Блоги → Перегляд

Хлопці нариваються!

Неділя, 01:45, 03.01.10

Рейтинг
7 1
Переглядів
491

0
0

От і прийшло 1 січня і ввійшов в силу договір про реадмісію. З боку суспільства рекція нульова. Нашому суспільству все до одного місця, тільки коли щось "припече" піде грандіозний рух. Кажу з власного досвіду - зібрати жителів будинку, провести збори, нереально! Їм або нема часу, або всеодно. Не розуміють люди, що це важливо. Ну то й можна зробити висновок, як людям на себе, на свій добробут і комфорт всеодно, то шо вже там та реадмісія.

От і капєц..."Тіпочки" з ПР розробили закон, за яким націоналістів саджатимуть на 5 років. Це вже переходить всі межі!!!Віднесли до пропаганди нацизму і героїзацію ОУН, УПА, СС"Галичину", "Нахтігаль", "Роланд". І зараз, бачачи німецькі назви проїжджені, скисші від пропаганди мізки, або просто від необізнаності будуть писати, що то фашисти, і вбивці. Кожне зіткнення військових машин (США, Німеччина, Росія. і т.д.) це є шанс для української нації здобути перемогу. І колабораціонізм ми не можемо засуджувати, адже на меті даних організацій було звільнення від гноблення "червоних окупантів" і здобуття самостійності. Хоча і німці теж дружелюбними не були. Ну подумайте самі, піти в кабінет до Сталіна і просити хоча б автономії - це ж анекдот, ще з порога кулю в потилицю пустять. Але ж дані організаці не були засуджені на Нюрбергському процесі, і це є факт. З цього можна зробити висновок, що антиукраїнські сили знищують, вже перевіреними в 1917 році, методами прояви української самостійності. Отже готуйтесь, якщо ви є українським націоналістом, тобто любите свою країну і свою націю, хочете бути господарями на своїй землі, і не шануєте бійців каральних загонів, які "допомагали" селянам вимирати від штучного голоду, якщо ви славите борців за волю України, то вас за думкою регіоналів треба покарати величезними штрафами, або обмеженням волі на 5 років. Супер. Ох, нариваються.

А арешти українських націоналістів, це вже переходить усі межі!

Коментарі

***то вас за думкою регіоналів треба покарати величезними штрафами, або обмеженням волі на 5 років***
ризикують жорстко...Але то все піар для лоханутих совків, щоб пару-трійку виборців "захомутати"
за шо мінус?
А всі потупили голови і зиркають лише на магазинні полиці з ковбасою...
Самі відповіли - чого чекати від цієї Верховної Зради.
Щодо тіпочків. Тіпочки своїми силами (навіть + комуністи і литвинівці) той закон не протягнули б ) Вгадайте, хто їм допоміг )
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі