Блоги → Перегляд

Ющенко! Зверніться безпосередньо до всіх громадян, патріотів та націоналістів України

Середа, 03:13, 06.01.10

Рейтинг
8 1
Переглядів
1840

0
0
У цій статті згадуються

Ющенко знову набирає популярності у виборців, крокує до другого туру виборів. Це приємно, справедливо і відповідає реальному рівню фаховості кандидата (http://arthur.blox.ua). Дивує, щоправда, інше - недалекоглядна, відверто примітивно-хуторянська позиція керівників чи то партій, чи то груп, які вважають себе патріотами чи націоналістами. Ну, що з того, що Тягнибок, Тарасюк, Гриценко в  окремих питаннях більш рішучі щодо відстоювання національних інтересів? Кожен з них не даремно не має вирішальної підтримки населення. На справу ж потрібно дивитись інтегрально, всебічно, як на щось цілісне, багатогранне і ніби “збоку”. Якщо Ющенко здатний виконувати президентські обов’язки на 64%, то ви, шановні, кожен зокрема не дотягуєте і до 15%.. А  мати менше 50% - це недопустима для України фігура на такій відповідальній посаді.

Пропоную: давайте зберемося разом і ви обсудите свої позитиви і негативи зовсім не з Ющенком, а зі мною. Ви за столом спочатку навіть ні про що не будете розмовляти, а просто будете мовчки і обов’язково самостійно, як на студентському іспиті, заповнювати цифрами анкети. Так пройде 20 хвилин. Поставите свій підпис під цим документом. Потім мої помічники завантажать все це в комп’ютер і ми отримаємо ваш цифровий образ і результат: на що ви здатні з точки зору придатності на президентство. І ваш отой підпис заставить погодитись з тим, що ви далеко не ті, яких очікує і може  собі дозволити Україна. Я це оціночно вже зробив.

Ви будете сперечатись, кипіти, звинувачувати, не погоджуватись…Але це ви заповнювали цифрами, ще й самостійно, та ще й підпис поставили… Які тут суперечки?

 Добре. Не погоджуєтесь, шоковані… Тоді ті ж самі анкети, але вже щодо вас, заповнять інші – з усіх областей, від різних соціальних груп України. Це, маючи Інтернет, робиться досить швидко. З цими результатами вам вже сперечатись не доведеться. Але навіщо проводити таке, коли і так все зрозуміло? Отож, подивіться на себе сторонніми очима і поведіть своїх прихильників не за собою, а за Ющенком.

Я ж звертаюсь до всіх патріотів України, до націоналістів, головним чином, які ще не підконтрольні даним партійним керівникам, а є вільні в своєму розумі - схиліться до підтримки В.Ющенка.

Відразу знайте, що Ющенко – ще не є вершиною наших очікувань. Від нього можна мати всього 64% корисного Україні і 36% – мало прийнятного чи то просто “ніякого” – бездіяльного – цим Ющенко грішив, чого тут ховатись… Таким він є. Щоправда, з нього ще можна зробити набагато ефективнішого, кращого, але він на таке сам не йде в силу обмеженості світогляду та стилю мислення цими 64%, хуторянством. Він має сам прорвати ту оболонку, що відокремлює його від нас з вами, від народу, від фахівців, від науки, від патріотів різного рівня. Це зробити нескладно. Головне, щоб це ви знали про таку можливість і при чисельних зустрічах з виборцями щоб Ющенко відчув, що народ розумніший кожного, будь-кого зокрема.  Проте, знайте і інше: що Ющенко за своїми можливостями, позитивами недосяжний ні для кого з решту кандидатів – це для вашого рішення має стати головним аргументом в прийнятті вашого рішення на виборах.

Про Януковича та Тимошенко взагалі не йдеться – вони зробили для України, для кожного з вас стільки зла, що навіть включати їх в список претендентів на посаду Президента України – є злочин. Не даремно проти них відкривались карні  справи в Україні, чи в Росії.

Коментарі

Чому саме 64 % ?
Розрахунки дані в одній чи в пару статей цього блогу і саме 64;
Він побоїться, на жаль. На привеликий жаль.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі