Блоги → Перегляд

Націоналістична СИМВОЛІКА. Зважений підхід.

Неділя, 12:13, 24.05.09

Рейтинг
9 5
Переглядів
5062

0
0
Я Націоналіст. Вважаю націоналізм саме тою ідеологією, що спроможна врятувати Україну від остаточного занепаду, а Націю від знищення. Але для успіху нашої справи необхідне поширення, сприйняття і підтримка націоналістичнго руху якомога ширшими верствами населення. Симфоліка тут відіграє не останню роль. Вона не повинна відлякувати, має бути простою і зрозумілою. Головним чинником при розробці націоналістичної символіки має виступати фактор об`єднання Нації а не залякування ворогів. Лякати треба діями а не символами. Нажаль зараз часто спостерігається якраз протилежне.

Коментарі

Лякати взагалі не треба.
А чим негожа нинішня символіка?
+2

Деякі націоналістичні сили використовують в своїй символіці знаки і елементи, що нагадують свастику, або герби гітлерівської німеччини. Це не привертає до них юрби прихильників, а навпаки відштовхує багатьох людей.
+5
Прапор червоно-чорний, то наше знамено!..
+2

Червоне - то любов, а чорне - то журба... :)
+1

Червоне - то кохання, а чорне - пекла дно...
шаную націоналістів за віру в те, що вони роблять. Їм слід взяти до уваги що одними ідеями нації країну не збудуєш. В українських націоналістів практично відсутній правовий і економічний блок, без яких вони нічого не зроблять, бо прийшовши влади не матимуть ідей як розвивати економіку і закінчать пертряскою міністерства культури і максимум міносвіти. решта економічних мінтерств обведуть їх навколо пальця.
Тема про символіку. Ідея Нації, Сварга, Тризуб, Орел та інше.
А чого в вас на аватарі на кашкеті символ не над чолом, а десь над бровою? Підфотошопили, що б краще було видно? :)
-3

На беретках кокарди чіпляються над скронею (в силу стилю носіння). Над чолом, то в кашкетах, шапках та "пілотках".
-1

Тобто він там ні разу не довотошоплений?

Це нормально що голова схилена на добрих 30 градусів, а символ далі вертикально? Чи "в силу стилю носіння" в рівностоячому варіанті символ ще й має бути криво пришитий?
-1

Та я не збираюсь вам доводити ніби то справжня фота. Звичайно ж фотошоп. Та й взагалі то не я на фото.
-1

А на фото кто?
А мысли свои или тоже фотошоп?)
Пропоную об"єднати смволіку бандерівців і мельниківців. Якщо у бандерівців в центрі герба меч лезом униз, у мельниківців - лезом угору, то для об"єднання необхідно, щоб на гербі об"єднання були обидва символи, або ж дволезвійний меч.
Червоно-чорне знамено і тризуб -- у серцях кожної галицької людини.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі