Блоги → Перегляд
Мітки Для друзів

Про мої переконання

Понеділок, 01:30, 20.04.09

Рейтинг
31 12
Переглядів
2585

0
0

Пишу цей текст для тих, хто думає, чи робити мене своїм другом.

По-перше, я націоналіст. Україна - це держава українців, і, як наслідок - для українців. Це не означає, що в Україні не можуть жити інші народи - Боже збав, хай живуть, але їм буде трохи зручніше жити в своїй власній країні - просто тому, що наші закони мають бути зручніші для українців, знову ж таки, не з міркувань "щоб їм було погано", а виключно з міркувань "щоб нам було добре". Звісно, для тих народів, що живуть тут протягом століть і не мають власної держави, Україна зобов'язана стати рідним домом - для кримських татар, караїмів, гагаузів і т.д., але не за рахунок інтересів українців (помітьте - можливо, і за рахунок українців, якщо це буде в інтересі українців).

По-друге, я ліберал. Я вважаю, що людина має право робити що завгодно, доки не заважає іншим. Я вважаю, що держава має не втручатися доти, доки люди можуть обійтися без її втручання. Це прагнення до свободи від "пильного ока" є у свідомості кожного українця - від вимагання козацьких привілеїв Хмельницьким до анархістських ідей отамана Махна, від князівських міжусобиць до гасла УПА "за нашу і вашу свободу".

По-третє і по-четверте, застереження для особливо "пильних", яких хвилюють такі речі (не хочеться, щоб потім закидали, ніби-то я щось приховував чи комусь брехав) - я католик, а мій батько - асимільований єврей, мати - українка.

Все. Якщо когось щось ще зацікавить, питайте.

Коментарі

0

Это ваше мнение. Как по моему, так либерализм нужно ставить на первое место, а уже за ним национализм. Так более гармонично и от природы.
+2

Це для вас так гармонічніше.
-1

Павло Славинський

я набирал в интерент и национал-либерализм, нашел что это русский гибрид нацистов и либералов, так же и либерал-национализм и нашел что это так же касается российских идеологических эксперементов, собственно раскройте больше, где можно посмотреть больше о таких политических взглядах и убеждениях из иностранных переводов, и все такое, вы действительно себя видите либералом и националистом одновременно, или шутите ....

.
+4

Там спецільно стоїть по-перше і по-друге. Я ліберал переважно там, де це не суперечить націоналізму.
1) Я не вживав слово "лібералізм". Втім, у цього слова є конкретне значення, і воно в цілому співпадає з тим, яке навів я.
2) Я вас не запрошував у друзі, прихильнику слов'янської єдності. Україна - для українців, а не для інших слов'ян. Досвід співіснування українців з поляками та росіянами в одній державі не дуже вдалий, вам не здається?
3) 日本語を学びますいいですね・
+2

Як з Японської перекладається:
日本語を学びますいいですね・ ?
+1

"Добре вчити японську мову" моєю ломаною японською :)
в тебе в анкеті стоїть лібералізм))
+5

А якби була нормальна класифікація, то стояв би ліберал-націоналзім)))
До речі, чому в анкетах відображається тільки загальна ідеологія, без уточнень? На графіку - я розумію, місця мало, але в анкеті?
>По-перше, я націоналіст. Україна - це держава українців

Украина, это территория, на которой проживают люди. Эти люди и есть украинцы. Они должны это осознавать и принимать. А власть или государтсво - это менеджмент, нанятый украинцами для осущетсвления процессов, на основе всенародно принтой Конституции. Не более и не менее того.

Важно правильно расставлять приоритеты и не подменивать понятия.
+6

По-перше, ви не націоналіст, бо націоналіст без підказки знає, яка держава його, а яка ні.
По-друге, ви не ліберал, інакше не казали б, що хтось щось повинен.
Можу припустити, що ви католик або напівєврей, але виключно за цими критеріями я на цьому ресурсі друзів не заводжу.

До речі, якщо Україна - це виключно територія, то як гадаєте, якщо людина народилася в Києві в 1942 році, вона має бути німцем, усвідомлювати і приймати це? ))))
И еще украинцами могут быть даже те кто не родились в Украине. Это четко написано в конституции. Им нужно прожить здесь какое-товтремя после которого у них появится возможность стать уркаинцами.
С тем что законы должны быть более лояльны по отношению к тем, кто родился в Украине - я полностью согласен. Те кто приехал в украину после рождения должны иметь более низкие права. Нам нужно иметь элементарное свмолюбие.
+4

А я не згідний. Представник нації - це поняття культурне, а не етнічне, хоча походження має велике значення: ким ще буде людина, вихована українцями, як не українцем? Звісно, вийнятки будуть, але вкрай нечисельні. Так що якщо українець з Канади приїздить сюди, щоб оселитися - він цілком може бути значно більшим українцем, ніж етнічний українець, що народився і прожив все життя в русифікованому Донецьку, і обмежувати права екс-канадців на користь донеччан - це тільки шкодити країні. Звісно, може бути і навпаки, я не кажу, що треба вводити критерій "канадець - донеччанин", це я просто для прикладу.
+3

Клички не народились в Україні і зараз живуть не в Україні, але вони українці.
la Grunge 22:28
-4
Рискую нарваться на критику, но все же скажу: товарищ, а ты ведь не украинец. Во-первых, отец-еврей; во-вторых, католицизм (если ты помнишь, то одна из причин по которым казаки воевали - была наша ПРАВОСЛАВНАЯ вера).

Ты отстаиваешь националистические взгляды? Так вот, если ты их отстоишь - тебе в этой стране будет не очень удобно жить:)
+4

Не ризикуєш, нариваєшся. Я українець - принаймні, не вам вирішувати, хто я такий.
Я зробив два останніх зауваження для надто зациклених на етнічній та релігійній чистоті, або, не так ввічливо, ксенофобів; ну, один спіймався.)))) Серед козаків було багато людей не православної віри, це ви Бортка передивилися.
Націоналізм - це не те, що ви собі вигадали, і мені і моїм дітям буде тут цілком зручно жити за націоналістів.
+5

Серед козаків були і цигани, і араби, і навіть арапи (негри) зустрічались.
Можу підписатись під цим. Маю дуже схожі погляди.
+6

Мені шкода, що за все своє життя ви так і не вивчили не те що української, а навіть російської мови. До речі, двадцять років тому чи згадали б ви православ'я? Україна - мати Росії, як вона може бути онукою СРСР? Коротше - лікуйтеся.
мені сподобались остані слова - католик...
+4

І чим же сподобалися?
+1
Тільки що прочитала цей текст. Якби могла, то ще десять разів записала б Вас до друзів.
+2

Дякую
+6

Ой, дякую, що нагадали. Хапайте бан.
Михаил .   05:16
-2

Не удивляйтесь Павло,Олекса и кошек делит на галахических и не галахических евреев....Он с законами раввината малознаком и крышу сносит при каждом посещении сайта.http://politiko.com.ua/groups/members?id=303-это вся команда ...меня можете тоже в бан,я не буду обижаться...
+3

Роджерс, ти просто чудовий експонат. Треба зоопарк збирати.
І прямі відповіді будуть, а не на цілий сайт чи в загальних рисах, без уточнень? І де я крав коментарі? У мене там пряме посилання стоїть - чого ти, "кібернетик" недовчений, робити не вмієш.
☼ RUSS ☼ 15:44
-3
Просто ЖАХХХХХХХХХХХХХХХХХ!
+2

Ідіть до Роджерса.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі