підводні човни Третього Рейху, допливали до американського Нью-Йорка, який німці бачили зі своїх перископів. Тому цей період з 1938-го (з аншлюсу Австрії) по лютий 1943 року (із завершенням Сталінградської битви, яка поклала початок кінця для Рейху) Європа була Гітлерівською!

Що з цього вище переліченого зробив Путін для кацапів і своєї «расєї»? І через що його поставили в один ряд з Гітлером? Через те, що він вирішив напасти на Україну і влаштувати там геноцид місцевого українського населення? Путін ніколи не був, не є, і ніколи не стане як Гітлер! Він залишиться звичайним безславним дегенератом та виродком у світовій історії. Він нічого доброго для свого багатонаціонального народу не зробив, ні в плані економіки, ні в соціальному забезпеченні, ні в покращенні умов життя. Якщо й комусь і добре жилося та живеться у Кацапстані, то лише «подхалуям» Путіна. А тепер перейдемо до його «фашистської» армії. Де там фашизм і нацизм? Я не знаю! Люди просто не знають, що це таке, і як кажуть «мелють дурне», так як їм сказали «журналісти», які взагалі не знають історії. В армії Гітлера, у тій нацистській, яку називали «Вермахт», служили лише німці. Були також різні національні дивізії та легіони СС, які були як додаток до німецької армії, і не більше. У армії Беніто Муссоліні, у тій фашистській, служили лише італійці. В армії Путіна служать - кацапи, мордва, удмурти, татари, угро-фіни, башкири, буряти, кавказці та всяка інша нечисть з Кацапстану. Де тут фашизм і нацизм, які є ультраправими ідеологіями, та які проголошують верховність якоїсь однієї конкретної нації? Важко сказати. Тут навіть і расизм не вийде, бо в армії Путіна можна знайти нечисельних словян, «косоглазих» і «загорівших». Нинішня «расєйская» армія нагадує армію персів часів Античності, коли вони прийшли в Грецію, і там були вояки із різних кінців багатонаціональної Перської імперії. Кацапська армія це армія диких дегенератів, яка в Україні знищує все на своєму шляху – мирних людей, міста, села, як монголо-татари у свій час.

Стосовно так званих «нацистських» методів ведення війни, то кацапи їх почали застосовувати задовго до тих же італійських фашистів та німецьких нацистів. Нині часто по українському телебаченню можна почути, що кацапи як нацисти із окупованих територій вивозять мирне населення вглиб своєї країни. Або стирають з лиця землі міста. Чесно сказати, такій практиці кацапів, більше ста років, і вона була придумана, ще до нацистів Гітлера. Але я ще раз повторюся, це знають лише ті, хто колись вчив історію. Під час Першої Світової війни (1914-1918), на самому її початку, після Галицької битви, російська імперська армія (РІА) вдерлася на австрійську Галичину. Звісно вони після того займалися звичними для себе справами, як і нині їхні наступники у формі армії РФ, а саме грабежом майна мирного населення (бо навіть Галичина тоді краще жила, аніж дикуни із Кацапстану), обстрілом житлових будівель, розстрілом та катуванням чоловіків, гвалтуванням жінок. Що змінилося із тих пір? І саме головне, коли австрійці весною-літом 1915 року, перейшли у контрнаступ і почали відбивати Галичину із рук кацапів, то останні почали вивозити місцеве галицьке населення, спочатку на Волинь, Поділля, в Київ, а згодом ще й далі вглиб імперії. Плюс до того вони залякували місцевих галичан, що типу прийдуть кровожерливі австріяки (австрійці) і помстяться їм. Так, звичайно було місце помсти австрійської адміністрації, але не в промислових масштабах як в кацапів, які поголовно як не вирізають, то вивозять мирне населення.

Тобто вивезення мирного населення іншої національності - кацапами вглиб своєї «страни», є уже їхньою багатовіковою практикою. Слід згадати скільки представників козацтва та їхніх родин після Переяславської ради 1654 року, було вивезено в Сибір. І цей напрям у кацапських царів зберігався, аж до Першої Світової війни. Так само масово вивозили поляків із Царства Польського (що належало Російській імперії) на Далекий Схід після Січневого повстання 1863 року. Ще слід відмітити, що практика розправи над політичними противниками «руского духа-міра», або як там хто його ще по-іншому називає, також є багатовіковою практикою у кацапів. Так наприклад, під час окупації Галичини у 1914 році, греко-католицького митрополита Андрея Шептицького, який виступав проти кацапської православної церкви, вивезли у Сибір. З чого українські журналюги, бо по-іншому їх ніяк не назвеш, взяли, що теперішнє вивезення мирного українського населення – кацапами, вглиб своєї «расєї» є «нацистським» методом, якщо цю практику кацапи придумали ще сотні років тому назад і задовго до німецьких нацистів, я чесно не знаю!

Переходимо до кацапського так званого «нацистського» і «фашистського» геноциду. Практика знищувати корінне населення народом-окупантом у світовій історії панує ще з тих часів, із яких планета Земля памятає людину. Спочатку це все починалося із банальних племен, які знищували одне одного. Згодом це було притаманне різним державам та імперіям. Так наприклад, у 7 ст.н.е., араби-мусульмани почали завоювання Близького Сходу, Середньої Азії, Малої Азії та Північної Африки. Так були повністю знищені і асимільовані древні єгиптяни. У теперішньому арабському і мусульманському Єгипті – 98% населення це араби. Від тих древніх єгиптян не лишилося нічого – ані культури, ані мови, ані звичаїв. Вони були повністю знищені мусульманами, чия віра закликає до поголовного винищення невірних та створення на планеті єдиної Ісламської Держави. Навіть у країнах Латинської Америки, досі живуть індіанці, які зберегли свою мову та культуру, попри те, що іспанських та християнських конкістадорів називали кровожерливими любителями золота та срібла.

Коли османи (турки) завойовували Візантію, вони вирізали всіх греків, які не корилися їхній владі та релігії (теж Іслам). Геноцид греків Малої Азії завершився під час Другої греко-турецької війни (1919-1922). Турками було знищено 2-3 мільйони етнічних греків Малої Азії, що отримало назву «Малоазійської катастрофи». Після цього даний регіон (Мала Азія) остаточно став турецьким і мусульманським. Кацапи теж у свою чергу влаштовували геноцид підкореним народам, особливо під час завоювання Сибіру і в загальному Далекого Сходу. На місця знищених і відтіснених племен, поселяли кацапських переселенців. Теж саме, кацапи намагалися робити на Заході своєї імперії, а саме в Прибалтиці (Литва, Латвія, Естонія, Фінляндія), у Білорусі, Польщі (Царство Польське), Україні – поселяючи своїх переселенців, та насаджуючи свою кацапську мову та культуру. Натомість корінне населення підкорених земель підлягало виселенню на Далекий Схід. Тому виходить, що поняття геноциду, зявилося задовго до появи самих фашистів і нацистів. І кацапи до їхньої появи давно були експертами у цьому питанні.

P.S.

Путін є несправедливо порівняним із Гітлером. Лисий дегенерат із Кремля не може стояти на одному рівні із людиною, яка за 6 років (1933-1939) до нової світової війни вивела країну із затяжної економічної кризи, подолала безробіття, збільшила природний приріст своєї нації, відродила та збільшила армію із нещасних ста тисяч солдатів до кількох мільйонів, і цією армією за два роки (1939-1941) була підкорена вся Європа від берегів Атлантичного океану, і аж до околиць Москви. Не може Путін бути прирівняним до Гітлера! Він не коштує навіть його смердючих шкарпеток! Путін це звичайний дегенерат, який страждає комплексом невизнаного «імператора», «вождя», «царя». І який довгі роки свого правління вірив, що своєю «селянсько-колхозною» армією зможе «поставити на коліна» всю Європу, як колись Гітлер. Повномасштабна війна росії проти України, показала, що російська армія не така уже страшна, потужна та смертоносна. Її можна зупинити і перейти в контрнаступ на її позиції. Колись радянсько-фінська війна (1939-1940), яка є нині історичним аналогом російсько-української, показала бездарність і неефективність радянської армії, яка лише лякала весь світ своєю чисельністю. 1941 рік це все довів, коли у грудні місяці, війська Вермахту дійшли до околиць Москви, попередньо, із кінця червня того ж року (за півроку!) захопивши Україну, Білорусь, Молдову, Прибалтику (Литва, Латвія, Естонія), західну, пд-зх та пн-зх росію.

Стосовно так званих «фашистських» і «нацистських» методів ведення війни кацапів, а саме розстріл, катування, згвалтування, грабіж, знищення міст та сіл, насильне вивезення мирного населення і геноцид (цілеспрямоване знищення українського населення), то цим їхнім технологіям ведення війни уже сотні років. І вони були відомі кацапам задовго до появи самих фашистів і нацистів. Просто хто знає історію, той згадає, як кацапи після 1654 року (після Переяславської ради) із Лівобережної України масово вивозили у Сибір представників українського козацтва і їхні родини. Про кацапські звірства в українському Батурині 1708 року, які нам відомі як «Батуринська трагедія», і які сталися після переходу Івана Мазепи на бік шведського короля Карла ⅩⅡ під час Північної війни (1700-1721) між шведами і кацапами. Тоді кацапи теж, як і нині вирізали мирне населення, грабували їхні домівки, гвалтували жінок, дівчат на очах їхніх чоловіків, батьків, яких після того вбивали. А під час Першої Світової війни (1914-1918), коли в серпні 1914-го була взята австрійська Галичина, кацапи займалися традиційними для себе заняттями: грабежом, вбивствами, згвалтуванням. А коли весною-літом 1915-го кацапи, тобто російська імперська армія (РІА) відступала з Галичини, то вони вивозили місцевих галичан вглиб своєї імперії, лякаючи кровожерливими та мстивими австріяками, які повернуться і будуть винищувати всіх слов’ян на своєму шляху. До речі це є історичний факт, а саме вивезення місцевого галицького населення Галичини в Наддніпрянщину і на Далекий Схід в 1915 році. Також вивезення політичних противників «руского духу/міра» в Сибір, як наприклад митрополита Андрея Шептицького. У тій же Наддніпрянській Україні, уже при СРСР, у 30-х роках був проведений Голодомор (1932-1933) і три хвилі репресій. Це був справжній і цілеспрямований ГЕНОЦИД української нації.

З чого взяли українські журналюги, що нині «расєя» використовує «фашистські» і «нацистські» технології ведення війни, я чесно не знаю!? Як виявляється кацапам ці методи ведення війни були відомі задовго до тих же фашистів і нацистів. І вони мали стаж у цьому питанні, який вимірювався сотнями років. Але це відомо лише тим, хто справді знає історію. А теперішні українські, як би дехто сказав би «прости господи» - «журналісти», ведуть себе ідентично як їхні кацапські колеги, демонструючи незнання історії та несення всякої ахінеї. Вони би мали хоча б свою українську історію вивчити, але як показує реальність, вони знають лише фашистів і нацистів, не маючи ніякого чіткого усвідомлення відмінності між цими двома значеннями. Як справжні кацапи! Якщо в Україні з 2014 року, сміялися над брехнею, незнанням історії, ахінеєю кацапських, тобто російських мас-медіа, то нині українські демонструють ідентичну поведінку. Пора уже зрозуміти, те що відбувається нині в росії, це не є фашизм і нацизм. Там нема чіткої верховної нації. В самій Москві на «красній площі» швидше зустрінеш якогось кавказця, удмурта, татарина, бурята, араба, аніж кацапа-слов’янина. В росії нині авторитаризм одного лисого дегенерата, який «возомнив» собі, що він якийсь там «імператор», «вождь», «цар». І який своєю «селянсько-колхозною» армією дикунів із числа кавказців, татар, удмуртів, башкирів, мордви, бурятів і спитих кацапів – «поставить на коліна» всю Європу. Цьому зброду звичайної нечисті і дикунів, доволі далеко до того нацистського і німецького Вермахту. Україна нині як Греція в часи Античності, коли біля її кордонів з’явилася велика Персія, яка в рази її переважала по площі, і яка мала армію, де солдати були із різних куточків імперії та різних народностей і віросповідань. Як теперішня кацапська армія! І як показала історія, грекам вдалося зупинити навалу цих кровожерливих варварів і дикунів. Тому віриться, що Україна вистоїть перед росією і її навалою проплачених дегенеративних путіністів (прихильників Путіна) та орків (ця назва кацапських воїнів є більш вдалою, так як вона не має аналогів в політичній термінології, і тому краще її використовувати), а не фашистів і нацистів.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі