Блоги → Перегляд

Планетні періоди і новітня історія РФ

Вівторок, 14:38, 21.06.22

Рейтинг
7 0
Переглядів
364

0
0
У цій статті згадуються

     Планетні періоди – це розгортання космічних енергій в часі. Завдяки цим енергіям можна виявити, як вони проявляються на різних стадіях життя того чи іншого індивіда або того чи іншого суспільства. В астрології існує дев`ять великих періодів, а всередині кожного великого періоду – ще дев`ять малих періодів. В життєдіяльності Російської Федерації також існують аналогічні періоди, які визначають як поступальний прогресивний рух вперед, так і регресивний, деструктивний рух назад. Так як РФ народилася 25 грудня 1991 року, її першим великим шестирічним періодом в новітній історії управляла планета Сонце. Завершився він 19 лютого 1995 року. Ось декілька історично зафіксованих найбільш значимих моментів з того періоду:

1.       Перебудова. Початок стрімкого руйнування радянської суспільно-економічної моделі (1989-1990).

2.       Підписання Біловезької угоди у Біловезькій Пущі поблизу Берестя (Білорусь) президентом Росії Борисом Єльциним, главою України Леонідом Кравчуком, Головою Верховної Ради республіки Білорусь Станіславом Шушкевичем. Після зазначеної події припинив своє існування Радянський Союз. Замість нього було утворено нову структуру – Співдружність незалежних держав або СНД  (8 грудня 1991).

3.       Верховною Радою України проголошено утворення незалежної і суверенної республіки Україна (24 серпня 1991).

4.       Верховною Радою Росії проголошено утворення Російської Федерації, яка стала правонаступницею СРСР (25 грудня 1991).

5.       Російсько-осетинська війна (1991-1992)

6.       Війна у Молдові (1991-1992)

7.       Припинення в односторонньому порядку Радою Міністрів Росії горизонтальних зв’язків між промисловими підприємствами Росії і України (1992).

8.       Конституційна криза в РФ – протистояння між двома політичними силами. З одного боку – президент Росії Борис Єльцин, Рада Міністрів РРФСР на чолі з головою Віктором Чорномирдіним, а з другого – керівництво і велика частина депутатів Парламенту та з`їзду народних депутатів на чолі з Р. Хасбулатовим, а також віце-президент Росії Олександр Руцькой. Кульмінацією конституційної кризи стало збройне кровопролитне зіткнення 3-4 жовтня 1993 року в центрі Москви і біля телецентру «Останкіно» та подальший штурм військами, вірними президенту Єльцину, Будинку Рад Росії, що, в сукупності, призвело до великої кількості жертв, в т.ч. і серед представників цивільного населення. Розгін Верховної Ради (1992-1993).

9.       Війна в Абхазії (1992-1993)

     Другим великим десятирічним періодом в новітній історії Російської Федерації управляла планета Луна. Завершився він 19 лютого 2005 року. Ось декілька найбільш значимих моментів з того періоду:

1.       Російська Федерація почала військову спецоперацію в Чеченській республіці, в якій до влади прийшло угрупування, яке добивалося відділення від Росії. Війна характеризувалася великою кількістю жертв серед мирного населення (1995-1996).

2.       Друга російсько-чеченська війна (1999-2005).

3.       Єльцин добровільно залишає посаду президента Росії, в. о. стає В. Путін (1 січня 2000).

4.       В Росії проведено ряд соціально-економічних реформ: податкова, земельна, пенсійна, банківська, монетизація пільг, реформи трудових відносин, електроенергетики і залізничного транспорту (початок 2000-х років).

5.       Запущені національні проекти для вирішення найважливіших соціальних завдань: охорона здоров`я, освіта, житлова програма і сільське господарство (2005).

     Третім великим семирічним періодом в новітній історії Російської Федерації управляла планета Марс. Завершився він 19 лютого 2012 року. Ось декілька найбільш значимих моментів з цього періоду:

1.       Газова криза між Росією і Україною (2005-2006).

2.       Продовження російсько-чеченської війни (2005-2009).

3.       Російсько-грузинська війна (2008).

4.       Війна в Сирії (з 2011 року).

     Четвертим великим вісімнадцятирічним періодом в новітній історії Російської Федерації управляє планета Раху. Завершиться він 19 лютого 2030 року. Ось декілька найбільш значимих моментів з цього періоду:

1.       Російсько-українська «сирна війна» (2012).

2.       Російсько-українська «Шоколадна війна» (2013).

3.       В Азовському морі, далеко за межами територіальних вод Росії, катер берегової охорони прикордонної служби РФ влаштував погоню за українським риболовецьким човном, наздогнав його і протаранив, унаслідок чого загинуло четверо з п’яти українських рибалок (липень 2013 рік).

4.       Окупація Росією Криму (2014).

5.       Окупація Донбасу, початок російсько-української війни (2014).

6.       Широкомасштабне вторгнення російських військ в Україну (2022).

     З перелічених подій наочно випливає той беззаперечний факт, що Російська Федерація від початку свого утворення (1991 рік) проводить агресивну як внутрішню, так і зовнішню політику. Коли великим планетним періодом управляло Сонце, Росія напала на Осетію, Молдову, Абхазію. Наступним великим періодом управляла Луна. В цей період Росія двічі нападала на Чечню, при цьому війна продовжувалася 10 років. Третім великим періодом управляв Марс: продовження війни з Чечнею, збройний напад на Грузію, війна в Сирії. І, нарешті, четвертим великим періодом, в якому Росія перебуває до сьогодні, управляє найзлотворніша планета кармічного гороскопу Раху. І знову економічні війни, провокації, окупація Криму та Донбасу, широкомасштабне вторгнення російських військ в Україну.

     Ми знаємо, що все, перелічене вище, дійсно відбулося. Але, щоб краще зрозуміти логіку подій російської політичної еліти та домінуючі суспільні настрої, детальніше проаналізуємо четвертий великий період з урахуванням малих планетних періодів. Це дасть змогу прояснити мотивацію подій, які відбувалися раніше і будуть відбуватися в період з 2012 по 2030 роки.

     В астрології вважається, що злотворна планета Раху приносить шкоду в будь-якому гороскопі. Він відповідає тому моменту, коли Сонячна і Лунна енергії вступають між собою в конфлікт та нейтралізують одна одну. При цьому між ними виникає щось на зразок «короткого замикання», що дуже сильно впливає на поведінку інших планет, а в нашому випадку на поведінку управителів малих періодів, що перебувають у складі великого періоду під управлінням Раху.

     Енергія Раху пов’язана з підйомом, розширенням і експансією або завоюваннями, і чимось схожа з Юпітером у його негативному проявленні. Крім того, являючись найзгубнішим елементом карти, Раху також прирівнюється до «великого шкідника» Сатурна. Проте енергія Раху являється більш тонкою і невловимою, ніж енергія останнього, бо спрямована на точки затемнення, точки блокування світла від великих світил – Сонця і Луни і, як правило, спрямована на психічний план, а тому нейтралізувати її важче. Через це Раху вважається більш згубним, ніж інші планети і нерідко стає джерелом найзлотворніших впливів. Ця планета найчастіше виступає показником дурної карми та вказує на ті періоди, коли індивідуальне життя відступає на задній план перед колективним психозом, тобто може служити сигніфікатором масових катастроф. Тобто Раху відповідає за масовий психоз, політичне божевілля, за одержимість шкідливими сутностями тонких планів як окремих людей, так і цілих націй, за чорну магію і за інші ненормальні прояви колективної психіки. Він гальмує, заперечує, затуманює розум та символізує галюцинації, психози, параною та інші ненормальні психічні стани. Звичайно, Раху може проявляти себе і в позитивному плані: допомагати в досягненні суспільної гармонії, дарувати популярність і престиж. Але в позитивному плані зазначена планета проявляє себе дуже і дуже рідко і винятком в карті Російської Федерації не являється. Під його згубним впливом ця країна, починаючи з 2012 року, все сильніше і сильніше підштовхується до соціальної деградації. Таким чином, на РФ не чекає нічого доброго упродовж всього великого періоду під управлінням Раху. Не слід очікувати на щось добре і світу Російської Федерації. А, втім, почнемо по порядку.

     Великий період Раху в натальній карті Росії складається з девяти малих періодів, управителі яких тісно пов’язані з управителем Раху. Кожен з цих малих періодів має власну протяжність. Отже, перший малий період Раху – Раху припадає на 2012-2014 роки і охоплює майже три роки. За цей час Російська Федерація оголосила Україні «Сирну війну», «Шоколадну війну», здійснила затоплення українського риболовецького човна в Азовському морі, розпочала безпричинну торговельно-експортну блокаду (серпень 2013), захопила та анексувала Крим (лютий-березень 2014), розв’язала війну на сході України під лозунгом «Російської весни». Всі ці події відбулися в стисло короткий термін упродовж трьох років малого і доволі злобного періоду Раху-Раху.

     Другий малий період Раху - Юпітер припав на  2014-2017 роки. Він також охоплює майже три роки. Юпітер в астрології вважається «великим благодійником», це найдобріша планета серед усіх інших планет. В карті Росії він знаходиться в слабкому положенні в Діві (вигнання), а тому, як управитель малого періоду не може на повну силу впливати на управителя великого періоду Раху. Але в карті він зв’язаний благотворним аспектом (Тригон) з Раху, крім того від ІІ Дому, в якому перебуває Юпітер, до V Дому, в якому перебуває Раху, також прямує благотворний аспект (Тригон). Зазначені фактори, не дивлячись на слабкість, дають можливість Юпітеру дещо пом`ягшити агресивність та некерованість Раху. І дійсно, в зазначений другий малий період було підписано трьохсторонні Мінські угоди, припинено просування російських військ вглиб української території, тобто заморожено існуючий військовий конфлікт. Між сторонами постійно проводилися активні дипломатичні переговори з пошуком компромісних варіантів виходу з наявної кризи.

     Третій малий період Раху - Сатурн припав на 2017-2020 роки. Його активність два роки і десять місяців. Здавалося б, дві найзлотворніші планети управляють малим і великим періодами та перебувають у дружніх стосунках, а тому повинні мати місце і якісь неординарно-фатальні події. Та якщо поглянути на зазначені роки, в очі впадає не активність, а якась в’ялість, невизначеність подій зі сторони Російської Федерації, що мають приховані, закулісні тенденції:

     - поступове затухання війни в Сирії;

     - відносна військова стабільність на сході України;

     - закулісні ігри та інтриганство на міжнародній арені;

     - електронне втручання у вибори в США;

     - розробка та запуск комп’ютерного вірусу «Петя»;

     - застосування отруйної речовини «Новачок» для зведення рахунків з неугодними опозиціонерами;

     - до цього періоду відносмться і поширення COVID, епідемії невідомого походження.

     Щоб зрозуміти, чому шкідники Раху і Сатурн, котрі відносяться до «пекельного воїнства» і стоять досить сильно в натальній карті поводять себе якось скуто, частково приховуючи власну природну агресивність, необхідно зупинимося детальніше на третьому малому періоді. Звичайно для такої скутої поведінки Раху і Сатурна існують певні причини.  Про те, чим являється Раху, розповідалося раніше, тепер окремо декілька слів про планету Сатурн.

     Сатурн за своєю природою схильний на все накладати обмеження, відчуження, він відноситься до найнижчої енергії тамасу, якому притаманна інертність, пригніченість, перешкоджання, важкість та заціпеніння. Але тамас водночас дає і стабільність, тому що відноситься до важкої стихії Землі. Тож бо Сатурн, будучи за своєю природою злотворною планетою, яка обмежує, гальмує або руйнує явища і процеси, пов’язані з тими планетами, домами і знаками, які потрапляють в сферу його впливу, і, перебуваючи в сильному положенні у Водолії (обитель), має  домінуючий вплив на управителя четвертого великого періоду Раху. Саме через це Раху не в змозі проявити у третьому малому періоді сповна свої негативні властивості. Водночас і сам Сатурн не може у повній мірі проявити свої негативні властивості, тому що перебуває у слабкому шостому падаючому домі, домі хвороб та проблем. Значна частина його енергії витрачається на знешкодження   епідемії COVID. З іншого боку, відносне воєнне «затишшя», яке спостерігалося в 2017-2020 роках, ще можна порівняти з накопиченням енергії перед сильною грозою.

     Четвертий малий період Раху - Меркурій припав на 2020-2022 роки. Він охоплює два з половиною роки і закінчиться 19 серпня 2022 року. Меркурій відноситься до благотворних планет загального характеру і, здавалося б, мав би позитивно впливати на управителя четвертого великого періоду Раху, або хоча б пом’якшувати його агресивність. Однак, як управитель четвертого малого періоду, Меркурій поводить себе неприродно і якось дивно: значне скупчення російських військ неподалік від усього периметру російсько-українського кордону; відверта демонстрація з боку РФ своєї міліарної мили; нагнітання ненависті серед російського населення до українського народу; загроза військового вторгнення і, нарешті, саме вторгнення російських військ на територію України з метою її загарбання, приєднання до Російської Федерації та асиміляції і знищення частини українського населення. Нині на сході і півдні України точаться важкі, запеклі, кровопролитні бої між Збройними силами України та військами московських рашистів.

     Запитується, чому в період, здавалося б, благополучного Меркурія відбуваються воєнні події та творяться жахливі безчинства на окупованих територіях? Відповідь на це дають управителі зазначених вище періодів – особливо Меркурій, котрий з легкістю переймає як благотворну, так і пагубну природу й конституцію планет, з якими взаємодіє. Вражений Меркурій (квадрат Юпітер - Меркурій) може без сумління совісті експлуатувати інших людей. Це наймінливіша планета, яка легко потрапляє в залежність від тієї сили, котра домінує в її оточенні. Меркурій – це ілюзії, які не мають підґрунтя, він відбиває лише те, що йому здається реальністю, тобто бажане видає за дійсне, тоді як насправді все може виявитися помилковими судженнями.

     Слабкий Меркурій (вигнання у Стрільці) спонукає урядовців РФ підганяти факти реальної дійсності піл зручні стереотипи для російського суспільства. Під впливом Меркурія таке суспільство робиться незрілим, наївним і простодушним. Крім того, він розмиває межі дозволеного і може перетворити політичну еліту на зграю обманщиків і злодіїв. Такі люди беруть, що їм хочеться, виходячи з інфантильного уявлення, начебто світ повинен забезпечити їх усім необхідним. Сприймаючи все у викривленому світлі, вони по-дитячому наївно уявляють, що вкрадене належить їм по справедливості. Перебуваючи в трясовині нездорових емоцій (вплив Раху), Меркурій спонукає втручатися в чужі справи, переслідуючи власні егоїстичні інтереси, а також неправильно виховувати підростаючі покоління росіян, прищеплюючи їм згубну звичку до вживання великої кількості алкоголю, що породжує немотивовану агресію як до самих росіян, так і до інших народів.

     Народження Російської Федерації співпало з затемненням Луни (Раху у з`єднанні з Сонцем), що провокує до розширення влади і прагнення до світового панування. Мета – заволодіти усім світом, не рахуючись ні з людськими, ні з економічними втратами, адже після перемоги все, як думають росіяни, повернеться з лихвою.

     Надзвичайно важливу роль в подіях зазначеного періоду відіграють і тісні взаємостосунки між домами та планетами. В карті Росії п’ятий дім, котрий уособлює владу і престиж, вражений з`єднанням з малим шкідником Марсом. Це вказує на те, до судження політичного режиму даної країни, як правило, помилкові, а мислення спотворене викривленими емоціями. Крім того, п’ятий дім вказує на форму поклоніння, яку обирає для себе керівництво країни, а значить і переважна більшість пересічних громадян. Обраний об’єкт поклоніння, в свою чергу, вказує на ту істину, котра служить для країни дороговказом як у стосунках з власним народом, так і з іншими народами. Не дивлячись на розпочату в 90-х роках минулого сторіччя перебудову, тобто прагнення перейти до демократичної форми державного правління, Росія так і залишилася відсталою тоталітарною державою з надзвичайно роздутими амбіціями та схильністю до зла. Тому вона й обрала собі за релігійний взірець не Бога, а Його противника - сатану. Звідси неважко здогадатися, чию «істину» несе Російська Федерація цивілізованому світу.

     Перебуваючи в 12 градусі Стрільця, градусі спокуси, заздрості, підлості, параної і виродження, Меркурій провокує психологічні відхилення, а перебуваючи у четвертому домі та у квадраті з восьмим домом (дома смерті), підштовхує імперське керівництво до політичної деструкції, шкідництва проти власної держави, і власному народу.

      Про що все це говорить у перекладі на більш доступну мову?

     По-перше, що Російська Федерація після свого утворення (1991), за час існування, 27 років з

30-ти воювала і продовжує воювати з іншими суверенними країнами! А це лише переконливо свідчить про злоякісний характер такого нікчемного новоутворення.

     По-друге, що Росія з 2012 року перебуває у четвертому великому енергетичному періоді, яким управляє Раху, найзлотворніша планета кармічного гороскопу. Проаналізувавши події, котрі відбулися за участі РФ з 2012 по 2022 роки включно, можна зробити беззаперечний висновок, що з кожним днем ця країна несе все більшу і більшу загрозу для всього цивілізованого людства.

     По-третє: Планета Меркурій за своєю природою являється мінливою і несамостійною, а тому перебуває під згубним впливом більш сильного Раху. Щось подібне спостерігається і у взаємостосунках між людьми, коли психологічно слабші індивіди, зі слабкою волею підпадають під вплив дурної компанії або організованої злочинності. Так і Меркурій (читай російське суспільство), перебуваючи в одурманеному стані, творить жахливі безчинства, намагаючись втягти в смертоносну пучину війни якомога більше країн і народів. Саме про таких сказав на хресті Ісус Христос: «Вони не розуміють, що творять…», бо наслідки, і в першу чергу для самої Росії, будуть катастрофічними. Всесвітнє Космічне Братство не дозволить, щоб народ, котрий перебуває на низькому рівні космічного розвитку, одурманений велико-імперським ілюзіями, тероризував цілий світ, несучи людству не прогрес, а інволюцію і деградацію.

     Події, які протікали і відбулися з 01 лютого 2020 року по 20 червня 2022 року, всі ми знаємо, щоденно прослуховуючи та переглядаючи рясні стрічки інформаційних новин. Але до завершення малого періоду Раху – Меркурій (19.08.2022) залишається ще майже два місяці. Чи може астрологічний прогноз хоча б в загальних рисах передбачити, які події відбудуться в зазначений час? Відразу наголошу, розписати по годинах і хвилинах низку подій, які мають відбутися в далекому чи недалекому майбутньому, майже неможливо, тому що картина подій постійно змінюється як в натальній карті РФ, так і в карті України. Кожна подія, яка, наприклад, сьогодні відбувається на фронті, тісно пов’язана з багатьма відомими і невідомими факторами: переговорами, домовленостями, прийнятими рішеннями, людським фактором, озброєнням, мотиваційною складовою, суспільним резонансом, тобто від того насіння, котре засіяне політиками і того грунту, на який воно впаде. Але в цілому картину на наступні два місяці спрогнозувати не важко. Слабкий Меркурій як був, так і продовжить залишатися у затуманеному стані, а разом з ним і все російське суспільство – від правлячої верхівки, до низів. Агресивність орків не зменшиться, тому що великий шкідник Раху, який управляє четвертим енергетичним періодом на нинішньому етапі розвитку РФ, намагатиметься нанести через слабкого і одурманеного Меркурія якомога більше шкоди обом воюючим сторонам. Мова гармат продовжуватиме домінувати над дипломатією. Про жодні домовленості в цей період мова не йтиме. У божевільних російських політиків домінуватиме один девіз: «Якомога більше руйнувань і крові!»

     Що вимагається від України в цей непростий період? Не падати духом, триматися і вистояти. А далі для Росії розпочинається п’ятий малий період у складі четвертого великого періоду. Будучи досить коротким, він неабияк насичений для натива внутрішніми політичними центрострімкими силами, пов’язаними з пробудженням від шовіністичного дурману значної, більш прогресивної частини російських громадян. Докладніше про це та інше йтиметься в наступній статті.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі