Субота, 01:44, 18.06.22

Рейтинг
6 0
Переглядів
822

0
0
У цій статті згадуються

«Українки на Заході: рабині, добрий генетичний матеріал, легкодоступні жінки»

та

«Як українська і західна влада в умовах війни знищує український генофонд»

22 лютого 2022 року принесло Україні повномасштабну війну з росією. Яка у свою чергу потягнула руйнування, жертви, геноцид і звісно велику кількість біженців. Багато країн Заходу з перших днів повномасштабної російсько-української війни зголосилися надати Україні військову, економічну і гуманітарну допомогу. Також було запропоновано прийняти українських біженців. Статус біженця на Заході, могла отримати будь-яка українська жінка, діти, особи старше 60-ти років, в незалежності, чи був їхній регіон прифронтовою зоною. Тобто могли виїхати навіть і ті, що проживали у західних областях, де бойових дій, як таких не було. Звичайно виїхати на халяву, на Захід, виявилося вдосталь. І вони уже в перші два місяця війни вимірювалися кількома мільйонами людей. Для біженців з України створювали центри прийому, де допомагали влаштуватися, знайти роботу, влаштувати дітей на навчання. Для того щоб жителі ЄС охоче приймали в себе українських біженців, створювалися певні пільги та фінансова допомога. Також керівництво ЄС дозволило українським біженцям залишатися в межах Єврозони до трьох років. Щомісячно здійснювалися виплати щодо допомоги біженцям. Влада створювала спеціальні програми для українських біженців щодо працевлаштування та навчання. Біженці з України отримали право вільного переміщення в межах Європейського Союзу. Було створено гарячі лінії допомоги в разі загрози насильства чи работоргівлі. Так як біженці з України це переважно жінки, то для сутенерів ЄС відповідно це було свято як Різдво і Великдень. Здавалося влада ЄС зробила все можливе для нормального життя українських біженців. Точніше біженок. Але вони почали ганьбити честь України, її армії, українських чоловіків, які віддають своє життя за існування цієї країни. Перш за все своєю антиморальною поведінкою.

Часто українки, особливо ті, які були неодруженими та не мали дітей, завалювалися в нічні клуби, де вживали алкоголь з місцевими, танцювали, і ставали легкодоступними для чоловіків. При тому, як зазначали місцеві очевидці, на початку вони відразу кричали, що вони з України. Українки активно в соцмережах знайомилися з місцевими вільними чоловіками, щоб у них влаштуватися. І навіть деяких не зупиняло наявність в них дружини та дітей. Як до речі це сталося в Англії, де місцеві видання розкрутили історію про українку-біженку, яка як кажуть «увела» в британки чоловіка, від якого мала двох дітей. Звичайно ця історія була яскраво висвітлена для того, щоб продемонструвати «прогнившу» натуру українок, яких прийняли, а вони в свою чергу родини знищують. Відомий британський таблоїд «The Sun» висвітлив одну із таких нажаль багатьох історій. Так 29-річний британський охоронець Тоні Гарнетт пішов від своєї 28-річної дружини Лорни після того, як закохався в 22-річну Софію Каркадим зі Львова. Це сталося через 10 днів, як українка приїхала в його будинок. Чоловік кинув двох дітей і пояснив це тим, що "закохався в українку з першого погляду". Про це повідомляв таблоїд «The Sun». Історія почалася з того, що Софія Каркадим зі Львова, подалася на програму спонсорства "Будинки для України" і написала пост у соцмережі. Охоронець Тоні, який працював в медичному центрі «NHS», відразу відповів Софії в Facebook і запропонував стати її спонсором у Великобританії. До того моменту знайомства, вона працювала менеджером в IT-сфері у Львові, потім поїхала до Берліна, де кілька тижнів чекала оформлення своєї британської візи.

Зрештою, 4 травня 2022 року вона прилетіла в Манчестер і переїхала до Тоні і Лорни в Бредфорд, Західний Йорк. Але її прибуття викликало великий конфлікт, який незабаром загострився до межі. Тоні переселив свою шестирічну дочку з її кімнати на двоярусне ліжко разом з трирічною сестрою, щоб звільнити місце для біженки, незважаючи на заперечення його дружини Лорни. Надалі Тоні і Софія типу закохалися один в одного. За словами британця, коли Лорна лягала спати вони дивилися з Софією фільми з українськими субтитрами. Він трохи знав словацьку, що допомагало йому спілкуватися з українкою. Згодом, після оприлюднення цієї історії, Тоні сказав, що залишок свого життя має намір провести з Софією, а вона своєю чергою повідомила, що як тільки його побачила - він їй відразу сподобався. "Думаю, люди нас не зрозуміють, але так буває. Я бачила, яким він нещасним був до мене" - розповіла українка Софія Каркадим. Тоні зазначав, що все зробив правильно, через те, що зустрів справжню любов. А от за словами британки Лорни (уже колишньої його дружини) спочатку вона сумнівалася, чи варто приймати в своєму будинку українську біженку, але потім прийняла рішення зробити добро. І ось як Софія відплатила їй за це – повідомляв таблоїд «The Sun» .

"Вона вирішила спокусити Тоні першого ж дня. Я відчувала це. Якби не мої друзі зараз поруч, я не знаю, як би я пережила це", - розповіла Лорна «The Sun». Британка повідомила, що українка завжди наносила макіяж і одягала блузку з декольте перед тим, як Тоні повертався в будинок. Коли його не було - вона не фарбувалася. Сусіди почали говорити Лорні, як її чоловік фліртує з Софією, перебуваючи біля будинку. Вони часто залишалися разом наодинці і про щось мило базікали. "Я почала відчувати себе третім зайвим, коли вони сиділи на дивані, сміючись і жартуючи, а мене ігнорували. Раптово я відчула себе небажаним гостем у власному будинку" - згадувала Лорна. Тоні і Лорна були разом з 2014 року і виховували двох дочок. Але тепер ці дві невинні дівчинки втратили повноцінну родину, через одну блядь, яка приїхала з України. І яке в них згодом буде ставлення до українок, і в загальному до України? Напевно таке, як і у французів до німців після Французько-прусської війни 1871 року – ненависне! Це одна з таких розкручених і добре висвітлених на Заході історій з українками-біженками, які нині знищують родини місцевих. Нажаль таких історій безліч, і українки підтвердили своє реноме одних із найлегше доступних жінок Європи. Я думаю, що українським чоловікам, які нині воюють за Україну, кладуть своє життя, від такої ганьби про їхню націю, хочеться як страусам сховати голову в пісок. Щоб цього просто не бачити і не знати. І про це багато хто з хлопців на передовій знає, і які хочуть подякувати пану Володимиру Олександровичу за те, що він за короткий проміжок часу та в промислових масштабах, остаточно з українок на Заході зробив повіями.

Проте не лише в так званій «проституції» полягає аморальність українок. Так у Данії українські біженки влаштували гучну вечірку з танцями та алкоголем. На зухвалу поведінку звернули увагу місцеві волонтери. "Горілка, кетчуп і українські крихти" - так на своїй сторінці в Facebook охарактеризував побачене данський волонтер Хенрік Савков (Henrik Savkov). На опублікованому відео було відображено, як група жінок влаштували спекотні танці з елементами еротики. Вони щосили розважаються біля приватного будинку під російську попсу. На цьому відео, активісти з України звернули увагу, що розпалені дами танцюють під пісню російської групи «Комбінація» - Бухгалтер. При тому серед танцюючих жінок знаходилися діти, які також брали участь у вечірці. Відзначалося, що однією з жінок, яка танцювала на ролику, є Ольга Тихова, а родом вона з Харкова. Українці в коментарях до відео, «рознесли» вечірку, яка ганьбить українських біженців, які шукають притулок за кордоном. Проте себе так ведуть не лише дами із Харкова, а й всі біженки, із всієї України.

Також слід згадати про вище згаданий факт проституції. Часто українки, які через соціальні мережі знаходять так званих волонтерів, які готові в себе вдома прийняти біженців, насправді вишукують дівчат та жінок для проституції і работоргівлі. Нині із цим закордонна поліція намагається боротися, але в міжнародній пресі час від часу трапляються замітки про спроби работоргівлі українками. Також кожний другий холостий житель ЄС, намагається взяти додому собі українку, яка буде йому за це готувати, прибирати, а з часом може стане і його дружиною. На Заході доволі поширені феміністичні ідеї, а жінки є кар’єристками. Їх не цікавить дім та родина. Для них це другий план. В Україні, ще не настала та фемінізація, як на Заході, і українки в більшості випадків віддають перевагу родині, а не карєрі. Це багато відзначає німецьких, австрійських, італійських, французьких, голландських, британських чоловіків. Тому нині, користуючись нагодою, вони намагаються вирішити питання свого особистого життя, через засилля Єврозони українками. Наприкінці минулого століття, через різку фемінізацію німецького суспільства, німецькі чоловіки шукали собі жінок-слов’янок із країн колишнього соцтабору. А саме з Польщі та Чехії. Так як в їхніх суспільствах переважали традиційні сімейні цінності, де жінка виконувала так звану роль «берегині домашнього вогню». Ще однією причиною було те, що світловолосі та з голубими очима словянки, були добрим генетичним матеріалом. Ідеї пангерманізму ще в 19 столітті, бачили словян як «добриво» для німецької нації. І я скажу відверто, серед багатьох німців, дана думка побутує і донині.

Але коли в 2004 році Польща увійшла в склад Європейського Союзу, процес фемінізації застав і їхнє суспільство. Польки почали також вдаватися до карєризму. Родина також відійшла на другий план. Нині сімю польки починають створювати ближче до 30-ти років. В країні зросла кількість випадків абортів. Хоч і нині ера контрацептивів, але полькам все одно якось вдається «залітати». Через зростання кількості абортів, польський уряд увів заборону на це. Польська католицька церква різко засудила аборти. В результаті, польки останні роки активно виходять на страйки через аборти. Жорсткі на їхню думку закони, змусили їх вдатися до «медичного туризму». Аборти вони почали робити в сусідній Німеччині. Але через дороговизну, були змушені активніше освоювати Україну. Це не секрет, але на Західній Україні, через близькість та дешевизну, польки роблять аборти як в державних, так і в приватних поліклініках. Це є один такий цікавий факт про Україну і її медичний туризм. Але в будь-якому випадку Польща, як і її суспільство захлинулося фемінізацією. Через це німці, поляки, британці, італійці, французи переключилися на пострадянські країни – Україну, Білорусь та росію. Вважається, що в Східній Європі рівень розвитку ідей фемінізму в суспільстві доволі низький. Тому місцеві жінки залишаються більш такими жіночними, і для них сімя, ще багато чого значить. Тому українки нині активно користуються попитом на Заході. А так як повномасштабна війна сприяла втечі великій кількості українок закордон, цей попит досягає напевно свого піку.

Головним винуватцем в цьому є українська влада, яка дозволила такій великій кількості українок з дітьми виїхати закордон, коли в той час українське чоловіче населення гине на фронті. Хоч Україна нині непідкорена, але її націю знищують. Чоловічий український генофонд гине, а жіночий стає рабським для інших етносів Європи. Єврей Зеленський мав би розуміти, які потягне наслідки втеча такої кількості українок за межі держави. Але він іншого національного походження, і його це не турбує. Хоч він запроваджує в Україні демократичні цінності, і ту ж фемінізацію, але так званої рівності чоловічої і жіночої статі - нема. Конституція України «передбачає боротьбу» з так званою дискримінацією за гендерною ознакою. Але дивлячись на теперішню ситуацію, її нині активно вчиняють стосовно чоловічого населення. Чоловіків змушують воювати та гинути за свою державу, працювати лише в ній, а закордон на заробітки – зась! Натомість так званим «притисненим» в правах за гендерними ознаками – жінкам, дозволяють втікати з країни від війни. Постає питання - шановні демократи та феміністки, де ж та ваша гендерна рівність? Чому жінки не йдуть захищати свою державу? Хоча Зеленський до повномасштабної війни хотів поставити більшість українок на військовий облік. Звичайно це тоді виглядало якимсь безглуздям. Але чесно скажу, я мушу визнати, що дивлячись на поведінку українок закордоном, але таки потрібно було увести цей закон. І змусити українських жінок ставати на військовий облік, автоматично стаючи військовозобовязаними на ряду з чоловіками, і бути нарешті справді урівненими з ними у правах. Україна ж типу за демократію і гендерну рівність!? Так її потрібно уводити. А то ці феміністки дуже хитрі, втекли від війни, живуть на Заході, працюють, вчаться, влаштовують особисте життя, веселяться, а українські чоловіки в той час, як та приречена рогата худоба на скотобійні, змушена йти воювати за цю країну і гинути за неї. Несправедливо якось!

P.S.

Одним із парадоксів сучасної української нації є те, що її чоловіки відомі Заходу як надійні та дешеві працівники в сфері будівництва та промисловості. Водночас вони можуть успішно відбивати атаку так званої «другої армії світу». Українські жінки відомі світу своєю красою та легкодоступністю. Українки ще з 90-х років минулого століття почали присвоювати собі на Заході реноме «красивих повій». І це через їхню поведінку. Так як вони були готові віддатися багатому іноземцю заради забезпеченого життя. Доказом того є те, що в Україні існує безліч шлюбних агентств, які націлені на так званий «продаж» українок закордонним кавалерам. На Заході теж існують подібні організації, які шукають українок для місцевих. Причиною того є не лише краса українок, а й їхня жіночність та низький рівень фемінізму у їхніх головах. В Єврозоні феміністичні ідеї доволі поширені, і жінки на перше місце ставлять кар’єру, а одруження, діти та дім це вже друга, третя і так далі черга. Жінки почали втрачати свою жіночність. Тобто менш вдягатися стильно, менше наносити косметики на обличчя, і менше переживати за свою зовнішність. Через карєризм, західні жінки стали більш чоловічнішими, і відповідно почали втрачати увагу до себе.

А в країнах пострадянського простору, у тому числі в Україні, суспільство недемократизувалося настільки, як на Заході. Тому феміністичні ідеї знаходяться ще на такому післявоєнному рівні (після Другої Світової війни), на якому був демократичний Захід, коли у 50-60-х роках відбувалися події – деколонізації, скасування расової сегрегації, відлучення церкви від держави ітд. Тобто пострадянські жінки ще в пріоритеті мають родину, а не карєру. Відповідно вони дбають про свою зовнішність, щоб знайти чоловіка, і стараються бути чудовими домогосподинями для родини. Саме цього нині бракує західним чоловікам у їхніх жінках. Через це вони стараються знайти собі «жінку зі Сходу», як вони це зазначають. Звичайно вони є більш забезпеченими і мають більше можливостей, а їхні країни набагато розвиненіші, аніж Україна. Тому українки охоче кидаються на шию таким «загранічним» кавалерам.

І теперішній час, коли триває повномасштабна російсько-українська війна, це все (вище вказане) підтверджує. А саме коли Україну покидали біженці, число яких вимірювалося мільйонами, де більшою половиною це були жінки та дівчата. Ще такого масового експорту українок, Захід не знав. І відповідно цим західні чоловіки користуються, які через центри біженців (як ринки рабів) знаходять собі українок, яких забирають до себе жити. А західна влада робить все, для того, аби надати такі умови, щоб біженки з України залишалися в межах ЄС на довготривалу основу, і по суті емігрували. І українки цим сповна користуються, вони знаходять роботу, навчаються, подорожують, влаштовують своє особисте життя (шукають кавалерів місцевих) ітд. Коли в той час українські чоловіки змушені залишатися в своїй країні, працювати в ній за відверті копійки, та звичайно гинути на фронті. В результаті співвідношення чоловічого та жіночого населення України буде явно нерівномірне. Але найгірше те, що гинуть молоді хлопці, які мали би створювати сім’ї та продовжувати існування своєї нації. Коли в той час їхні дівчата-однолітки влаштовують своє особисте життя на Заході. Скажу відверто, це дещо нагадує свінгерів, де чоловік (як кажуть на Заході – куколд) дивиться як на його очах, якийсь інший мужлан дрюкає його жінку.

Після цих всіх фактів, задаєшся питанням – а де ж та демократія, фемінізація, гендерна рівність? Чому українки не йдуть воювати у рівному співвідношенні із своїми чоловіками? Чому мовчать феміністки? Хоча як я уже згадував вище, Зеленський до повномасштабного вторгнення кацапів, хотів поставити на військовий облік більшість українок. Як в Ізраїлі, де жінки на рівні з чоловіками служать в армії. Бо там єврейські чоловіки в себе не допустять такого, щоб їхні жінки втікали від них, коли вони воюють та гинуть. Але тоді українське суспільство вважало такий крок безглуздим. Проте дивлячись на теперішню поведінку українок на Заході, із впевненістю уже скажеш, що він доречний був би. Особисто я маю інформацію про те, що Зеленський спеціально випустив з країни стільки жінок з дітьми. По одній із версій, українки мають на Заході збільшити білий генофонд, так як Європейський Союз страждає засиллям кольорових емігрантів із Африки, Близького Сходу та Азії. Тобто українки виступають як добрий генетичний матеріал для місцевого населення.

Підсумовуючи вище сказане, я можу сказати лише те, що нажаль в цій історії нема місця моралі. Українки своєю поведінкою це яскраво демонструють, коли на Заході влаштовують карєру, навчаються, подорожують, веселяться, влаштовують особисте життя. Українськи чоловіки до війни незважаючи на економічні проблеми в країні, їхали на Захід заробляти гроші, які згодом привозили назад, чим підтримували українську економіку. А зараз під час повномасштабної війни гинуть за свою державу. У якій при владі більша половина високопосадовців мають єврейське походження. Та які використовують ресурси української землі для власного збагачення. Але такі обставини не змусили українських чоловіків втікати закордон та вішатися на шию першій ліпшій заморській дівчині чи жінці. Це особисто питання моралі. Але яку більшість людей в цьому світі нажаль не мають.

Коментарі

mart mart 14:59
+1
цікавий підхід.

я ще в ссср бачив які хуйові можуть бути українки.але є і добрі.

так само можна і про чоловіків сказати.


ну от скотиняка василь, почав мене вдавати тут і ніби від мого імені гівном сипати.

поскільки тут наші люди не оцінюють наших дописів то і вони такі є, наші люди.

добре що є кому москаля там бити.
mart mart 15:04
+1
Україна мусить з москалем воювати а інші народи дивляться і тому помагають, багато хто, бо як москаль вирветься в Європу то і їм дістанеться по голові.

Їбаний москаль думав що ми слабі. А то і він слабий бо своїх людей не шанує і вони на нього хуй клали.
mart mart 17:56
+1
якщо на правду реакції нема значить неправдою живуть
vova stasyuk 18:46
+1
А що хто тут скаже? Українки? Яких вся Європа має за хвойд. І ця зі Львова Каркадим, показала справжню сутність українок. Наскільки вони аморальні. Знищувати родину, лишати двох дітей батька, бо вона вирішила, що він нещасливий зі своєю дружиною - це сама остання і кончена блядь. І це правильно, що британці висвітлили цю історію. Хай покажуть, які українки бляді. Вони аморальні істоти. Коли їхні чоловіки гинуть на фронті, вони влаштовують своє особисте життя закордоном, руйнуючи родини місцевих. В них нема моралі! Мені з Німеччини друзі пишуть, і розказують про українських блядєй в нічних клубах, ресторанах і кафе. Про що далі з ними говорити? Вони думають, що вони якісь там "багині", вони помиляються. Вони все одно залишаться шалавами. Вони там жирують, подорожують, веселяться, і це все в інстаграм викидають. Проте, найгірше те, що українська влада тому сприяє. Це по суті як "работоргівля". Бо українкам надають можливості для еміграції. Я знаю, звісно ця гіпотеза з Німеччини. Але українок хочуть використати для приросту білого населення в Єврозоні на противагу кольоровим емігрантам. Українки все одно своїх дітей не будуть вчити української. Вони асимілюються.
vova stasyuk 18:57
+1
Але саме веселе, що феміністки мовчать! Де та гендерна рівність? Чому вони не виступають за призов українок в армію. Хай виступають за рівне співвідношення чоловіків і жінок на фронті. Зеленський до війни хотів це зробити. Поставити жінок на військовий облік. Тоді всі ржали, що хоче зробити як в Ізраїлі. Дивлячись на поведінку українок закордоном, їх таки треба мобілізовувати. Євреї не дадуть, щоб їхні жінки звалили закордон, а вони воюватимуть і гинутимуть за свою державу. Нажаль українцям таким чином роблять геноцид їхній нації. Чоловіків знищують на фронті, молодих, які мають продовжувати існування своєї нації, а їхніх жінок як рабинь вивозять на Захід.
vova stasyuk 19:05
+1
Хоча коли я служив в Бундесвері. І в нас була миротворча місія в Афганістані. То я в Червоному хресті, бачив медсестр із Скандинавії - шведок, данок, норвежок. Хто - хто, але найгарніші є вони. Довге світле волосся, голубі очі і приємне та ніжне обличчя. Українкам далеко до них.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі