Блоги → Перегляд

Щодо прояву громадської непокори владі - мітингів

Неділя, 15:49, 19.04.09

Рейтинг
3 0
Переглядів
2882

0
0

Цікава Ваша думка щодо результативності мітингів? Я, наприклад, сам брав участь у десятках мітингів різних партій та рухів, стоячи з прапором, і відчував, що це все дарма.

З часом коли я сам почав організовувати мітинги (МВС, ВРУ, ГПУ, Секретаріат Президента, Кабмін, ФДМ, Мінекології, Держкомзем, КМДА, Київоблдержадміністрація, Європейська Комісія) зрозумів, що результат вирішення проблем, які звучать мітингу вирішується до виходу людей на вулиці, а в іншому випадку - це такий цирк. Чиновники з вікон дивлять на "оплачених" і тішаться, що працювати не скучно. Не дуже приємно, але - це факт.

Цікаво, а як Ви ставитесь до мітингів? Наскільки вони дієві?  

Коментарі

мітинг може бути дієвим, якщо збирається не 50-100 людей, а 5-10 тисяч, тоді є більшість і можна вже мітингувати та доводити свою думку.
30 тысяч соберем.И все получется.Не.Ну нужно иногда выходить.Например 1 мая будет марш против капитализма в Шевченковком парке в 15 00.
0

а як це-марш проти капіталізму?
0

Як? А так: хто проти капіталізму - марш звідси!
0

хе хе 22 рік Італія)))
Мітинг передбачає спілкування лідера з мітингуючими, виголошення вимог, передача їх "об'єкту мітингуі (державному органу).
Якщо ж "мітингуючі" виключно зібралися покричати , хіба буде робота для фотокамер - не більше.
Юрко Н. 16:10
+5
Якщо мітингуючі не випускають чиновника додому десь так тиждень, блокують роботу його бізнесу, вимагають від вищого керівництва відставки цієї людини, що і так не дуже певна в завтрашньому дні, то це помітно.
А циркові мітинги-постояли дві години і за свистком розбіглись-дієвими бути не можуть за визначенням.
в україні ефективність низька, за визначенням, такі заходи проводять щоб власті разувалися з думкою тих хто зібрався. в інших країнах, де мітинг може лекго перерости в обкидання урядових будівель якимись предметами, там мітингів робоюються. а з нашим боягузливим народом чиновникам пос..ти на чиюсь думку. Ви не задумувалися у різниці психології особи котра стоїть під кабміном внизу і бачить ці гіганські колони і чиновника КМУ котрий з вікна 5-го поверху бачить тих мурашок внизу....
pessimist 69 17:22
+2
Акція протесту за гроши - це не акція протесту. Наприклад протест Партії Регіонів тиждень чи два тому. Людей - не багато, активність - ледь жебріє. Пройшло дві доби і почалось: нам грошей не дали, а нам дали але не всі, а ми з села і наша платня виявилася замалою у порівнянні з городськими мешканцями. Враховуючи це, мета заради якої збиралися акції протесту повністю нівелюється. Протест він з розуміння потреби щось змінювати і справжній протест - це і є початок змін, а те що ми бачимо - це глузування...
+1
Во времена "помаранчевой" революции и некоторое время после нее для студентов это был хороший вариант заработать. 1 день - 20-40 грн в зависимости от длительности митинга и важности партии. Потому с тех пор я редко когда верю в искренность всех посещающих митинги...
pessimist 69 18:33
+2
Саме так. Можливо у Греції чи Франції протестні демонстрації і переросли у дещо більш варварське, але своєї мети досягли. Мені чомусь здається, що там протестуючим (можливо не всім, але більшості) грошей не сплачували. Люди йшли за ідею, за свої права, тому і результат мають і справа йде.
Сьогодні мітинги не є дієвим механізмом вирішення проблем.В Україні мітинги носять суто технічний харктер та робляться перважно для яскравої картинки на ТВ.
Може на загальнонаціональному рівні, мітинги є проплаченою заказухою, і не несуть ніякого результату. Але коли мітинг проходить не за підтримки політ сил, а просто за ініціативою небайдужих людей, тоді результат суттєвий. Місцева влада боїться людей!!!
+1
Дуже дякую за Ваші думки, а то часто чуєш від молодих політично активних людей, що перше, що потрібно зробити - це проводити мітинги, блокування та наметові містечка і зовсім вони не думають про тривалу, часто невидиму аналітичу та тактичну "обробку" опонентів.
Рекрмендую прчитати матеріали за посиланнями у дописі http://politiko.com.ua/blogs/post?id=99. Звісно, якщо Вас, Анатолий Марущак, ця проблема турбує всерйоз..
Вольтер   01:42
-1

І до чого тут посилання на демократію. Що таке демократія і як вона проявляється у різник супільних станах не гірше Вашого знаю. А ось Ваша думка щодо мітингів мене цікавить більше, дякую!!!
Анатолий Марущак 22:42
А ось Ваша думка щодо мітингів мене цікавить більше, дякую!!!

Прошу:
http://politiko.com.ua/blogs/post?id=177
Митги могут дать результат только при массовости и в месте сдругими методами борьбы(например,прямое действие).В основном митинги дают хороший шанс для пропаганды
0
Мітинг - це не вирішення проблем. Це дійсно схоже щось на шоу. Мітинг слід проводити показовий. Наприклад "пробіг під Каштанами" де кожен сплачує кошти за участь в пробізі.

Потрібно мати цілу структуру. Мати реальну політичну партію (можна почитати мою статтю: http://politiko.com.ua/blogpost521 ), мати ідейні переконання, переконання потрібно чітко опрацьовувати, проводити аналітичну діяльність дій тієїж влади і т.д. і т.п.

А мітинги, котрі організовуються в наш час - лише маскарад "за гроші". 28 бачив мітинг під стінами СБУ. За будинком після мітингу роздавали кошти. І всі це бачили. Ну і як це назвати?

Проблема в тому, що немаэ ЇДЕЇ, котру могли б підтримати громадяни.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі