Блоги → Перегляд

До Адмінів, Модерів та Авторів Політико

Субота, 20:58, 09.01.10

Рейтинг
50 2
Переглядів
2291

0
0

 

Люди! Я розумію, що вибори на носі, й зашкалюють емоції, та не тільки емоції, але все ж з розборками виходить перебор. Це ж нікому не вигідно, бо якщо так піде й далі по наростаючій, багато хто просто піде звідси на якійсь час, а то й назавжди, бо стає, скажімо так, менш цікаво. Навіть якщо залишиться меншість переважно якихось одних поглядів - це вже буде не те... Так ставалося вже не з одним інтернет-ресурсом, але є й такі, котрі пережили не одну виборчу компанію.

Окремо звертаюся до націоналістів. Я розумію, що кожен в це визначення вкладає своє; що увага до націоналістів, яких стає більше - природна :), що з огляду на чималу кількість націоналістів, які приходять на цей сайт і на багато інших, це комусь не подобається, і починають реєструватися провокатори; що частина націоналістів не сприймає окремі партії та організації, які теж за самовизначенням є націоналістичними; що хочеться довести свою точку зору й поділитися нею з усіма.

Але давайте всі пам’ятати, що:

одиночки та невеликі віртуальні або й реальні групи активістів небагато можуть вдіяти;

творити, розбудовувати та працювати в партіях та інших політичних організаціях – це не тусуватися на форумах та в соцмережах – це набагато важче!

не подобається та чи інша партія чи організація – доведи, що можеш краще: зроби, знайди однодумців і працюй в реалі  - і не охаюванням інших партій/організацій, це сприймається  дуже незріло;

не ведімося на розвод на час, сили і увагу з боку опонентів – із дискусії всі переважно виходять з укріпленою власною позицією :). Даремно розраховувати, що людина «свіжа», яка вагається, буде виловлювати для себе зерна істини й відточувати своє переконання в купі лайливих дебатів;

краще даваймо більше інформації про реальні справи – свої та своєї політсили. Ніж витрачатися на ще одну дискусію - ставимо ще один корисний матеріал. Шукаймо однодумців для конкретних корисних справ. Це принесе більше користі, і після виборів також.

Коментарі

+
+7
+
Згоден, Киянко.
тим більше, що частину ваших докорів приймаю і на себе -
дещо забагато часу віддавав дійсно безглуздим дискусіям.
Та це у мене "фаза входження в ресурс", далі (а це скоро!) я буду, як і на НП, просто ігнорувати всяких таких.
+11

Отож :) Правда, це не докори :), а, скажімо так, нагадування.
Бо інакше й буде як на НП...
+9

А ще я Вам дякую і всім кажу, що одну з тез саме Стрілець увиразнив в коментах перший
+
+9

Олеже, я Вам написала листа в приват
-2

Даремно плюсики ставиш, Олеже.

Шкода, що ти перетворився в змивний бачок Богдана Ковальчука (http://politiko.com.ua/blogpost17076 ; http://politiko.com.ua/blogpost17152) та "Тризубу" (http://politiko.com.ua/blogpost17162).

Може ти приймеш Ковальчука в Українську партію?))) Такого "морального", "чесного" і теж-націоналіста.

До речі, ти так жваво підтримав допис самозванця, який підписується "А Мохник". Часом це не ти? Бо якось дивно о 2.09 ти схвалюєш допис цього самозванця, пишеш якусь маячню - буцім-то ти зі мною не знайомий, хіба десь чув про мене. А він тобі о 2-12 відповідає. Що вам разом не спиться?
+10

Ще раз повторюю прохання - не тут...
Тараса Токаря витерли?
+10

Не знаю. Але дуже прошу не починати гм ... дебати в цій гілці на тему хто з ким чубиться
+2

Тарас забанений за порушення правил на день. Що так важко зрозуміти, що всі звернення до адмінів не пишуться в блогах?
+9

Сподіваюся, я в даному разі не порушила, бо зверталася не тільки до Адмінів, але до свіх
+6

в тому ж то і суть, що не порушили.
А що саме ви хочете від модерів?
+11

Сергію, "хочу" - це не надто точно :) Я всім бажаю діяти ДОЦІЛЬНО, хоч і цілі можуть бути різні, але зас.ати ресурс нікому з присутніх притомних людей не є вигідним, а Модери та Адміни могли б жорсткіше забезпечувати дотримання правил, бо тут вистачає порушень у формі образ, неперевірених наклепів тощо
+10

Ще, користуючись нагодою, переношу сюди комент з-під останньої статті автентичного :) Андрія Мохника

Вважаю, що у випадку, коли ім"я та прізвище є власністю :) відомого політичного, громадського, партійного діяча, Адмінам не варто допускати на ресурсі блогування іншої особи з таким само ніком або ніком, що складається з частини ім"я та прізвища, котрі однозначно асоціюються з реальною (іншою) відомою людиною
+4

тому прошу ще раз перечтати правила і рекомендації, де чітко прописано, що якщо ви бачите порушення правил пишіть модераторам вони все виправлять. Проста формула = порушення правил -> лист модератору де сталося порушення з лінком і текстом коментарю -> модератор приймає міри -> результат ПОРЯДОК.
Пост поганий по якості чи взагалі ви його не хочете бачити в прямому ефірі нащо ставити +? Наприклад, Тарас Токар, майже немає конструктивних постів зі своїми думками, або картинки, або Ющенко, Тимошенко, або копіпаст http://politiko.com.ua/blog-103431 і це не ми ставимо йому плюси за його чесно кажучі фігові пости.

Наприклад, http://politiko.com.ua/blogpost17196 = це ви ж ставите оцінки, а не ми, за що тут оцінка?
І таких метеріалів купа! а коли ховаєш його, то кричать про свободу слова!

Більш критичніше відностеся до матеріалів і буде вам щастя!
+7

Сергію, колего :), я шаную працю Адмінів та Модерів, тому що знаю, що це таке. На жаль, в мене нема такого моря часу, щоб писати про всі тутешні порушення, я вже не студентка, але ще не на пенсії :)))) Вибачайте, що принагідно про це написала тут
+4

Так як щодо самозванця, який підписується "А Мохник"? Коли буде видалений його аккаунт?
+3

Я написав вам питання ви на нього не відповіли, коли саме і куди ви зверталисчя до адміністраці.
+6

Ольга, зараз система буде трохи видозмінюватись, буде все простіше. Ліберальні методи не діють, без належної підготовки членів спільноти :)
+5

Фух, Сергію, ну слава Богу, що Ви це побачили не за день до виборів :) скажу Вам по секрету, що ці методи діють переважно в фантастичних романах-утопіях, а не серед нас, грішних ;)
+4

Я писав на "зворотній зв'язок" http://politiko.com.ua/help/bug
Подав свій мобільний.

А також лист на скриньку [email protected] зі своєї скриньки [email protected]
+3

Ольга, це діюча система, коли члені спільноти озуміють те, як це ви розумієте. І що + і - це дієвий інструмент в налагодженні порядку в прямому єфірі, виникає питання, що люди не так розуміють, що їм заважає зрозуміти силу цього механізму впливу.
+4

До Сергія: Частково - згодна. Це так в ідеалі "+ і - це дієвий інструмент в налагодженні порядку в прямому єфірі", а насправді тут в різних лідей - різні інтереси :) тому незалежно від кількості + й - може виникати безладдя, та зафлуджуватися ресуср.
Тримайтеся, наступні дні, тижні буде як мінімум не легше...
0

Я тут десь побачив слово "ЖОРСТКІШЕ"?Контр-питання-тому чому мене так невзлюбили?
0

Олескандру: сподіваюся, Ваше питання - не до мене? Я люблю жорстких модерів :)
0

:) Бо знаю, що буває, коли інші :)
Було б доцільним взагалі витарати статті, які лише плід фантазії певних провокаторів.
+6

а як же критики про свободу слова?
краще даваймо більше інформації про реальні справи – свої та своєї політсили.
******************
Молодець, пані Ольго!
@не подобається та чи інша партія чи організація – доведи, що можеш краще@
Оце, нмд, головна думка, котру Ольга намагалась довести до всієї націоналістами себе величаючої спільноти. І я її в цьому гаряче підтримую.
+2

++++++++++!
В чому сила - в єдності. В даному випадку всі мають бути толерантними до іншої думки. Не подобається - ігноруй. Розділяєш погляди - підтримуй. Не витрачайте часу на марні розмови та лайки. Партії та громади формуютьсчя за принципом єдності поглядів, ане за принципом "против кого будем дружить"
+7

В точку
Триває інформаційна війна - і я можу тільки порадіти, що саме інформаційна. Це - добре.
Це не втрата часу - це упередження кровопролиття у реалі. Звісно, що дискусії варто вести цивільно - шануймося, українці.
+5

Частково згодна щодо випущення пари, але - тільки частково ...
+8

А я максималістка - хто виграє інформаційний простір, того і влада :)
+6

Майже 100%!
Лучше бы прекратили везде писать "+" и "!".
+6

Вони Вам мулять? Я особисто їх використовую щоб відрізняти прочитані пости від нових :)
+6

Не Пушкін,
зніміть портрет ГЕНІЯ зі свого аватара, не оскверняйте пам'ять своєю безмірною далекістю від його рівня.
І я перестану ставити вам мінуси.
А вы заметили, что много проблем в общении именно с националистами?
-4

если это не так, жду опровержений.
+7

До Андрія: А Ви оце прочитали? :) - це і є відповідь
"Я розумію, що кожен в це визначення вкладає своє; що увага до націоналістів, який стає більше - природна :), що з огляду на чималу кількість націоналістів, які приходять на цей сайт і на багато інших, це комусь не подобається, і починають реєструватися провокатори; що частина націоналістів не сприймає окремі партії та організації, які теж за самовизначенням є націоналістичними; що хочеться довести свою точку зору й поділитися нею з усіма.
Дякую Сергію Левицькому - забанив того самозванця, який підписувався "А Мохник".
+7

Чудова новина!
+8

Це правильно - так і надалі варто, для всіх
Чесно кажучи мені як модератору руки чешуться повидаляти багато перепрошую дибільних статей, віршиків і т.д. Але ж зразу почнеться ниття про свободу слова і ущемлення якоїсь ідеології чи партії. Тому нікого не репресуємо))))

Хоча пропоную провести такий експеримент - на тиждень наприклад дозволити адиіністрації і модераторам витирати все, що на їхню думку не формат без будь-якого пояснення. А потім через тиждень провести опитування чи покращився ресурс чи ні...О так от...
+2

Краще з поясненнями - це буде пізнавально :)
+2

Можна і з поясненнями попробувати, але вони не всім сподобаються.
+5

Тарасе, у Вас попереду як у модера - важкий тиждень і ще кілька. Готуйтеся до всякий експериментів...
+3

Та не питання - він в мене і вреалі важкий;-) Я вже після деяких подій практично до всього готовий...
Юрко Н.   23:57
+2

Справжній ресурс відновиться після інаугурації!
+4

Тарасові - успіхів!
+5

Дякую і вам
-2

Повидаляти дебільні віршики, - це ваше бажання! Віршики? Віршики? Віршики? Скільки я вас бачу на цьому ресурсі, стільки ви заслуговуєте на моє "Ганьба!". Ви мені не подобаєтеся, і мені плювати, які це буде мати наслідки. Я просто вас зневажаю. Видумане іи*я, видумане фото. В иноль. Ви не можете навіть показати себе. Я маю право на свободу думки та слова. Що хотів, то сказав. Можете сказати мені кілька слів...
+2

Хм,щодо фото-дійсно видумане.ПІ-реальне.
//Хоча пропоную провести такий експеримент - на тиждень наприклад дозволити адиіністрації і модераторам витирати все, що на їхню думку не формат без будь-якого пояснення. А потім через тиждень провести опитування чи покращився ресурс чи ні...О так от...//
ПІДТРИМУЮ - (на тиждень)!
Al B-cool 00:33
+2
а як без місцевих "блюстителів" :)
Так, що браття націоналісти думайте перед тим як щось робити!
Шановні Колеги Я не націоналіст, але не розумію вираженого питання яке засуджує слово і тих людей хто є націоналістами. Бо це не правильно....Бо можна тут взятися за всіх....і тоді ПОЛІТІКО просто зникне....Також підтримую експеримент на тиждень...Дякую
Щодо експеременту на тиждень - підтримую, бо цікаво :)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі