Блоги → Перегляд

Сіверськодонецьк повністю перебуває під контролем України - Гайдай

Вівторок, 17:38, 24.05.22

Рейтинг
3 0
Переглядів
618

0
0

Severodonetsk.jpg

Сіверськодонецьк Луганської області повністю контролює українська влада.

Там ЗСУ тримають оборону. Про це розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, пише Поштівка.

"Але вкрай важко. Ми так розуміємо, що всі сили зараз кинули росіяни для того, щоб або захопити Сіверськодонецьк, або взяти в облогу всю частину Луганської області, підконтрольну Україні", - зазначив він.

Він уточнив, що в місті боїв немає, але вони тривають на околицях. Іноді вдається досягти певного успіху на окремих напрямках. Зокрема, у селах-сателітах поблизу Сіверськодонецька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пионтковский рассказал какая теперь цель у России и как ей помогают Германия и Франция

За словами Гайдая, кількість обстрілів міста значно збільшилася. Саме тому російські загарбники можуть здійснити певний прорив, однак українські захисники тримають потужну оборону.

"Десь загарбники вони можуть мати успіх, але хлопці наші мотивовані, вони там тримаються, зброя є. Сьогодні рівно три місяці, як ми тримаємо оборону. І три місяці вони не можуть пройти навіть невеличку частину Луганської області. Ми її триматимемо стільки, скільки буде потрібно", - підкреслив він.

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі