Блоги → Перегляд

Чому я повинен вірити тому, хто нічого не може зробити???

Неділя, 12:54, 19.04.09

Рейтинг
7 3
Переглядів
2563

0
0
У цій статті згадуються

Чому будучи спікером ВР, Арсеній Петрович Яценюк, ледве відчувши вплив кризи, подав у відставку???Тим самим опустив руки перед проблемою. Якщо він не зміг навести лад у ВР, як йому можна довірити президентство???

Коментарі

Я ему не доверю даже чистку своих ботинок!
йому наказ дали піти от він пішов
Хотілося б почути думку тих хто підтримує Арсенія Петровича.
А поважаю його але не є його палким прихильником. І вважаю, що поки йому замало досвіду і підтримки щоб йти далі по вертикалі влади.
Потрібно дивитись на результат.
Не хватило опыта. Был не готов к таким испытаниям. Делайте выводы...
Я не його прихильник, але не все так просто, як ви кажете. Він написав заяву про відставку у відповідності з коаліційною угодою. Як не мене, закидати людині як ваду виконання обіцянок - неправильно.
хз. це як на мене, єдиний раз, коли він мав власну позицію. з Такою ВР, де Президент граж проти власної партії, взагалі не хочеться нічого спільного мати.
Це точно це єдиний раз, коли він мав власну позицію. він слизький і повороткий. ви знаєте його позицію по вступу до НАТО, до Євросоюзу, відношення до Росії? він навіть не політпроект, він лишень піар проект.
0

Ви також помітили, що він слизький. І це добре. От що погано, то це те, що за його "блиском" більшість пришильників не цього не бачить. Бо кожний може обрати своє розуміння його (Яценюка) слів для власного спокою. Тим гіркіше буде розчарування (якщо з якогось дива він опиниться в кріслі Президента). 2004 рік нічому не навчів, і це прикро. Месій не існує в природі, а народ так цього прагне - Месія, месія, прийди галасує він. І месія приходить, але виявляється що краще не стає і народ знову в очікуванні нового месії.
Молодо-Зелено)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі